reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2011

hej
Doggi nie napisałam ale Olka słodziutka ;-)
Asinka współczuję chorób, szkoda, że Was tak złapało...
chciałam Was zaprosić ale mysmy z Matim też się rozchorowali i nic z odwiedzinami...
a cha wiesz co napisz mi na pw adres teściowej to Ci wyślę do nich ten stojak na GPS-a bo go M. znalazł ostatnio.
I dzieki za opinię wózkową :-)
Felkaa miłego wyjazdu :-) a gdzie dokładnie pojechaliście? no właśnie też wolę, żeby u nas było gwarniej, znamy sie i nie jesteśmy takie rozhisteryzowane ;-)
 
reklama
CZesc dziewczynki! Ja jak zwykle tylko wpadam.
po pierwsze

WSZYSTKIEGO DOBREGO w NOWYM ROKU! Dla Was wszsytkich - tych co czytają i co wpadają tak jak ja nieregularnie. Ale na prawdę o Was myslę ciepło, więc bardzo chciałam Wam życzenia serdeczne złożyć :):)

No a opo drugie - wreszcie się mogę pochwalic, ze mam wplanach w sierpniu rodzinę powiększać;) i z tego co widzę, nie ja jedna ;) Kati - rozumiem, ze końcówka lipca? ;) Ale fajnie się dzieje! Ponoć 2015 rok ma być piewszym od wielu lat rokiem, gdy więcej dzieci się urodzi niż ludzi umrze. więc nieźle... ;)

Ściskam Was wszysktie i duuuuużo zdrowia!!!
 
Nutria super :-) gratuluję :-) ja mam termin na 27 lipca a ty pewnie gdzieś połowa sierpnia :-)
fajnie, ze nas więcej może forum trochę odżyje :-)
Felkaa ty kiedyś dawałaś przepis na granole (musli) dobrze myślę? jak masz gdzieś sprawdzony to daj linka albo przepis?
Doggi jak z tym terminem przygotowana? :-)
 
Nutria gratulacje!!!



Kati w poniedziałek stawiam się w szpitalu na 7:30 mam nadzieje ze juz Stachu nie wywinie koziołka bo wtedy nie jestem gotowa na poród bo szyjka długa i zamknięta nawet nie myśli żeby się szykować :/
 
heloł!!!!!!!!!!
Ale fajnie, ze ktoś pisze :-)
Doggi super trzymam &&&&&&&&&&& żeby szybko poszło :-) napiszesz mi tego e-maila przed porodem?
Trasia co tam u Was jak się mieszka?
Asinka i jak zdrówko dzieciaczków? poszli do p-la podoba im sie?
Ja jestem po mega kłótni z teściową, pierwszy raz ze mną sie pokłóciła, takie pier*doły mi nawrzucała, że powiedziałam dość! teraz powoli bez pospiechu rozglądamy sie za mieszkaniem i za kredytem, to że sie wyprowadzimy to było wiadomo juz dawno, ale teraz miarka sie przebrała... szkoda wiecej pisać. Wie, ze w ciąży jestem a wrzeszczała jak po świni- oczywiście wczoraj jakby nigdy nic gada do Mateusza uśmiechnięta a ja nic nawet nie spojrzę na nia i sie nie odzywam. A jak Mati powiedział, ze teraz (czyli zaraz po przedszkolu) nie moze do niej iść to obraza na całego. A co ona sobie myslała, ze ja to przyjmę i będę się uśmiechać na całego?
Asinka podziwiam Was, ze uciekliście za granicę - też o tym myśleliśmy, ale teraz w ciąży to nie jest dobry czas dla nas.
 
dzięki dziewczyny :)

mam takie pytanie - czy macie jakieś informacje do kogo w Damianie można iść sensownie do gina? ... moze nie Wy same, ale kogoś znacie, kto tam chodzi? mam kartę z pracy ale przestali mi współpracowac z moją placówką inie usmiecha mi sie płacenie 250 za usg... :( ...

kati - termin sierpniowy, ale mogę się założyć, ze urodzę jak zwykle za wcześnie.. pewnie końcówka lipca.
Doggi - trzymam kciuki za szyjke ;)
 
reklama
Czesc dziewczynki!
nutria gratuluje! Blizniaki hehe?
kati ja z moja tesciowa tez nie mam dobrych relacji, ale ona raczej nos na kwinte i dupa rzuca a nie krzyczy. Wyrzuc ja oknem-wejdzie drzwiami. Taki typ. Widzimy sie 2-3 razy w roku, wiec jakos wytrzymuje. Wspolczuje Ci sytuacji
doggi Ty juz? Boszzz ale to zlecialo!
a Felkaa kiedy?

ale Wam zazdroszcze, juz sie nakrecilam, tym bardziej, ze 2 nasze znajome pary tez w ciazy z drugim dzieckiem a pierwsze dopiero dwulatki. A tu Maja juz prawie 4. Robie badania i moze na wiosne sie wezmiemy za robote
 
Do góry