reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2011

reklama
i ja nieśmiało witam:)
U nas w domu szpital, wszyscy chprzy, gorączka, kaszel, katar... a ja jak zwykle nie mogę dnia wolnego zrobić tylko cdziennie w pracy. I jak tu się wyleczyć? Strasznie jestem ciekawa jak tam felka...
 
Czesc. Maja ma zapalenie pluc, dwoch lekarzy w pn i wt nic nie wysluchalo, dopiero w pn wieczorem w szpitalu lekarka zdiagnozowala...szkoda gadac. Bierze augumentin, ale dzis po 2-ch dobach antybiotyku dalej goraczkowala. Kaszle strasznie:-( a ja w ciaglym stresie. Spi z nami, bo boje sie ja sama w pokoju na noc zostawic...
 
Mrsmoon o szlag! Zdrówka! Teraz ciągle się słyszy o niedopatrzeniu lekarzy, masacra i jak tu ufać. Dobrze ze moja dmucha na zimne i nawet jak ma urojenia ze coś widzi/słyszy daje skierowania do specjalisty. Ale istatnio trudno o takich lekarzy :/ zdrówka dla Mai, bedxie dobrze. Tesciowa mówi ze 3 doby są potrzebne żeby augmentin działał (pulmonolog) i u mnie faktycznie 2,5dni zdychalam a 3 zdecydowana poprawa!! A inhalacje jakieś macie? To też duuuzo daje. Głowa do góry lada chwila Mąką zapomni że była chora i będzie mogła brykać :)



Asinka, Trasia Hey hi hello :)

Tesciowa mówiła że zbliża się punkt krytyczny chorób jakaś paskudna odmiana grypy panuje, i po tym strzale juz powinno wracać wszystko do normy zdrowotnej. W końcu wiosna idzie :)
 
Trasia współczuję i zdrówka życzę
moon ojojoj moc zdrówka dla Majki, jak można nie wysłyszeć zapalenia płuc i to 2 lekarzy! dobrze że kolejny zdiagnozował.
Asinka ty wal śmiało ;-)
Doggi ja mam nadzieję, że juz sie do nas nic nie przypałeta tfu tfu a Olka z p-la nic nie przynosi? bo przy takim maluszku to bałabym sie o katar np.
Nie wiem jak to będzie od września - maluch moze być coś powyżej 1,5 m-ca a Mati do p-la!!!:sorry:
dzwoniłam czy mają wyniki ale jeszcze nie... najszybciej w poniedziałek... zwariuję....

a cha mozecie mi jakąś firmę polecić co do biustonoszy? rozmiar mi sie zmienił z 70 C do 75E lub F i mój kręgosłup bardzooo protestuje, muszę mieć nowe staniki tylko jakie są dobre dla tak duzego biustu? podejrzewam że przy karmieniu moze mi sie jeszcze rozm zwiększyć :szok:
 
Hejka!
Zdrówka dla chorowitków!!!
Ja dzisiaj z Niną w domu, bo Nina we wtorek i czwartek wymiotowała. Jadę z Nią za chwilę do lekarza. Piszę, że siedzę w domu, bo zaczęłam codzienną naukę języka. Mam codziennie 4h rano kurs. W zeszłą środę zaczęłam a w czwartek i piątek musiałam pisać egzaminy co mnie kompletnie zaskoczyło, ale zdałam A2 na 50/60 pkt :-D
Tymek coraz lepiej w przedszkolu i już po mnie nie dzwonią, że mam przyjechać. Powiedziałam, że mam kurs do 12.30 i do tej godz.mnie nie ma. O 13 Go odbieram. Sz.poszedł dzisiaj do pracy po miesiącu i zobaczymy co to dalej będzie.
A i wzięłam przykład z Ironii i od 4 dni chodzę na siłkę :-)

Kati trzymam kciuki cały czas &&&& i na pewno będzie dobrze!!!

Doggi jak piszesz o Stachu, to tak samo jak z Niną. Cisza, spokój, a Tymek nadrabia za dwoje :p
 
Jestem i ja:-)
Dziekuje za wszystkie zyczenia od Was! A trasi za info:-)
Milenka urodzila sie w ekspresowym tempie, bylam na porodowce całą godzine:-) szal cial hihi wagowo 3,390kg, wzrostowo 55cm:-) w szpitalu bylysmy 4dni a od srody jestesmy w domku i ogarniamy sie w nowej sytuacji
Mam nadzieje ze uda mi sie podczytac co u Was, bo troche zescie popisaly


Ale przede wszystkim pytanie do kati - masz wyniki???????????
Trasiu:*
 
Felka :-) No to piękna dzidzia z Milenki i poród ekspresowy :-) też taki poproszę ;-) jak będziesz miała czas to go opisz jestem ciekawa :-)
a jak Emi zareagowała na Milenkę?
A wyniki najszybciej w poniedziałek!!! juz sie doczekać nie mogę...
Asinka zdrówka dla NInki, no i gratki dla Ciebie za egzamin :-) i za siłke :-) trzymaj tak dalej ;-)
ale dziś pięknie... wróciliśmy z p-la a mam ochotę jeszcze pospacerować 6 stopni i zero wiaterku... wiosna!!! ja juz ją chcę :-)
 
u nas też szpital, norbert ma zapalenie oskrzeli i resza prycha i zdycha:( już świruję w domu a norber odwala hiserię za histerią. dziś mamy wcyhodne , och coś wypije bo nie przeżyje:)
 
reklama
Maja jest po 6-tej dawce augumentinu, mam nadzieje, ze idzie ku dobremu. Goraczki nie miala kilkanascie h, ale dzis o 11 miala znow 38,2 i nurofen musialam podac...humor jej za to dopisuje
Doggi mam nadzieje, ze jakis przelom nastapi, dzis 5-ty dzien z goraczka
kati to zalezy ile chcesz wydac. Polecam freya i panache, ale sa drooogie, z tanszych mam ava i nie sa zle. Zamawiam na jagna.pl trzymam kciuki za wyniki
marta zdrowka dla Was!
nutia nie wiem czy mialam okazje gratulowac wiec robie to teraz!
asinka wow! Co za mobilizacja! Zdrowka dla N.
Felkaa gatuluje! Jak Emi zareagowala? Dawaj zdjecie Milenki!!!
 
Do góry