reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2011

Marta zdrówka dla Was a jak wychodne?
Moon jak MAja sie czuje? jest juz jakaś poprawa? mam nadzieję, ze tak
co do biustonoszy z Avy też miałam i były ok. W przyszłym tyg sie wybieram do brafitierki żeby mi dobrze dobrała rozmiar a potem sobie na necie coś kupie
miłej niedzieli :-)
 
reklama
zdjęcie0998.jpgzdjęcie1002.jpgzdjęcie1004.jpg
Nasze drugie cudo Milenka
 

Załączniki

  • zdjęcie0998.jpg
    zdjęcie0998.jpg
    21,5 KB · Wyświetleń: 63
  • zdjęcie1002.jpg
    zdjęcie1002.jpg
    27,8 KB · Wyświetleń: 71
  • zdjęcie1004.jpg
    zdjęcie1004.jpg
    21,3 KB · Wyświetleń: 70
Boziu jakie maleńkie cudo!! I ile włosków ma! Matko kilka dni temu rodziłam stacha a już ma 1,5 miesiąca jak ten czas pędzi!!! Pozostaje nam tylko cieszyć się chwilami gdy maluchy nie-mobilne bo jsk zaczną raczkowac skończy się spokój :p
Zdrówka i gratuluję :*
 
hej niedzielnie
felka mała jest przecudowna, ja ciągle nie moge uwierzyć, że ty już urodzilaś:)

dominika ma zapelenie płuc, krystian wczoraj zdychał z gorączką, kacper zaziębiony( jutro idę z nim do lekarza) a ja....mnie bierze i nie wiem jak to sie skończy
 
Felka ale cudowna :-) aż bym chciała już mieć maluszka w ramionach :-)
a jaka różnica z Emilką :-)
Dogi masz rację ;-)
Marta zdrówka mooooooc przesyłam Wam wszystkim.
mnie od wczoraj głowa boli - zatoki konkretnie...

a wyników brak............ będą w tym tygodniu... buuuuuuuuuuuuuu ja już zwariuję z tego czekania........
 
Hej!

Felka ale Milenka śliczna. Najważniejsze, że zdrowa :-) a jak Ty się czujesz?
Kati trzymam cały czas kciuki &&&
Marta duuuuużo zdrówka Wam przesyłam.
U Nas też chorobowo - Nina wymiotowała, ale Jej przeszło. Byłam z Nią u lekarza, pomijając fakt, że siedziałam 2h w kolejce, a przede mną 3 osoby, i ma jeszcze Nina uszy zawalone i dostała antybiotyk. Ale trafiłam w końcu na normalną lekarkę - już 3cia - i antybiotyk 10 dni, a nie 5 jak tamta gadała 3x dziennie. Potem z wymiotami złapało Tymka,Sz.i na koniec mnie. Ale mają tu cudowne czopki na wymioty i wszystko przeszło szybciutko. A Tymek teraz biedaczek obudził się z 38,7 :-( dałam Mu przeciwgorączkowy i leży dalej w łóżku. Eh... niech ta pogoda się już unormuje.
 
Kati &&&&&&&&&&&& też bym się wsiekła......
Felkaa - cudeńko!!!!
moon​ - dzięki :)

CHOROWITKI - dużo zdrowia dla Waszych dzieci a dla Was cierpliwośći i nadziei na lepsze jutro.
U nas też choroby... jakies grypo-coś... ześwirować można. Już prawie byli zdrowi, znaczy Piotruś był już prawie zdrowy i znów drugi dzień gorączki... Baśka śpi miliard godzin no i na teraz wydaje mi się lepsza, ale jeszcze wieczór nie nadszedł, Krzyś w końcu od nich złapał katarzysko no i tak się w tym sosie kisimy. Aż dziw mnie bierze, ze ja jeszcze się nie rozłożyłam... Może dzięki temu, ze też dużo z nimi śpię. szaleństwo kompletne. .....
 
Hej!
wydaje sie, ze Maja lepiej, od czterech dni bez goraczki i mniej kaszle, od dwoch dni nie przebieramy jej w nocy, bo juz sie nie poci, w czw kontrola
Kati tez bym sie wsciekla, tyle czasu w niepewnosci...&&&&&& zacisniete
Felkaa pieknosci! Jakie malenstwo, porownanie z Emi niesamowite, dopiero teraz widac jakie juz mamy duze dzieci! Jak dajesz rade? I jak Emi?
nutria pracujesz jeszcze czy juz na L4 do konca?
Marta mam wrazenie, ze teraz pelno dzieciakow z zapaleniem pluc, lekarz tez tak mowil ostatnio...
asinka i Twoje dzieciaki chore?!

Wszyscy chorzy, paranoja...zdrowka chorowitki!
Maja ma takie azs, ze nie wiem juz czym mam ja smarowac...rece opadaja, mam wrazenie, ze po lekach jeszcze sie nasililo
Mamy teraz ciezkie dni, w ubieglym tyg zmarla siostrzenica naszego przyjaciela...widzielismy Ja jeszcze mc temu... to straszna tragedia... Aktualności Pomoc dla Julii
 
hej
ja dalej bez wyników...
Mati dziś wstał z kaszlem i gorączką 37,6 a mówi, że go gardło boli...
do tego doła mam jakiegoś .. nic mi sie nie chce...
Asinka ja dzieciaczki?
Nutria a co u Was?
Moon dobrze, że z Maja lepiej, jeszcze długo na antybiotyku?
 
reklama
czesc laski

oj ja też w takiej sobie formie.Kacper tez miał zmiany na oskrzelach więć cała rójka na antybiotyku. poszło nam tyle pieniędzy na leki, ze szok:/ wczoraj miałam apogeum wkurzenia na dzieciaki,że ak ich skrzyczałam,że już do wieczora chodziły jak w zegarku. ja juz siedzę z nimi miesiąć w domu, bo ferie mieliśmy. czuje się taka zmęczona,że nic mi sie nie chce
a kacper od poniedziałku miał isc do żołbka i nie wiem jak o eraz będzie

kai dużo siły do tego wszyskiego i zdrówka dla mateuszka

moon bardzo wam współczuję z powodu smierci Julki:( to akie przykre:(

asinka, nutria dużo zdrówka dla was
 
Do góry