reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2011

Hej Wszystkim!

Zdrówka Marta dla Was i Kati dla Was też. A z tymi wynikami Kati to brak słów...
Marta i w takich chorobowych sytuacjach cieszę się, że tu lekarstwa dla dzieci za darmo
 
reklama
hej
Marta nie dziwie się, ze juz nie wytrzymujesz z 3-ką dzieci i do tego tak długo w domu...! uffff
zdrówka moc
Asinka a jak u Was lepiej zdrowotnie? i Co Ty piszesz leki za darmo dla dzieci!:szok: ale fajnie...
My już po wizycie - Mati ma wirusówkę, gardło czerwone i ogólne osłabienie organizmu, na razie bez antybiotyku na szczęście syrop neosine i acidolac. I dużo pić, odpoczywać i dieta lekkostrawna - wiec właśnie śpi.
Powiedziałam lekarzowi o tym, ze ostatnio zauważyłam, że Mati tak jakby ziewał albo łapał powietrze, najczęściej przy oglądaniu bajek, przy czytaniu itp. No to on mi na to, ze to moze być objaw jakieś choroby i tu padła nazwa, której nie zrozumiałam on mi to powtórzył a ja znów nie zrozumiałam i już nie pytałam :zawstydzona/y: Ale zlecił badania krwi, OB i glukoza na czczo, żeby to wykluczyć - ajak nie to skierowanie do neurologa dziecięcego da. No wiec jutro jedziemy na badanie - juz sie boję, ze go nie utrzymam...achhhhh
 
Hej hej!
udalo mi sie wczoraj pojechac z Maja na kontrole, ledwo zdazylysmy, bo taksowkarze protestowali jezdzac dookola ronda i blokujac wszystkoe ulice dojazdowe...osluchowo czysto, odstawilismy antybiotyk!!!
marta ja juz nawet nie licze ile wydalam na leki od wrzesnia...a z Julą to ogromna tragedia, na pogrzebie kosciol pekal w szwach

edit: Kati ciekawe jaka choroba? Neosine sobie daruj, pomaga przy opryszczce i ospie...przerabialam go i nawet w ulotce o tym pisza. Szkoda kasy. Ja z Maja bylam u ortopedy, bo chodzi na palcach. Rozebrala ja do naga i pospraedzala na siedzaco i na lezaco i niby wszystko ok. Ale wczoraj pediarta zasugerowal jeszcze neurologa, a ze jestem zapisana na kontrole za nc to wspomne o tym chodzeniu na placach neurologowi. Byc moze ma jakies napiecia miesniowe do wyrownania chodziaz ortopeda powiedziala ze nie
 
Ostatnia edycja:
ach, my też wszyscy chorzy. Dzieci po nocach nie śpią, kaszlą, marudzą, jestem straaaasznie śpiąca przez cały czas. Ja też dalej chora.
Trzymam kciuki za wszystkie chorowitki!
 
Kati woooow! Gratuluje i sie ciesze razem z Wami!

a u nas dooopa. Po zapaleniu pluc jako powiklanie Maja dostala wysiekowego zapalenia stawu biodrowego...wczoraj utykala na lewa noge, a dzis juz nie chce chodzic w ogole. Bylam u chirurga-ortopedy i stwierdzila, ze to po infekcji i czesto sie zdarza u dzieci...lezy wiec z zakazem chodzenia do sr. Dajemy nurofen 3,5 ml 3 razy. W sr kontrolne usg w pt kontrola u ortopedy. Jestem zalamana
 
Kati SUPER!!!!!!!!!!!!!!!!!

moon - a... czy wiadomo kiedy idlaczego sie powikłania trafiają.... ?

Piotruś ma zapalenie płuc... Basia praktycznie zdrowa, Krzyś zwalczył w zarodku zapalenie spojówek (jednak warto było pójsć w nocy po świetlik ! :) )
No a ja tez coraz bardziej chora. Troche w domu dziś wpadłam do pracy, ale dużo nie zrobiłam...

moon - na zwolnienie idę ale od czerwca... mój projekt kończy sie wraz z końcem maja. no i nie chcę robić firmie kłopotu jeszcze większego, sa dla mnie za mili :)

trasia - niestety wiem o czym mówisz... zdrowiejcie

Wszyscy chorzy duuuuuuuużo zdrowia!!!!!
 
hej

kasia ja juz pisąłam na fb, ak się cieszę:)))))))

moon nie przerażaj mnie,Dominika była wczoraj u kontroli i jak w sobote mialam lewe pluco zajęte tak teraz dwa płuca i dziś w ogóle tak się źle czuła,że myślałam że zwr=ariuję z nerwówó. ale wygląda na to,że po prostu chyba brzuch ją bolał. jutro ide do innej lekarki jeszcze niech na nia zerknie
kurde a mówiła,,że ją nogi bolą dzisiaj- mako kochana teraz już spać nie będę mogła:(((((

w ogóle już więcej nie ma co pisać, bo kiepsko z moją fromą psychiczną

trzymajcie kciuki za moich chłopaków jutro ida do kontroli plizzzzzzzzzzzzz
 
reklama
Dziękuję Wam serdecznie dziewczyny i duuuuuużo zdrówka i &&&&&&&&&& za wszystkie wasze wizyty oby choróbska jak najszybciej przeszły.
Mati dalej słabiutki ale temp w granicach 38-39 stopni - nie podaje nic niech organizm sam sobie zwalczy wirusa. Tylko duuuużo picia.
 
Do góry