reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2011

reklama
Pediatra zalecil mi kupic sobie wino i wypic;-) morfologia jest ok jak na stan poinfekcyjny. Dzis ortopeda.
Aestima ja tez Ci radze wino:-) skoro tu zbadali i powiedzieli Michalowi, ze ok i Twoj pediatra tez tak mowi i mowia tez lacznie z moim, ze nagle zmiany sa niebezpieczne. I tego sie trzymajmy, bo zwariujemy
trasia &&&& za dzieciaki. Robilas Marysi mocz? Ja tez sie denerwowalam jak Mai goraczka co kilka h wracala i tez spadala tylko do 37,5...w miedzyczasie podawalam paracetamol. Trraz najwiekszy wysyp infekcji podobno

kati fajnie, ze bez antybiotyku sie udalo, tym bardziej w Twoim stanie
marta no wlasnie my tak dlugo z drugim dzieckirm zwlekamy, bo Maja jest tak bardzo absorbujaca. Uwielbiam z nia rozmawiac, a jakich rzeczy sie dowiaduje;-)
 
Napisalam posta i kuzwa mi go wcielo..!!!!!
W skrocie u nas dobrze, kolejny tydzien jestesmy we trzy i jest ok choc w ciagu dnia nie ma co pomarzyc o odpoczynku, Milenka zlote dziecko, lubi pojesc, Emi dala czadu na poczatku po powrocie za szpitala, bylam przerazona, na szcsescie unormowalo sie i jest o wieeele lepiej, choc codziennie trzeba nad nia 'pracowac'

Kati moje gratulacje!!!!! Jak dobrze ze Maluch zdrowy!!!!!! Nam duzo osob 'dogryza' ze kolejna dziewczynka... Ze trzy baby w domu...
Aestima hej dawno Cie nie bylo, choc ja caesto zagladam na Twoj blog, rozwijasz sie:tak:
Dori sciskam na odleglosc!!!!
Marta jak dobrze ze Wy juz zdrowi
Trasiu jak Marysia?

Przepraszam ze wszystkim nie odp
Zdrowka!!!
 
trasia - jak tam ? trzymajcie się !...

moon - to własnie dlatego, ze Majcia absorbująca, przyda Wam się następne - to będzie absorbować rodzeństwo ;)

marta - ja się własnie przymierzam, by kupić odchudzanie bez odchudzania.

a u nas wszyscy teoretycznie zdrowi. Aż dziw bierze... :)
 
hej
My już zdrowi :-) odpukać na razie
Trasia jak tam?
Marta co u Was?
Asinka zdrowi?
moon jak Maja?
Felkaa super, ze u Was tak fajnie :-)
Jak będzie cielej to będziecie wychodzić na spacery i Emi też będzie lepiej :-) A z tym dogryzaniem to był im swoje powiedziała, jaki tupet!!! A co lepiej synek chory czy córcia zdrowa!? To chyba pytanie retoryczne, ale bym im zadała!!! Niech mi spróbują coś takiego powiedzieć...!!! ;-)
Nutria dobrze, ze zdrowi wszyscy :-) A jak Ty sie czujesz? do kiedy chcesz pracować?
 
A miałam zapytać jeszcze o jedno:
Jakie książeczki kupowałyście o przyszłym rodzeństwie? Bojest ich sporo ale w której jest to fajnie wytłumaczone?
polówka drogi za mną :-) tak teraz wyglądamy :-)
Zobacz załącznik 674971
 
Ostatnia edycja:
kati - super focia! :) ja się wreszcie przyzwyczaiłam do brzuszka... ufff... już mogę chodzić znów w bluzkach obcisłch ;)
też sie cieszęz tego zdeowia - pytanie, ile tak pociągniemy. Liczę, ze długo - karmię teraz dzieci i siebie syropem z kurdybanka i lecę zaraz po różę. Może wystarczy... ? Tylko Piotrusi ajeszcze musżę mocno poddtruwać po antybiotyku...
a pracować będę pewnie do końca maja - tak mi się projekt kończy, wcześniej głupio by mi było uciekać z firmy.

chorowitki zdrowia raz jeszcze i sił dla mamuś (wszak mamom się chorowanie nie należy...)
 
Czesc dziewczynki!
katiiiii wygladasz pieknie! No i fajnie, ze wreszcie zdrowi jestescie! Powoli zaczynam zazdroscic brzuszkow kobietom w ciazy, to chyba dobry znak;-)
felkaa wow! Spodziewalam sie raczej narzekan a Ty taka zorganizowana! Ja wlasnie tego sie obawiam przybdrugim dziecku, ze Maja bedzie cyrki robic i ciezko jej sir bedzie dostosowac do nowej sytuacji, tym bardziej, ze teraz poswiecamy jej naprawde bardzo duuuzo uwagi, no ale co ja tu bede pisac.

nutria doswiadczona kobieta dobrze radzi;-) klamka zapadla, od maja staramy sie o drugie dziecko:-)

a u nas wszystko powoli wraca do norny, mam nadzieje...wczoraj kontrolne usg- lekarz dluuugo ogladal Mai bioderka, nawet dluzej prawe zdrowe niz to lewe po zapaleniu. I pytal czy Maja nie niala zadnych dysplazji itp jak byla mala. Tetno mi przyspieszylo do 200 i zapytalam czy cos jest ne tak, ale powiedzial, ze w porzadku. Maja zdrowa, wysieku juz nie ma. Moze chodzi co pla. Ale poniewaz moja mama jest do piatku(3-ci tydzien!!!, wyobrazcie sobie ze gdyby nie Ona mc bym na L4 siedziala) to Maja w pn dopiero pojdzie. Tymczasem korzystaja z pogody i duzo spaceruja:-)

ja za to zaczelam eksperymentowac i robie smoothie owocowe, w weekend sprobuje z warzywnymi na bazie szpinaku/selera naciowego. Musze sie wzmocnic przed ciaza zeby nie chorowac i lekow nie brac. Ale i tak najwiekszy szacun dla soku z pokrzywy, nawet zapasy zelaza(ferrytyne) udalo mi sie zmagazynowac!
 
Kati :-) To może my też od maja :-D:tak:
Felka, Miesio jazdy na bank będzie przy rodzeństwie odwalał, zazdrośnik jeden :-D Na szczęście do 14.30 będzie w p-lu, to ewentualne Małe też cos będzie miało z matki:-D

Mrsmoon, dobrze, że usg ok, trzymałam kciuki! Nasze wyniki krwi też ok, na moje oko nie miał tak dobrych jeszcze, no ale czekam na wizytę lekarską.
Wczoraj przeżyłam cyrk przez teściową:wściekła/y::no: chyba odkopię wątek od teściowych i tam Wam napiszę!

To tak na szybko, mam dodatkową fuchę, badanie gotowości szkolnej, niestety utknęłam w diagnozach i opiniach na dobre:baffled: Staram się być na bieżąco!
 
reklama
hej

u mnie tak chorowicie, teraz przyszła kolej na mnie na chrowanie a niestety o zwolnieniu nie mam co marzyć:/

kati wygldasz ślicznie i tak zgrabnie:)

moon ja dzis byłam w ogrodzie i sa pierwsze małe listki pokrzywy, więc niedlugo będzie sok:)

dziewczyny skoro ja urodziłam Kacperka i Norbert był dużo mniejszy i dawał nam w kość i przeżyłam to i wy dacie rade!!!!!!! nie panikować!!!!!:cool:

aestima temat teściowej ech...mnie stasznię męczy ,że jestem skazana niejako na swoją,
felka oby tak dalej:)

kacper jutro idzie pierwszy raz do żlobka trzymajcie kciuki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Do góry