reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2011

Wszystkiego dobrego Świątecznie dla Was wszystkich!

kati - słyszałam coś o zaleznościach opryszczka - badanie słuchu...
a nie robią Wam badan słuchu przesiewowych w szpitalu?

jak zwykle za duzo na święta zjadłam... ech....
 
reklama
hej Nutria
tak badania robią w szpitalu ale ponoć co pół roku posyłają do 2 r.ż. żeby sprawdzać słuch właśnie jak sie miało opryszczkę w ciąży.
A jak sie czujesz ciążowo? Ja teraz dobrze :-) oby tak do końca? A wiecie co będzie synuś czy córcia? czy nie chcecie wiedzieć?
 
Hej dziewczynki!
nutria no wlasnie- chlopiec czy dziewczynka?
kati nigdy nie slyszalam, zeby po opryszczce w ciazy robic dodatkowe badania, ale nigdy nie zaszkodzi. Badanie sluchu jest nieinwazyjne wiec lepiej dmuchaj na zimne.
po swietach jestem umeczona- przede wszystkim podroza. W pt W-wa - Katowice - W-wa- kupowalismy samochod. W sb do tesciow na Slask znow, w pn do Radomia do moich rodzicow i wieczorem do Wwy...bede sprzedawala swojego Yarisa, jakby ktoras byla chetna;-) poki co bezawaryjny ale 3 auta nam niepotrzebne
 
haloooo Trasia.. jak tata... ?

moon, kati - mamy już jakieś pierwsze podejrzenia dotyczące płci - ale nikomu nie mówimy - bo jakby dzieciaki się przyzwyczaiły, to będzie później kłopot...
może po następnym usg.. ? nie wiem, zobaczymy :)

kati, super, ze ise dobrze czujesz. Ja wreszcie też. Choć brzuchol mam wielki ... i jakaś generalnie malkontentna jestem. Ale... staram się to jakoś przepracowywać na plus ;) w sobotę w góry! :) więc mam nadzieję, będzie dobrze. :)

moon - to po co Wam 3-ci samochód?
 
reklama
Puk puk!
trasia odezwij sie!
nutria ja nie w ciazy i bez sily. To ta pogoda. Trzeci nam niepotrzebny. Wynienialismy "glowne" ze tak powiem auto, poprzednie glowne auto przejelam ja. Wiec sprzedajemy mojego yarisa. Jakie to pokrecone
 
Do góry