reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2011

hej, dzięki za kciuki i ciepłe myśli. Tata dochodzi do siebie, bylismy pewni, że amputują mu stopę, z takim założeniem szedł na operację... masakra. Amputowali mu kilka palców w nodze, ale stopa ocalała. Powinno być ok.
 
reklama
Trasia bogu dzięki cały czas myślałam o Was... zdrówka moc dla taty
Moon a ja za to mam siły za dwoje chyba :-) musisz zaciążyć ;-)
Nutria ale Ci zazdroszczę wypadu w góry ;-) też bym chciała ...
 
Trasia ufff to dobrze, ze operacja sie udala i to pomyslnie dla taty, a skad nagle takie problemy? Cukrzyca?
Kati juz niedlugo, w maju sie bierzemy:-)oj bedzie sie dzialo;-)
 
Cześć Mamusie,
nie wiem czy można do Was wrócić.
Kiedyś daaawno temu pisałam tu z Wami ale już minęło sporo czasu :)
Nie wiem czy mnie przyjmiecie ponownie. :-(
Pozdrawiam
Kasia
 
Moon oj na pewno ;-) życzę powodzenia i trzymam kciuki :-)
Soksy szczerze Cie nie pamiętam ale nie ma problemu możesz z nami pogadać :-) choć teraz rzadko tu piszemy. Napisz coś dla przypomnienia o sobie.
Trasia jak tata?

Szczerze dziewczyny już wiem co czułyście jak pisałyście że druga ciąża zupełnie inna i trudniejsza, ale czuję sie za to bardzo sprawna fizycznie ;-)
 
Moon - fajnie, ze decyzja na + :)
kati - zazdroszczę sił! Ja rzeczywiśćie w góach sporo sił miałam, ! i wlazłam na Babią ijestem z siebie dumna ;)

Trasia - dobrze, ze skończyło się lepiej niż mogło. Trzymajcie się tam!
 
Dziewczyny, czy któraś z Was ma może hashimoto, ma jakies doświadczenia? A najlepiej doświadczenia w kwestii hashimoto+ciąża? Help!
Trasiu, zdrowia dla Taty!
 
Trasie dobrze ze tata dochodzi do siebie!!


Kati ile ci jeszcze zostało? :) dla mnie druga ciąża masakra co chwile jakieś kłopoty i komplikacje. Za to poród ekspres! Co prawda bolał bardziej niż przy oli (przy oli nie bolał wcale) ale to przez to że na poród szłam z długą szyjka macicy :p a tak lekarka mówiła że pewnie bym nie zauważyła kiedy urodziłam ;)


Aestima nie wiem co to hashimoto więc niestety nie pomogę :(
 
heloł
Trasia jak tata?
Nutria weszłaś na Babią respect :-) ja w ciąży z moim kręgosłupem bym nie dała rady ;-)
Aestima ja nie pomogę ale u nas na forum lipcówek 2015 mają dziewczyny tarczycę i to kilka. A to Tobie coś?
Doggi od dziś dokładnie 3 m-ce do końca :-) ale mam nadzieje na szybszy poród.
U mnie początek ciąży do połowy był masakryczny teraz na razie odpukać...

wiecie co takie moje spostrzeżenie, że my tutaj bardzo zżyte byłyśmy w ciąży i później no i dalej sie znamy itp a teraz tam gdzie piszę jeszcze to dziwne niektóre te laski... ciągle im coś nie pasuje w kolejnej itp. Czasami to aż sie wchodzić na bb nie chce! nie wszystkie oczywiście ale dużo.
 
reklama
Hej
Troche mnie nie bylo..
U nas cudownie! Emi od maja wraca do p-la, Mila anioleczek. Zycie jest piekne:-)
Trasiu :*
Kati, nutria jak Wasze samopoczucie?
Doggi jak u Was?
 
Do góry