reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2011

Czesc!
zaczynam osmy tydzien, z mdlosciami jest tragicznie, codziennie od 16 jestem nie do zycia. Ani w jedna ani w druga strone nie pojdzie tylko mnie strasznie mdli. Jutro ostatni dzien naszych wakacji, w pn rano wylatujemy. Pewnie bede wymiotowac w samolocie...w sumie to juz chce wracac, 2 tyg wakacji to wystarczajaco dlugo. Troche nam tu przygrzalo, mocniej zawialo, wiec juz tesknie za naszym polskim klimatem. Byle bez upalow. Tu niby 25st, ale odczuwalna w sloncu duuzo wyzsza. Sytuacje ratuje wiatr. Brakuje mi zieleni trawy, serio. Tak wiec z niecierpliwoscia czekam na powrot.
nutria slyszalas o sinus rinse czy jakos tak? Do plukania zatok. Polski odpowienik to fix sin chyba. Moze ucho Ci odetka przy okaji
 
reklama
heloł
Ja też znów podziębiona, Mati przyniósł z p-la katar w zeszłym tyg a mnie on dopadł wczoraj i ból gardła i znów specyfiki idą w ruch... achhhh
a tak ogólnie mam już dość tej ciąży chciałabym żeby był choć początek lipca i zaczął sie poród, brzuch mi opadł jakieś 1,5-2 tyg temu a tydzień temu prawdopodobnie wypadł mi czop.
Kiedy Wam wypadł? bo w ciąży z Matim nie wiem:confused2:
Nutria ten maluch mi tak jeździ jakąś częścią ciała (noga, ręka?) po prawej stronie brzucha i ja mu wciskam do środka a on wypycha, taka zabawa ;-) szkoda, ze bolesna dla mamy ;-) z tatą też sie czasem tak "bawi".
Moon ojojoj współczuję mi przeszły mdłości w okolicach 10 tyg także już niedługo będzie lepiej ;-)
no i migdały i imbir cuda działały!
a piłam też herbatkę z pokrzywy, skrzypu, lipy i korzenia mniszka - i właśnie ten ostatni działał na mdłości i zgagę rewelacyjnie!
powodzenia w podróży
 
Kati jak cały czop to zaraz przed porodem przy dużym rozwarciu ale mi np i z Olą i stachem odrywal się po kawałku i to dużym 1,5 miesiąca przed i co tydzień kawałek odpadal. Brzuch obniżył się że stachem 6tyg przed porodem choć podobno u wielorodek obniża się zaraz przed porodem ale gin mówił że to ściema u każdej inaczej jest. Nie da się przewidzieć nic i to jest wkurzajace :p powodzenia, głowa do góry i już zaraz koniec tego "błogosławioego" stanu ;)


Moon biedna! Jeszcze troszkę i wejdziesz w ten leoszy czas :) mogą koleżanka teraz w ciąży wczoraj skończyła 13tc i mówi że jak ręką odjął a rzygala przez 2 miechy non stop i schudła 8kg biedna. Pierwszy trymestr zło... Drugi i trzeci z resztą też :p żart to tylko u mnie cała ciąża to zło :p



Wiecie co się z elką zołzą dzieje? Zniknęła że świata fb a byka zawsze bardzo aktywna a teraz hej nie ma jej strona szyciowa jest ale jej prive fb nie ma trochę się martwię.
 
moon - jak powrót? słyszałam o opcji płukania zatok, ale przynajmniejw tym co widziałam jest napisane, by nie stosować gdy zatkane jest ucho... Na szczęcie powoli przechodzi. Dziś już słyszę na dwoje uszu, katar na wykończeniu... ufffffff

kati - też się tak bawimy ;) ostatnio celem maluszka stał sie pępek.. to gorzej ;) dzieciaki lubią bardzo jak zostaną przez dzidzię skopani ;)
zdrowiej chorasie. ja powoli na prostą wychodzę - więc i Tobie się uda :) ja już z jednej strony chciałabym by dzidziol sie urodził, a z drugiej.... jak pomyślę o nieprzespanych nocach.... to się zaczynam obawiać ... dziś rozpoczęłam proces wietrzenia strychu - przewalam pudła z ciuchami, bo muszę wiedzieć co mam dla noworodka... a później tylko wielkie pranie..

doggi- niestety też nie wiem co z zołzą... też sie zastanawiałam, ale może po prostu postanowiła się uwolnić od fb? chyba prywanie ok, bo pan małżonek pozytywne posty wrzuca.
 
hej ja po wizycie... troche sie podłamałam bo maly nadal siedzi tylkiem na dole, jednak się nie przekręcił, niby wszystko pozamykane ale sam twierdzi, ze moge nie dotrwać do kolejnej wizyty za 3 tyg (było by to 38 i 3)
Jak dotrwam do wizyty to usg szczegółowe i prawdopodobnie cc lub istnieje ponoć mozliwość, ze przygotują wszystko do cc a spróbują małego przekręcić:szok: jak nie wiem i na razie nie chce wiedzieć!
mam z nim przedyskutować żeby sie jednak przekręcił ;-):-D co już robie intensywnie

A co do czopa powiedział, ze moze wypaść ok 1 m-c przed nawet ale przeważnie odpada do 2 tyg przed ale martwić sie nie mam tam sie wytworzy jakiś śluz co chroni malucha
ufff jakos tak ciężko po tej wizycie nie chce cesarki a tu taki uparciuch z Tymona!!!
 
Kati głowa do góry daj mu szansę ;) stachu do 33tc był tylkiem w dół potem się obrócił i do 37tc był obrocony glowkowo do 39 był dupowo i mi umówili cc i w dzień umówioneho cc obrócił się główką w dół W CZASIE BADANIA! I dwa dni później urodziłam (lekarze twierdzili że spotkamy się za dwa tyg na wywołanie porodu bo szyjka była długa twarda absolutnie nie gotowa do porodu. A za dwa dni urodziłam (w szpitalu wylądowałam z rozwarciem 3cm i długą szyjka powiedzieli ze taki przypadek powinno się studentom pokazywać bo to było szalone)
Więc nie nastawiaj się na nic ;) syn uczyni jak będzie chciał ;)

A czemu gin twierdzi że możesz nie dotrwac?
 
Doggi Ty jesteś ekstremalny przypadek :-D
mam taką nadzieję, ze bedzie ok i się obróci w sumie ma jeszcze czas. A brałaś magnez ?
Bo ja biore na skurcze łydek teraz 5 tabl/dobę takie mam skurcze łydek przede wszystkim.
A mogę nie dotrwać bo Matiego urodziłam 37 i 2 a moja mama też nas szybciej rodziła. Nie wiem czy przez to ale ufam mu.
Pożyjemy - zobaczymy ;-) :-) dzięki za słowa otuchy :-)

Asinka hej co tam u Was? napisz coś więcej
 
Kati ja dużo leków brałam magnez id początku ciąży i no spe doraźnie ale był moment że brałam nospe magnez i duphaston trzy razy dziennie bo w 17tc brzuch zaczął mi się bardzo stawiać czasem aż bolesne skurcze miałam i przez 2 miesiąc jak nie więcej lezalam plackiem a skurcze miałam też w pachwinach i chodzić nie mogłam ale to na samym początku
 
reklama
Do góry