reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2011

reklama
a tak wogóle to pasowałoby mieć wizytę co tydzień, żeby człowiek nie popadał w paranoję :zawstydzona/y::-:)zawstydzona/y: nie? No nic trzeba być dobrej myśli, musi być dobrze. Wszystkiego dobrego dla każdej z Was i Waszych fasolek.:-D
 
asiorek ja mam wizyte na 25 listopada :-D
nio i moze masz racje mi tez mowila ze tak sie zdaza... ale niepokuj zasiany zostal w glowie :-(

emiolka mnie na poczatku wysypywalo ale juz przechodzi i tylko na twarzy :sorry:
 
dziękuję dagamit - ja to juz kompletnie nic nie robię... odpoczywam i oszczędzam się ile można (więcej już nie można) i taki jest plan na obecną ciążę :-D:tak:;-) nic nie robić... nie mieć zmartwień, tylko z piwkiem nie bardzo.:-p
 
Emiolka;mnie tez wysypalo strasznie na twarzy i to takie bolace grudki,auuuuuua.
dziewczyny bardzo sie ciesze,ze dobre wiesci po wiycie u lekarza,ja jeszcze mam tydzien czekania,juz nie wytrzymuje z tej niepewnosci.Wyobrazcie sobie,ze mdlosci mi dzisiaj ustapily dopiero ok 20,meczylo mnie od samego rana,nie wiedzialamz,e tak caly dzien moze byc...
ide spac,zycze spokojnej nocy i dobrego jutrzejszego dnia P.S bez wymiotow i mdlosci:)))
 
Witajcie :)

Emiolka, Larvunia, Asiorek gratulacje! Ja też już chcę być po wizycie! :)

Dziewczyny nastraszyłyście mnie z tym rowerem, ale póki co chyba nie mam innego wyjścia niestety...

Setana, no tak 100kg futer a moje 6kg... bez porównania... nie ma kto Ci pomóc? Myslę, o późniejszym okresie ciąży..

Miłego dnia :)
 
czesc piatkowo ;-)
małż odprowadza synka a ja jem sniadanko.. ale spac mi sie chce nadal :baffled:
jak zjem to tez w kimono ide Doris hehehe...

MILEGO DNIA
 
Ja już zaliczyłam poranne humory mojej córki... ech..

A Jasiek od 3 dni oczy zaropiałe, a dzisiaj zrobił już 2 kupy jak woda... idziemy do lekarza, nie ma co czekać...

Zapowiada się piękny dzień..........
 
reklama
witam:) dobrze ze dzis piatek to do wtorku i usg blizej:)
mataka bardzi mi przykro...:(
ja dzis mam znowu dola, bo juz jestem zmeczona tym brakiem sil i mdlosciami. niby pracuje okolo 3 godzin dziennie od pon do soboty ale to wyczyn dla mnie zeby sie zwlec z łózka, naszykowac lekcje i wyjsc z domu. trzymajcie sie cieplutko i milego dnia...

zebraa to moja dominiska tez odwala cyrki z rana

te dziewczyny, ktore moga lub musza to bez skrupułów sie obijajcie:)
 
Ostatnia edycja:
Do góry