reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2011

gofry powiadacie hmmm :-D
anii ja też powiedziałam komu mogłam :tak: - myślałam, po zeszłorocznym poronieniu, że jak mi będzie dane jeszcze zajść w ciążę, to się nie przyznam przynajmniej do końca 3 m-ca... a już napewno nie Amelce, ale jak to zrobić kiedy chce się wykrzyczeć całemu światu swoje szczęście - mimo strachu czy wszystko będzie dobrze. Od kiedy powiedziałam to byłam trochę spokojniejsza, bo przecież musi być dobrze :-) jaka ja dzisiaj pozytywnie nastawiona - sama się dziwię ;-)
Moja Amelka ma prawie 4 lata więc to mądra dziewczynka, nie muszę jej podnosić, pomaga mi z zakupami (czyli chlebem i rzodkiewką :-D) ostatnio myślałam, że nie doniosę :zawstydzona/y: więc bałam się Jej powiedzieć, z wiadomych racji, ale jakoś samo wyszło, ona ma niesamowite wyczuciew wielu sprawach - jak jej kiedyś powiedziałam, żeby nie machała tak nóżkami w łóżku bo mnie kopnie a boli mnie brzuch to wyskoczyła z tekstem a może mamusiu masz dzidziusia :tak: niezła jest :-D
 
reklama
zagladam do lodowki a tam ser zolty i jaka mnie naszla ochota na taki cieply ciagnacy ser z ketchupem na kanapce... mjami :-D:-D:-D ide sobie zrobic buleczke na cieplo z serkiem i ketchupem ... :-)

asiorek dzielna masz coreczke :)
 
larvunia ale was smaki nachodzą, ciekawe jakie ja wynalazki będę sobie fundowała, zrobiłam ogórkową na obiad - kwaśną jak diabli :) a teraz kanapeczka z serkiem, żeby tylko znowu nie muliło. Ale wiecie co u mnie sprawdza się jedzenie często a mało - co prawda i tak są nudności ale nie takie uporczywe... żeby już przeszło...
 
asiorek za mna z zup chodzi ostatni barszcz z uszkami tez taki mocno doprawiony, ale uszek nie moge dostac kurna... a samej mi sie niechce klepac ich :sorry: ALe jak sie wkurze to nalepie :-)
ogorkowej dawno nie jadlam... :-)
 
och jakbyś niedaleko mieszkała to bym Ci priorytetem wysłała - teściowa ma :) robie namiętnie setkami uszka ... pewnie na niedzielę nalepi.
 
eeee no gdzies ty na koncu swiata mieszkasz hehe
zartuje
mam tam rodzine dokladnie w Kalwarii Zebrzydowskiej... to chyba te okolice co?

NUDZE SIE
 
reklama
Do góry