reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2011

Dobry wieczor

Dopiero nadrobilam czytanie....poza tym mialam dziś jakiś zly dzień a Julia MEGA marudna. Chciałam odpisać jutro ale jak zobaczylam twojego posta KATAMISZ to mało nie padłam i jeszcze nie mogę dojść do siebie:szok:. Ja póki co zdecydowanie mówię NIE! mam nadzieję, że sny się nie sprawdzają :-)

TRASCHKA
...szkoda, że wyjazd nieudany ale najważniejsze w tym wszystkim, że byliście razem i miałaś Marysię przy sobie. Karmieniem się nie martw, będzie dobrze! U mnie jak czytałaś wcześniejsze posty powród do karmienia wyłącznie mlekiem (muszę dokarmiać MM, bo na tyyle karmień to ja mleka nie mam w cycach :-)) i od nowa wprowadzać wszystko po kolei ze względu na Julkowe zaparcia

KATI, ZEBERKA...buziaczki 6 miesięczne dla Waszych chłopaków :-)

MRSMOON...twoja Majeczka jutro bedzie miała mini urodzinki, ale ten czas leci!

Przepraszam, że nie odpisuję wszystkim ale jakoś nie mam już siły dzisiaj ale buziaki dla Was Aestima, Ironia, Madzioolka, MamusiaCz, AgataR, Beja, Mgordon, Marta, Larvunia, Aneczka, KasiaWilde i cala reszta BB mamuś :-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
hej:)
norbert juz szaleje na podlodze a ja sie rozbudzam, niedlugo jedziemy robic malemu badania zeby sprawdzic czy anemia poszla sobie juz w choleeeerrrreeee a w czwartek na szczepionke i na jakis czas spokoj z ukłuciami....wczoraj wrocilam z ekjci padnieta( nawet troche podkurzona) a tu dzieci juz wykapane i smacznie sobie spaly i taka błoga cisza w domu:laugh2:
ogladalismywczoraj z mezem na dicovery program o Auschwitz jak Doktor Smierc nie pzowolil karmic nowo narodzonego dziecka a matce kazal piersi zabandarzowac i ta dzieciowinka plakala kilka dni az w konuc ten lekarz przyszedl i powiedzial ze nastepnego dnia zabiera dziewczynke,i wtedy jakas lekarka podala matce strzykawe z trucizna i ta matka zabila to dziecko( co oczywiscie rozumieim bo ten lekarz by przeprowadzal na tym malenstwu eksperymenty).....bylam w takim stanie ze trzyma mnie do teraz i az usnac nie moglam:no:
mrsmoon buziaki dla majeczki , to pierwsza tak wazna rocznica, my swietujemy jutro:-)
 
Ale ze mnie gapa, zapomniałam wczoraj:zawstydzona/y:

Dla półroczniaka Matiego mati.jpg

Bartuniabartuś.jpg

I Majeczkimaja.jpg
 
dzień dobry
Dziękujemy za życzenia :-)
Katamisz a mnie sie ostatnio śniło, że Traschka nam sie pochwaliła, ze w ciąży jest i że teraz już wie jak to z karmieniem wygląda i drugie na pewno będzie karmić bez problemów, ale nie pisałam tego bo stwierdziłam, że takie głupoty to mnie wyśmiejecie :sorry:
Trasiu nie śmiej sie bardzo :sorry:
A tak w ogóle to pięknie świeci słonko, ale jeszcze mróz widać, w cieniu trawa biała. Za niedługo wybieram, sie do taty z małym bo ja po mięso musze jechać.
Mój M. ma jutro urodziny i kupiłam Mateuszkowi body z napisem "kocham tatusia", ucieszy sie ? jak myślicie?
 
Hejo wszystlkim! Piękny nam się rozpoczął dzień. Mam nadzieję że wszystkie dzidzie wyjdą dziś na spacer:tak:

Marta cóż Ty kobito oglądasz!?:szok: ja nie mogę oglądac programów gdzie się krzywda dzieciom dzieje. Od razu sobie wyobrażam jakby to moje dzieci spotkało:no: z resztą mój małżonek ma to samo:tak: dobraliśmy się nie tylko pod tym względem;-)
 
beja z tymi programami ja mam tak odkad mama zostałam - kiedys zwłoki czy krew nawet u dzieci mnie nie ruszała.. teraz jak widze ze dziecko placze to serce mi sie kroi.....

zpipiałam po ciązy :angry::confused2:

mały jeszcze spi a ja nadrabiam prace zeby znow nie marudzil ze lezy pod stolem i tylko nogą go głaskam bo nie mam czasu -- on jak widzi zezblizam siedo kompa to juz marudzi... a jak go sadzam przy kompie wali w niego jakby chcial go zabic hehe :-D wyrodna ze mnie matka :-(
 
Dzień dobry,
Maja dziś obudziła się o 4 w nocy i przez 2 godziny spania nie było tylko zabawa albo wrzask, padam na twarz....

Buziaki dla wszystkich półroczniaczków :*:*:*
 
reklama
Witajcie,

Ja dziś wybrałam się na rehabilitację, chciałam inną drogą jechać, żeby w korkach nie tyczeć, to sobie pominęłam skręt w lewo i na wylotówkę na Poznań trafiłam...ale byłam wk....Dobrze, że poranny wf w esce rock leciał, to mi dobry humor wrócił - było o mr Turnaround i mr Summer:-D:-D:-D:-D:-D Następnym razem nawigację chyba włączę, bo ze mnie noga w orientacji w terenie...
Dziękujemy za życzenia i buziaki, moja półroczniaczka dziś marudna coś...
kati super pomysł z tym bodziakiem!
trasia jak dziś z karmieniem?
marta to straszny film musiał być, ale ta kobieta zrobiła najlepiej jak mogła dla dziecka, ja takich rzeczy nie oglądam, bo za słaba psychicznie jestem...
Madzioolka współczuję nocki...

Fajne tematy macie - druga ciąża:szok: ja ciążę wspominam bardzo miło, ale wstrzymam się ze 3 lata z następną...
 
Do góry