reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2012

Kasiek sa tez takie bezpradowe podgrzewacze- przelamujes blaszke owijasz tym butelke i tam sie taki zel krystalizuje i robi sie goracy. Pozniej sie to wygotowuje i mozna ponownie uzyc. Znajomi taki maja


Chyba ostatecznie franek bedzie :D moja mama powiedziala na to: nieeeeeee :/
 
reklama
A to co innego ja myslalam, ze od nas z lotniska o 20tej :D ja chyba mam taki podgrzewacz jak Josie pokazała :)

Josie ja ostatnio poznałam małego Kazika :D
 
josie ale to tylko podgrzewacz, a w tamtym miałabym od razu termos którego w domu nie posiadam, a nie raz przydałby się;-) Gratki Franka, wg mnie ładnie, choć jak ty obstawałam za Piotrusiem:p

aga stamtąd wyszło dużo taniej;-)

Ja wiem, że męczę i zadaję tonę pytań. To już ostatnie. P rano je kaszę na zwykłym kozim mleku z kartonika z supermarketu. MM wiem, że nie może dług stać, ale takie w termosie (kozie) może siedzieć 8godz.?
 
kasiekz - a o pieluchach na basen pomyslalas? Hm, czy my nie jestesmy sasiadkami? Do nas tez ma przyjechac wlasnie cyrk ale moj nie usiedzi, wiec sie nie wybieramy :rolleyes2:Wg. mnie zadne mleko nie moze byc w termosie az 8godzin :no:

agaundpestka
- Ty lubisz dostawac komplementy na forum za swoje zaciecie majsterkowiczka, co? ;-) I w pelni zasluzenie! :tak:


Aylin - jak Twoj m? byl z okiem u okulisty? U nas w poprzednim mieszkaniu byl problem ze zbytnia izolacja - dom (a wlasciwie ponad polowa miasta) byl tak przeizolowane, ze kosmiczna wilgoc i plesn na wszystkich oknach - u wszystkich :szok: Nie wiem, czemu w dzisiejszych czasach, kiedy jest tak zaawansowana technologia oni maja problemy z sensowna izolacja :wściekła/y:


Bejbiszonek mnie dzis zawstydzil :unsure:Trenowal zwrot "zrywac pigwe" (rosnie u nas przed domem i koniecznie chcial dzis z niej skubac zielone jabluszka, ja mu probowalam zabraniac, bo potem na jesieni nie bedzie mial zabawy, jak dojrzeja :rolleyes2:) i zanim jako-tako mu sie udalo (czyli "pika ziwac") powtarzal "pipa ibac" :szok::-)
 
Kasiek. Myśmy w tamtym roku wylatywali z Wawy. Mloda od 23 do 4 w,samochodzie potem lotnisko, samolot o 6.30 w hotelu po 12. Bez podgrzewaczy itd. Kupilam kaszki do picia z nestle i pila w temp otoczenia.
 
aylin jakie kaszki do picia? Da się to pić rurką, bo moja butelki nie tknie. Jeszcze nigdy kaszy nie piła. Dlatego chcę wziąć te w słoiku kaszki już gotowe Hipp i dać jej łyżeczką, ale zimne to jakoś nie teges więc kombinuję:p

Kupię termos, wezmę wrzątek i potem w jakimś kubeczku wstawię ten słoik z kaszą i gotowe:p

aronia hahaha:D Sąsiadkami raczej nie, a szkoda!
 
Kasiek mi sie tez wydaje ze to mleko sie zepsuje w takiej wysokiej temperaturze, bakterie sie namnoza.

Nestle ma kaszke w kartoniku wlasnie do picia rurka:)


Kurcze ale mi sie dzis nic nie chce... Mlodemu bajki puscilam po poludniu bo nie mam sil sie ruszac. Teraz z tata urzeduje


Aga Kazik fajnie:) ja znam malego felka (feliks!)
 
Szymek skończył antybiotyk po szkarlatynie w niedzielę, dziś już go z przedszkola odebrałam z gorączką i bólem gardła przy przełykaniu. diagnoza? ANGINA :( 5ta angina od września, mamy się zapisać do laryngologa.
 
reklama
Rysica odstaw antybiotyki. Moj t mual nawracajaca anginę. W końcu przy kolejnej kazak sobie dać lekarstwa z pominięciem antybiotyku. I od 5 lat nie ma juz nawrotow.

Kasiek tak, jak najbardziej nadają,sie do picia przez rurkę. Jest chyba w 3 smakach i w Rossmanie dostępna bez problemu.

Moj t byl u okulisty. Wg jej opini ułamki milimetra zadecydowaly o tym ze widzi. Rana bardzo gleboka i lekarstwa które dostal na pogotowiu są za slabe. Dostal krople i jakieś maści. I jest lepiej
 
Do góry