reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2012

reklama
Muńka a patrzylas na sandalki w decathlonie ?

Rysica wspolczuje chorob ... i lacze sie w bolu

moj mlody poszedl z mowa :) w koncy ... mowi juz od tygodnia ze 20 slow wiecej dzisiaj nauczyl sie z rana Sarcia
 
Wpadam na moment, bo jade niedługo w odwiedziny do kumpeli, ale chciałam Wam tylko dać znać, że kupiłam G buty w Decathlonie. Te pierwsze są genialne, całe mega miękkie i dla chłopców tez w pięknej kolorystyce. Te drugie też fajne no, ale róż - z innych fasonów nie było rozmiaru.

Buty dla malucha G 3 Light skóra różowo-szare DOMYOS - Odziez junior fitness...

Buty dla maluchów skóra syntetyczna DOMYOS - Odziez junior fitness Fitness,...

Śliczne. Jej a u nas decatlonu nie ma :(
Nie wybiera sie któras z was?
 
Kasienka - u nas tez Mati poszedł do przodu z mowa, cały czas coś nowego mówi :))
Munka fajne te skórzane
Aylin - u mnie tez nie ma :(( moze w sobote pojade do lublina zarejstrować sei do DKMS to pewnie wstapię:)
 
Andzia a po co chcesz jechac aby sie rejestrowac? Ja za dwa tygodnie jade chyba w koncu do zoo. Jak pogoda pozwoli. I przy okazji ikea oraz decatlon
 
I tak mam byc u siostry w świdnku a w Lubilnie W Auchan jest akcja, wiec pomyslałam ze załatwie to przy okazji, nie wiem jak to sie robi przez neta. Miałam sie u nas w kwietniu rejestrować,ale wyczytałam na necie ze z Hashi nie przejde, a pani z fundacji odpisała za pózno.
Do zoo to do Krakowa??? no u nas raczej ikea i decatlonu nie ma :p
 
Dlatego pewnie Kraków.
Zamość w wakacje zrobimy.
Ja sie rejestrowałam przez neta. Tam była jakis formularz rejestracyjny, wysyłaja ci koperte z patyczkiem i instrukcja pobrania. Bardzo szybko załątwiają procedure rejestracyjną.
 
no to jak lublin nie wypali to załatwie to przez internet :))
Ja wiem ze to zadna atrakcja dla niekótrych ale od lipca ma byc u nas żyrafa, własnie buduja dla niej wybieg:))
 
reklama
Do góry