reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2012

Hej

Wpadam żeby dać znać ze czytam, ale czasu nie mam na pisanie. Chłopcy chorzy , obaj na anty. Są marudzi , nieznosni , urwanie głowy.

Ja byłam w niedzielę w kinie na Igrzyskach Śmierci , musiałam cchociaż na chwilę wyjść z domu.

Mati uwielbia puzzle i domino i kksiążeczki z naklejkami i zadaniami, ale do nauki literek i cyferek się nie garnie.

Pozdrawiam
 
reklama
Andzia i jak wypad na igrzyska? Bo ksiazke czytałam, dwie poprzednie czesci widziałam. Ale na podstawie ksiązki mam mieszane uczucia....
 
A czy Wasze maluchy kumają memory ?
Taaak! :) Aura dostala na 2 urodzinki takie male kwadraciki ze zwierzatkami, na poczatku gralysmy z kilkoma parami, teraz ze wszytskimi 52 pary I najciekawesze jest to ze w wiekszosci wygrywa ona!!! :-D:szok: skobana ma taka pamiec!!! I szczescie hahaha :dry: ja odslonie dwie I pidlo ta odslania I ma jedna do pary z tych co ja wczesniej odslonilam :-) Ale kochana I tak wszystkie mi oddaje bo ona ma dwa ulubione zwierzaki/potworki na rozowym tle i tylko je chce :-p
Za to z dominem dopiero zaskoczyla o co chodzi... :-p

Aga P uwielbia memory. Na telefonie czy na kompie to nawet na czas rozkminia:) Ale on duzy. I 7km na rowerku...wow!

Josie takie obrazki magnezy z postaciami z Peppy. Do tego ksieazeczka z obrazkami i literkami do nauki. Jak bede na kompie to wkleje. Sa tez inne z takimi magnesami. Mam np.Czerwony Kapturek.

Ja mam naklejki na okno nie zelowe a takie foliowo-plastikowe? Swietnie trzymają sie okna non stop. I na drugi rok rowniez sie nadają:)

U nas bajka Czerwony Kapturek jest opowidana codziennie przed snem (raz byla w tv i mloda sobie upodobala). Peppe uwielbia ogladac jak i ksiezniczke Holly w ktorą non stop sie przebiera (suknia tiulowa, korona i rozdzka-kilka razy dziennie). Ostatnio pojechala tak do babci bo sie rozstac nie mogla.I wciaz na topie ciastolina...lepi lepi i lepi.

Podeslij pozniej linka gdzie zakupic ta ksiazeczke ;)

I widze, ze nasze dziewczyny maja podobne zainteresowania :-) Aurelka libi Peppe ale woli Georga!!! pewnie dlatego, ze zblizony wiekiem :-p Holly rowniez mamy ksiezeczke z przyciskiem wydajacy dzwiek rozdzki ;-) ale tez lubi Postman Pat baaardzooo I bajki o pocigach.... :dry: Wczoraj pisalaysmy - rysowalaysmy list do siwtego Milolaja I zarzyczyla sobie ROZOWY POCIAG! :-D:szok:

Co do Czerwonego Kapturka, Trzech swinek, i 7 kozlatek we wszystkich jest WILK ktorego sie teraz boi bo jak jest ciemno w pokoju czy cos stuknie to czesto przybiega i mowi ooooo Wilk...... efekt czytania tych bajek przez miesiac dzien w dzien po kilka razy a Pe do tego jeszcze sie wczuwa jak czyta I jak przychodzil wilk I pukal do drzwi to on tez pukal mocno w lozeczko I nasladowal glos wilka ....... :-D wiec u nas juz tych bajek nie czytamy...... na razie :-p

Pisalam Wam kiedys ze Aurelka to juz chce chodzic do szkoly..... :-D:dry::shocked2: zawsze rano przejezdzamy obok I czasem jest placz bo ona chce do jej szkoly..... :-D Literki I cyferki cwiczy co dzienie, przy kazdej czynnosci proboje cos policzyc albo przeczytac, jak czyta to same samogloski mowi a liczyc juz potrafi ladnie w 3 jezykach :-):tak: I to do 6!!!! z nasza pomoca do 10! :-p

Hejka poniedziałkowo :)
Jutro mam badanie połówkowe. Ale mi ta ciąża błyskawicznei leci.

A i teraz ma nowe hobby - rozbiera sie i ubiera. Całościowo :)

WOW juz!!! dopiero co mowilas, ze kestes w ciazy!!! :szok::-D ale ten czas ucieka!!!
Super hobby ma :-D:-D:-D to masz z nia wesolo :-p

Wychodowałay mi się jakieś dziwne mini muszki w doniczkach z bazylią. Mniejsze niż owocówki i tylko tam siedzą i nad nimi latają!

ja tak mialam z ziolami....... okazalo sie, ze zgnily mi korzenie :szok: I musialam wyrzucic do kosza a muszki zaczely lata po domu....

Witam :) my wczoraj byliśmy na otwarciu jarmarku bożonarodzeniowego na którym pięknie grała orkiestra :) i oczywiście pierwsze karuzele zaliczone :) piłam sobie grzańca Antek czekoladę i tak sobie patrzyłam jaki ten mój synalek już duży :)

Dziś na swoim rowerku biegowym pojechał na działkę więc w sumie zrobił 7km bez zająknięcia :)
A co do kurtek/ butów my teraz nosiliśmy jedną z zeszłego roku, ale już mała, a tak to u nas już 104/110 i but 27 :szok::szok:
U Was PEPA na topie u nas dalej MINI :)

7km na biegowym rowerku WOW to dopiero wyczyn!!!.... Moja to jakis kurdupelek jest bo do biegowego ledwo czubkami palcow dotyka ziemi....

Polaa- super kolekcja Peppy!!! moja woli Georga :tak::-)


Ja w tym tygodniu znou sama z mloda bede tzn od srody a nastepny tydzien caly sama z mloda.....
 
aylin powodzenia jutro na badaniach!:) Tyscia jest ślicznym aniołkiem!

sunshine kupiła w Smyku tą książeczkę. Na necie też są;) Są tż oprócz Peppy inne z magnesami np. kolory czy cyferki. No ale u nas Peppa to must have:p Faktycznie podobne zainteresowania mają. Bo moja też chce pociąg!:D W memmory też wymiata;) No i przez tego wilka nie chce spać sama w pokoju:p No a Holly to szał, że figurki musiałam kupić, a teraz ta kiecka tiulowa non stop:p Ale nie ma u nas nigdzie domu Małego Królesta Bena i Holly a poszukuję:/
 
Ostatnia edycja:
Andzia zdrówka dla dzieciaczków

Jestem dziś strasznie zakręcona, 2 razy do sklepu musiałam jechać bo za pierwszym razem portfela zapomniałam:baffled:
D. zadowolony bo tatuś wpadł na chwilę do domu i go ciężarówką przewiózł :)
 
reklama
Asik dzięki. Moi tez byliby zadowoleni po takiej przejazdzce.

Aylin mi osobiście ta część podobała się najbardziej. Film świetnie zrobiony. Jeżeli czytałas książkę to wiesz czego siie spodziewać:p ja polecam. Ale już kiedyś pisałam ze ja to dziwny gust mam.
 
Do góry