reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2012

reklama
Sunshine na stronce galeria dywanow:) Moja siorka i mama polowaly tam na okazje z kilka miesiecy dla siebie. Bo ostatnie sztuki mozna miec np.2500zl taniej! I tak sobie nie upolowaly ale trafil sie grafitowy welniany dla mnie:) Gruby i cieply...no bez porownania ze sztucznym:) To moj zalegly prezent na 30.;p

Aylin super ze koncowka!

Moje dziecko wygrzebalo wczoraj u babci lampion. Dzialal. I dzis idziemy na rolaty. Bedzie miec wieczorną rozrywke z innymi dziecmi a kosciol mam na przeciwko;p
 
ja mam dzies podsumowanie miesiaca. Wiec od rana raporty klepie. Ale to juz przedostatni raz jeeeeee

a czemu przedostatni ?? hmmm przenosza Cie, awansują czy moze koniec z raportami ??? Chwal sie tu szybko :-)
edek jest jeszcze jedna możliwość - idziesz na zwolnienie :pPPP

Kasiek moi by kościól roznieśli :-D

Sunshine ja miałam Andrzejki w domu z siostrą i jej chłopakiem.
 
Ostatnia edycja:
Andzia - z edkiem trafiłaś :) Ja jako jedyna w oddziale mam licencje na siebie na sap. W zwiazku z tym nawet jakby mnie awansowali to ja i raporty jesteśmy nierozłączni :)

Kasiek - a ja dzis na kulki w ramach rozrywki uderzam :)
 
A zapomnialam napisac, ze mloda wczoraj obudzila sie z katarem a wieczorem juz pokaslywala wiec zrobilam jej sprita z Vit C wypila duuuzy kubek i dzis rano gilasow mniej, ale na droge dostala kolejny kubek soczku ;) I zobaczymy jak bedzie wygladac jak ja odbiore od Claire....

Kasiek ta stronka nazywa sie galleria dywanow? na prawde super jest!
 
Kasienka- tak :tak: I dwie lyzeczki miodu! :))) Aura lubi cytryne I czasem zjada caly plasterek ;)
a i zobacz co znalazlam ;-) nawiazujac do Twojego zdjecia profilowego 10344839_951872931507666_5926620828484169921_n.jpg:))))



P.S Kochane pamietacie jak pytala sie Was o porade co ma zawisnac w holu na oknie? wiec sa drewniane zaluzje :-) ale teraz potrzebuje pomocy w doborze czegos na okno w salonie..... jak na razie zero koncepcji......

Sorki za jakoś zdjęć robione wieczorem telefonem
 

Załączniki

  • 10344839_951872931507666_5926620828484169921_n.jpg
    10344839_951872931507666_5926620828484169921_n.jpg
    17,5 KB · Wyświetleń: 29
Ostatnia edycja:
sunshine po pierwsze uduszę się! Za tą cegłę za plecami Pe!!! Miałam mieć w tym roku zamiast tapety, ale M marudził i przeniósł remont na wakacje...aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ja tez już ją chcę;) Poza tym widzę, że kolor szary dominuje jak u mnie...kocham! Roleta w przedpokoju wygląda cudnie! A do salonu nie mam pomysłu, bo u mnie rolety zew. a w środku tylko po bokach ozdobnie białe grube zasłony.
 
reklama
Kasiek przymierzalam szare i białe lniane zasłony ake jakoś mi nie pasowały myślę nad roletami albo zaluzjami ale sama nie wiem.....

A to masz jeszcze dwa zdjęcia już po zakończeniu mojej wizji ;) żarówki edison :)



A tak wogole to chcialam Wam powiedziec, ze ta piekna drewniana podloga nam sie podniosla i mimo, ze bylo zostawione miejsce wybrzuszyla sie!!!! Pe wczoraj odrywal listwy podlogowe i przycinal ja o jakies 2cm...... cale szczescie pomoglo i sie rozeszla ale bylam mega w szoku ze po 2 miesiacach tak sie stalo!!!............ wina..... intensywniejsze ogrzewanie ......
 

Załączniki

  • 1417451082395.jpg
    1417451082395.jpg
    19,9 KB · Wyświetleń: 31
  • 1417451092923.jpg
    1417451092923.jpg
    21,6 KB · Wyświetleń: 26
Ostatnia edycja:
Do góry