reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2012

Kasiek Czekam ;)

Właśnie zadzwoniła koleżanka z pytaniem czy może mi podrzucić Zuzie żeby mogli kuchnie skończyć zmieniają na nową i sami montują więc dziś juz mnie pewnie nie będzie... Zuzia nie z tych spokojnych co moja Aura :p
 
reklama
Mlodak Mati rano sie budzi od razu z płaczem i pytaniem gdzie jedziemy ??? tak przezywa przedszkole :(((
Najbardziej satysfakcjonujaca odpowiedz to zostajemy w domu. Jak usłyszy do przedszkola -to jest ryk do samego wyjścia.
 
Sunshine nie ogladam juz Twoich zdjec. Zazdrosc mnie zjada od srodka ;-) Masz kobieto zmysl - moze czas zrobic jakies kursy i zajac sie tym profesjonalnie? A na okno moze rolety, ale takie jasniutkie, przeswitujace
roll-gb-voile-white-1.jpg
Cos w ten desen moze... ale nie wiem jak to by wygladalo bo ze mnie taki aranzator wnetrz jak z koziej ... wiesz co :)

Aylin szkoda, ze nietolerancja wyszla, ale ja piszesz wszystko ma swoje plusy i minusy ;) Masz doswiadczenie wiec bedzie latwiej. A tak w ogole to z czym to sie wiaze? Nie mozesz jesc slodyczy? Musisz sie kloc po kazdym posilku? Zielona jestem.

Andzia duze zmiany widze. Masz racje - 3 h na dojazdy to za duzo. Macie juz jakies mieszkanie na oku?

Aga czas zapitala jak szalony...

Kasiek tez by mi sie nie chcialo wychodzic na zimno :p Wpadki sie zdarzaja, wazne, ze w dzien sie nocnikuje. T dalej nie jest zainteresowany nocnikiem ani kibelkiem. Zamowilam juz pieluszki o ktorych mowilas, ale bez cisnien. Na kazde dziecko przyjdzie czas ;)

Kolejny dzien w domu. Buuuuu. Oszaleje. Juz przemeblowanie w duzym pokoju zrobilam - jedyny minus, ze kabla od anteny telewizyjnej nie wystarcza i bede musiala kupic. Tak czy inaczej musze jechac po choinke i bombki i lancuchy i lampki :laugh2::rolleyes: to przy okazji kupie kabel.


*** edek
Zanim napisalam posta i zamiescilam to juz 10 nowych postow
nadrobie pozniej ;)
 

Załączniki

  • roll-gb-voile-white-1.jpg
    roll-gb-voile-white-1.jpg
    33 KB · Wyświetleń: 31
Ostatnia edycja:
Witam,

ja tylko zamelduje ,że u nas wsio ok :tak:
wczoraj miałam połówkowe usg i podtrzymujemy 20-lenią rodzinna tradycje i drugi też syn :tak: teraz imię trzeba wybrać :tak:

miłego dnia
 
Witam
U nas nic ciekawego, nic się nie dzieje. Olcia nadal pokasłuje ale tragedii nie ma. Młody sie trzyma dzielnie i jak na razie nie podłapał

Wyszłam rano po drzewo do centralnego, przychodzę a młody już obudzony i płacze bo " poszłaś sobie i mnie zostawiłaś" Bidulek strasznie przeżywał, że się obudził a mnie nie było..

Aylin współczuję ale dasz radę!

Kasiek dzieciaczki są jeszcze małe więc wpadki mogą się jak najbardziej zdarzać. Młody też ostatnio zabawił się u znajomych i się zsiusiał. Super, że masz już wszystko dla bobasa

Andzia to się sporę zmiany szykują u Ciebie

Młodak bardzo wrażliwy chłopiec z Szymusia. Może to taki etap i przejdzie..

Kifsi gratuluję drugiego synusia :)
 
Hejka
jakos średnio wyrobiona przez ostatnie dwa dni jestem. Wstyd normalnie. Jak ja drugie ogarne to ne wiem.

Synshine - i wisi?

Ja własnie kombinuje co by tu choinke wczesniej w tym roku ubrać ale z moim mezem to ciezko chyba bedzie... tym bardziej ze ja z tych co zywe lubią a one niestety szybko sie sypią wiec wczesniejsze ubranie nie wydłuzy czasu pobytu w mieszkaniu :)

Kasiek - fajne bluzy. Szczególnie z peppą :) Do złobka myslałam aby jej kupić ale odpada - u nas gorąco maja i dzieciaki z krótkim rekawkiem szaleją. Nie martw sie - młody zabrał ci po prostu całą kreatywnośc i bedzie malował i twodszył zanim bedzie chodził. A na przykładzie Nikosia naszego forumowego pamietaj ze to drugie wyjątkowo szybko następuje :)

Andzia u nas tez na złobek rano jest ryk a do złobka jak juz go zobaczy idzie bez ryku, wchodzi normalnie na sale i wybiega z usmiechem opowiadajac cos tam po swojemu. A jutro beda prezenty i mikołaj :)

Niespodzianka - jeść mozna wszystko tylko porcje małe ale za to często nawet co 1,5 g. Nie wolno dopuścic do bycia głodnym. Kłóć sie musze 4 razy dziennie na czczo i po głównych posiłkach. i cukier mam mieć ponizej 90 na czczo i ponizej 120 godzine po jedzeniu
 
U nas cieplo i slonecznie wiec siedzialysmy 1,5godz. na dworze. Mloda skakala w skarpetkach na trampolinie (a dopiero co darlam jape na M ze jej jeszcze na zime nie rozebral;p). Ale ona po domu tylko na boso nawet na zimnych kaflach wiec jej cieplo. Jeszcze awantura ze dlaczego ona ma czapke jak slonce swieci a ja nie mam. No i sciagala malpa co chwile a ja juz z brzuchem nie wdrapie sie na trampoline.Musze pomyslec o jakiejs cieplej opasce na takie dni (Aylin chyba wklejalas z HM?).

Nadrobie was wieczorkiem:)
 
Mloda ale Szymek odreagowuje we snie. Po mlodym widac, ze cos mu sie sni, ale krzyk moze ze dwa razy mu sie zdarzyl... Ja to sie boje jak im zacznie wyobraznia pracowac na maksa i sie zaczna snic jakies potwory czy czarownice z bajek. Sama pamietam sen o czarownicach :shocked2: a to tyle lat temu bylo...

Kasiek fajne bluzy. Peppa slodka - dzis musialam z plasteliny lepic cala rodzine. No i byla awantura bo zapomnialam Georga :sorry2:
Z Poli mala spryciula - jak mama bez czapy to i ona :)

Sunshine daj znac czy przezylas dzien z Zu ;)

Kifsi gratulacje :) Ciekawa jestem imienia.

Asik bidulek, akurat sie w zlym momencie obudzil.

Aylin gdzies czytalam, zeby zywe psikac lakierem do wlosow to dluzej stoja. Ja jeszcze nie wiem czy zywa, czy sztuczna i jakie kolory bombek aaaa

Mlody spi - ide obiad produkowac :)
 
kifsi gratuluje drugiego synka, ale pewnie na córcie miałaś nadzieję.

Niespodzianka jakie mieszkanie??? ja jeszcze nic nie wiem, najwaznijsze kiedy?? a moze mnie jednak w Zamościu zostawią....
Tesciowa i siostra mieszkaja w Swidniku pod Lublinem , wiec w razie czego mamy gdzie sie zatrzymać.

Asik bidulek. Moj też nie lubi jak mu znikam.
 
reklama
Do góry