reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2012

Aylin nie zbijam, ja z tych co bez potrzeby nie podaje;) Moja droga ja juz nawet do wody z sokiem probowalam, potem z vibovitem i du.pa:/ Ani z miodem ani z cukrem. No nic, zobaczymy jutro. Doszlo do 38.1C a teraz samo spadlo do 37-jak wujek wpadl z prezentami przebrany za mikolaja, wiec chyba z wrazenia:p Ale mega zatkana katarem, dusi ją:/
 
reklama
A my wczoraj kupiliśmy i ubraliśmy choinke :) i wczoraj Aura jeszcze super a dzis caly dzien rozpalona, woda z nosa i narzeka na ucho :(
Ale przynajmniej przyjemnie sie siedzi w salonie kiedy tak swiatecznie sie zrobilo ;)
Choinka tu jeszcze nie ubrana ; ) Pe wybieral w tym roku!.

Asik dziekuje plecy lepiej jak je wygrzalam ale super wciaz nie jest :/ nie mogę Aury brac na rece bo bola a ona dzis by sie tylko tulila i przy mnie byla. ..
 

Załączniki

  • 1417976871976.jpg
    1417976871976.jpg
    20,7 KB · Wyświetleń: 35
  • 1417976899699.jpg
    1417976899699.jpg
    18,5 KB · Wyświetleń: 42
  • 1417976916776.jpg
    1417976916776.jpg
    24,8 KB · Wyświetleń: 37
  • 1417976955916.jpg
    1417976955916.jpg
    18,4 KB · Wyświetleń: 39
Ostatnia edycja:
Sunshine piekne wszystko. I nie rozumiem zupelnie braku wiary w siebie. Na pewno jak wpadnie troche gotowki to sie zglosze do Ciebie zebys mi pomogla dodatki dobrac, moze cos poprzestawiac. Jesli aranzacja mieszkan to za duzo, to zawsze mozesz sie zajac organizacja przyjec i urodzin, bo tez Ci super idzie :)

Kasiek jak Polaa? Normalnie udusic rodzinke. Brak wyobrazni i tyle.

Asik zrob zdjecia bombek i pokaz nam tu pliiis :) Fajnie, ze Oliwka zadowolona.

U nas tez choinka ubrana. Kupilam (metrowa), sztuczna i duzo bombek (dzis jak mlody pojdzie spac to musze poprawek dokonac, bo jakies placki puste zostaly). Stwierdzilam, ze w tym roku sztuczna ( w przyszylym pojdzie do pokoju mlodego) a w przyszlym juz kupimy prawdziwa :) Jeszcze chcialam wstazke kupic i porobic takie gwiazdki jak sie kiedys na choince wieszalo :)
Mlody bardzo mi pomagal w ubieraniu drzewka. Lapal bombki i z rozpedu wciskal je gdzies w choinke - byle sie trzymalo :-)
 
O jak ładnie. Tez tak juz chce. Sunshine cudownie wszystko wygląda. To hiacynty?

Tak hiacynty :tak::-) Niestety kupne a w planie bylo samemy zrobic dekoracje ale jak przeliczylam ile by mnie kosztowaly kwiaty i doniczka to to mnie wyszlo taniej :baffled: a i jeszcze wysepilam kilka galazek ostrokrzewu za free ;-)

Kasiek- :* , jak nocka jak Pola?

Niespodzianka Ty mi tu nie wyskakuj, ze jak troche grosza Ci wpadnie to sie odezwiesz :wściekła/y: przesylaj foty i zaraz cos pomyslimy :tak::-) ja nigdy za zadne porady nie bralam pieniedzy bo dla mnie to przyjemnosc a zawodowo tego nie robie..... kiedys nawet chodzilam z dziewczynami na zakupy i dobieralam im nowa garderobe:-) klientki zadowolone ja tez bo i kawke sie wypilo i milo czas spedzilo ale to wszystko z dobrej woli!
Nam Aurelka tez pomagala choinke ubierac a wlasciwie pomagala tacie ;-) chociaz sama popowieszala lizaki tam gdzie chciala a I choinka u mniej w pokoiku tez musi byc :-D jeszcze zanim kupilismy mowila ze dla mamy duza choinka adla niej mala.... dobrze, ze z poprzednich lat mielismy taka zielona ze swiatelkami ozdobna wiec stoi na parapecie :-)


Aura bez goraczki w nocy ii rano tez nic, nie narzekala na ucho, noc przespana tylko pobudka o 6 ale co sie dziwic jak wczoraj wieksza czesc dnia przespala.....
 
Sunshine - widzisz? Na kazdym kroku masz potwierdzenie swoich zdolności i dalej w siebie nie wierzysz. Zacznij cos robic w tym kierunku bo szkoda talentu twojego :)
 
Aylin :* a widzisz cale zycie slysze ze jestem zdolna ale leniwa..... cos w tym jest do tego niesmiala i niepewna a to wcale nie pomaga w tworzeniu.... mysle juz tyle o jakim blogu czy funpagu ale nie ogarniam tego.... ehhhh zawsze jakas wymowka :zawstydzona/y:
 
reklama
Tez o tym mysle ale nie moge wymyslec sensownej nazwy i tak mi schodzi. ... chcialabym wrzucam zdjecia tego cos zrobilam i jak jakies inspiracje nie tylko wnętrza ale i po rady modowe no wszystko co przyjdzie mi do glowy zeby Wam tu nie zasmiecac :p
 
Do góry