reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2012

Przed chwilą wyszłam z łazienki i właśnie zauważyłam, że mam nieźle spuchnięte nogi:szok: nieźle, zaczyna sie robić coraz bardziej ciekawie.
 
reklama
Oj pierwsza jestem?? pierwszy raz hehe:-D

Dzień doberek

Mnie dzisiaj znowu małż obudził, ale tym razem o 4.45:szok: i już nie zasnęłam... :-(

znowu robi mi kakao, więc mu wybaczam:-D

esperanza krew z nosa w ciąży to norma, bo w naczyniach więcej krwi płynie, mój gin zalecił rutinoscrobin albo wit. C mi krwawiło z nosa przy bardzo niskim ciśnieniu
 
Dzień doberek
Kolejne majówki się rozpakowały.....czas przyspiesza.
Ja swoja wizyte mam dopiero 17 maja niewidzą potrzeby wczesniej i to jest 36 tydzień.
Co ciekawe jakiś uczony powiedział że pierworódka rodzi 20 tyg. po tym jak pierwszy raz poczuła ruchy dziecka....Mnie to nie pociesza jeśli w 16 tygodniu już czułam bo wypada że to w nastepną wizytę......urodzę.
U siostry sie sprawdziło w 20 tyg. poczuła i 40 urodziła. Nawet babcia przyszła mi mówi że 20 maja będzie po wszystkim ciekawe skąd ta pewność i na 21 kwietnia wybrała dzień Baby shower....no jedyna imprezka w ciąży Mnie czeka....
Nerka ma się lepiej ale boli i jeszcze mój maluszek zaparty na prawą strone i nogi w żebra wsadza........uroki ciąży.
Narzekałam ostanio że coś mało się rusza i tak od tamtej pory o każdej godzinie daje mi znaki.....więcej już niebęde sie stresować tymi ruchami.
Gratuluje udanych wizyt.
Dorota jaki duży twój maluszek:-)........mój 1758g a twój już ponad 2 kg a mamy dzień różnicy chyba..........to pewnie dobrze sie odżywia...:eek:
najważniejsze że dzieciaczki zdrowe.
 
dzień dobry!

Drogie Panie - czy Wy też miewacie teraz takie cudne sny? Ja od erotycznych po podróżnicze :) Aż żal się budzić! I wysypiam się doskonale :)

Mam dziś wizytę na 11, lekarz mnie ochrzani bo nie zrobiłam badań krwi i moczu :( PRzyczyna jest prozaiczna - budzę się rano GŁODNA jak wilk i MUSZĘ coś wrzucić na ruszt, bo inaczej mnie mdli potwornie. I jak ja mam w takich warunkach lecieć przez pół Trójmiasta do laba na pobranie? Puszczę pawia w połowie drogi :(

Miłego dnia wszystkim!
 
dzień dobry!

Drogie Panie - czy Wy też miewacie teraz takie cudne sny? Ja od erotycznych po podróżnicze :) Aż żal się budzić! I wysypiam się doskonale :)

Mam dziś wizytę na 11, lekarz mnie ochrzani bo nie zrobiłam badań krwi i moczu :( PRzyczyna jest prozaiczna - budzę się rano GŁODNA jak wilk i MUSZĘ coś wrzucić na ruszt, bo inaczej mnie mdli potwornie. I jak ja mam w takich warunkach lecieć przez pół Trójmiasta do laba na pobranie? Puszczę pawia w połowie drogi :(

Miłego dnia wszystkim!

Ale lekarz prócz badań glukozy oczywiście powiedział, że mam jeść normalnie przed badaniami...nie muszę być na czczo...Witam :)
 
Dzień dobry :biggrin2:

katrina115 gratuluję udanej wizyty

xdorotaa pięknie rośnie wasz chłopaczek :tak: super że wszystko w porządku

Lena01 na pewno wytrwasz do czerwca :tak:

MsMickey jeśli mogę zapytać to w jakim celu jedziesz do Bielska? Chyba nie doczytałam a z okolicy jestem ;-)

KamilaLublin dobre wiadomości :tak:super

snoopy12
ja też mam jeszcze półtora listka luteiny i na bank jej nie wykorzystam, jak coś to pisz to ci ją wyśle inaczej będę musiała ją wyrzucić

PaulinaMaria
nawet mnei nie sytrasz z tymi 20 tygodniami, z tego by wynikało że mam urodzić w 36 a to za 3 tygodnie


rruurrkkaa trzymam mocno za was kciuki




Moja waga mnie zaskakuje, spadło mi 2kg nie wiem jak i czemu, dziś idę na badania a w przyszłym tygodniu mam wizytę ale troszkę się zaniepokoiłam czy smerfetce nic nie brakuje, mam nadzieję że ma wszystkiego pod dostatkiem a dziś w nocy znów mi się śniła :biggrin2:


Dobrego dnia kobitki, zmykam na kłucie
 
witajcie dwupaczki .... alez lenii dała mi sie dzis wyspac ... normalnie ok. 5 na nogach juz jest .... a co do snów to teraz nie mam takich ale w 1 ciąży ciągle mi sie sniło ze rodze a raz nawet psa .... takie głupie sny ....
 
reklama
Do góry