reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2012

Witajcie, wczoraj wkurzylismy się na maxa, padł nam system w stacjonarnym kompie, wszystkie dane poszły w diably, lapka nie mamy. Dobrze ze zdążyłam zamówić na allegro 2 paczki m. in. u rajrodzica. Tetrowych nie zamawialam u niego ale zamówiłam flanelowe kolorowe i są na razie ok, zobaczymy jak upiore oraz takie dwie ceratko pieluchy flanelowe kolorowe też są ok. Zamówiłam na ponad 400 i też otrzymałam tylko badziewny sliniak tak więc nie liczcie u niego na gratisy.
Sorki ale doczytalam trzy po trzy
Dorotka współczuję utraty babci przyjmij moje wyrazy współczucia
Avo myślę ze twoja babcia wyjdzie z tego udaru, z tego co piszesz to silna kobieta
Agaundpestka trzymaj na wodzy to twoje ciśnienie trzymam kciuki za was i dziękuję ci bo dzięki tobie wzięłam się za wywoływanie zdjęć i dobrze bo ,chyba teraz wszystko straciliśmy a niestety nawet nie nagrane były na cd ;-)
Pozdrawiam wszystkie i postaram się zaglądać od czasu do czasu, niestety w fonie mam limit transmisji danych. Pa
 
reklama
witajcie.... kurcze siedziałam wczoraj 2 i pół godziny w katedrze na bierzmowaniu ... a pózniej leni nie chciała isc spac...
KamilaLublin no tak twoje malenstwo jest juz duze wiec zakonczenie ciaży na tym etapie nie jest takie straszne ... moja leni jest z 33 tyg a co do nocnika kochane to kazde dziecko jest inne lekarz powiedział ze do 2 roku zycia to jest stres dla dziecka bo ono jeszcze nie rozumie tego. ale ja leni juz sadzam i czasami sie zdarzy ze sama przyniesie nocnik i chce usiasc ale ma jeszcze czas nie naciskam na nia bo jak zaczełam kilka razy dziennie to przestałą w pampersa sikac wstrzymywała i na nocniku tez nie potrafiła i pediatra mi powiedział ze sie troche zablokowała całe szczescie szybko mineło .... dziewczyny w jakich pozycjach spicie ??? ile razy dziennie macie te luteine?
 
Ostatnia edycja:
Muńka arbuzy widziałam w Biedronce.

A spie na boku - prawy lewy zamiennie. I w pozycji tzw ratowniczej bezpiecznej. Czyli na boku ale z noga zgieta w kolanie.
 
verita ja niewiem:p Wiem tylko tyle że przed zajściem w ciążę miałam próby wątrobowe bardzo złe i usg wątroby też nie ciekawe ale wtedy lekaże nic konkretnego mi nie powiedzieli kazali brac tylko leki na osłonę wątroby - co sobie olałam :zawstydzona/y: chciałam drugie dziecko i tyle i nie wiedziałam że ciąża ma coś wspólnego z wątrobą:zawstydzona/y:
Dopiero na ostatniej wizycie gdy gin. dawała mi skierowanie na próby powiedziałam jej o tych wynikach z przed ciąży to mnie opierniczyła, że nic jej wcześniej nie mówiłam .. :sorry2: no ale ja naprawde nie widziałam żadnego powiązania :dry:
Tak więc powiedziała mi o zagrożeniach ( mniej więcej ) i żebym przyszła 7 maja na wizyte ze świerzymi wynikami badań w tym prób wątrobowych. A teraz jak sobie weszłam i poczytałam to w sumie skojarzyłam pare objawów :/ No ale jak teraz ta wątroba się ma to nie wiem okaże się jak ją zbadam.
No ale raczej samo chyba by się nie unormowało? No nie wiem kurcze.
 
Witam
Lena mnie ostatnio też mdli czasami jak za dużo zjem, myślę, że to dlatego, że dzidzia uciska żołądek
no wlasnie tylko ze to z rana gdzie nawet nie zdarze nic zjesc np. spie, spie budze sie na siusiu przychodze klade sie spowrotem i nagle strasznie nie dobrze mi sie rob i i do tego ten bol brzucha tak jakbym mi sie 2chcialo ale zawszw to falszywy alarm:wściekła/y:

Hejka!

Ale miałam ciężką nockę...bóle na szczęście nie wróciły, ale za to brzuszek co chwilę się napinał a młoda szalała jak dzika! nieczęsto jej się to zdarza i trochę mnie to niepokoiło. Czy Wy też tak macie, że przychodzi czas, że dzidzia znacznie się uaktywnia???

:tak::tak:
 
Hejka!

Ale miałam ciężką nockę...bóle na szczęście nie wróciły, ale za to brzuszek co chwilę się napinał a młoda szalała jak dzika! nieczęsto jej się to zdarza i trochę mnie to niepokoiło. Czy Wy też tak macie, że przychodzi czas, że dzidzia znacznie się uaktywnia???
moja z reguły się przewala, czasem kopnie, ale w nocy po prostu wariactwo. Dziś od rana też długo tak szalała, ale mam wrażenie, że trochę zmieniłam pozycję od wczoraj.
Czy zawsze musi być tak, że coś takiego dzieje się po wizycie a nie przed?? wczoraj mówiłam swojej gin, że brzuchol od wyjścia ze szpitala praktycznie mi się nie napina i jest wsio oki, a tu taka akcja po powrocie!!!:wściekła/y::angry:



Super, że się udało :biggrin2:



heheh, niezłe!!:biggrin2:



Jeśli gin przepisał Ci luteinę to myślę, że powinnaś brać. Ja aplikuję sobie od 24 tygodnia ciąży, a nawet nie miałam wtedy skurczy ani twardnienia brzucha. Moja ginka zapisałam mi dla poprawy kondycji szyjki i póki co nie odstawia.
Płacisz niezłą kasę, ale niestety w Wawie takie ceny, no i uzależnione są od tego do kogo się chodzi. Ale w innych miastach niektórzy lekarze też tyle biorą. Moja siorka płaciła dużo w Poznaniu, ale była super zadowolona i powiedziała, że każde pieniądze by mu zapłaciła za taką opiekę.



Rewelka!:biggrin2:



z tego co mi wiadomo to posiew jest obowiązkowy i robiony w okolicy 34 tygodnia ciąży. Przede wszystkim trzeba sprawdzić czy przypadkiem nie ma w pochwie paciorkowca (streptococcus agalactiae). Jeśli jest, to kobiecie rodzącej podaje się antybiotyk, żeby dzidziuś się tym nie zaraził gdy się rodzi.
Ja mam wizytę za 3 tygodnie i ginka powiedziała mi, że pobiorą mi materiał do posiewu.



gdzie kupiłaś arbuza!!!??:biggrin2: ja mam wielką ochotę od dawna, ale jeszcze nigdzie nie spotkałam.



Też coś takiego czasem czuję.

arbuza kupiłam, w własciwie mój M kupił wczoraj o 19 30:) w okolicznym Warzywniaku:)

co do luteiny to sie wsrzymam 2-3 dni, bo juz mi mneij twardnieje i neiw iem cyz to nie był efekt stresu zwiazanego z babcią. Cchiałabym bardzo,zeby akcja porodwa siez aczeła sama u mnie tak w 37 tygodniu- hahahah


Kamila, z tą watrobą to neizła z Ciebie agentka:)Każdy narząd jest ważny w ciąży:)
 
Ostatnia edycja:
arbuza kupiłam, w własciwie mój M kupił wczoraj o 19 30:) w okolicznym Warzywniaku:)

co do luteiny to sie wsrzymam 2-3 dni, bo juz mi mneij twardnieje i neiw iem cyz to nie był efekt stresu zwiazanego z babcią. Cchiałabym bardzo,zeby akcja porodwa siez aczeła sama u mnie tak w 37 tygodniu- hahahah

Powiem Ci, że ja też podejrzewam stres za te moje akcje. Jak trafiłam do szpitala to też po stresie, a wczoraj ogólnie jakiś taki stesujący dzień miałam, bo nawet dziwnie wizytą się niepokoiłam. Mam nadzieję, że to nie wpływa bardzo źle na maluszki!
Też bym chciała, żeby wsio zaczęło się naturalnie i już się nie mogę doczekać tego 37 tygodnia, bo od tego terminu niech się dzieje!!;-)
 
reklama
Cześc dziewczyny . U mnie bez zmian boli dalej antybiotyk jakoś jakby nieskuteczny co 6 h brać musze czyli mam północne pobudki........Jestem zakatarzona strasznie i ledwo w nocy oddycham.

Kowboj wjeżdża do niedużego miasteczka. Zeskoczywszy z konia przed saloonem podchodzi do szkapy, podnosi ogon i całuje ją prosto w tyłek. Staruszek, siedzący przed zakładem fryzjerskim, krzyczy w szoku:
– Po co pocałowałeś konia w tyłek?!
– Usta mi popękały
– Taki całus nawilża usta?
– Nie, powstrzymuje od ich oblizywania


Miłego dzionka wszystkim Ja już bliżej do spania.
:-)
 
Do góry