reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

cześć mamy polki we włoszech

reklama
hej dziewczyny ja juz nie moge z tym netem 3 godziny mi otwiera jedna stronke:no:
Otrzymalam zaproszenie dziekuje ale gdzie teraz mamy pisac tu czy tam??
annaojj a gdzie to twoj mezul wybyl??
 
Sorki. Cos dostala ,ale nie moge otworzyc. Moze dlatego ,ze nadal nie mam kompa i pisze z aplikacji bb. Jak tylko bede mogla dolacze
 
Witajcie! Dawno mnie nie było na forum...muszę poczytać troszkę bo jestem w tyle:-) piszecie coś o zaproszeniach...czyżby nowy wątek został otworzony a ja nic nie wiem:sorry2: tak mi się wydaje bo od tyg. żadna nic tutaj na forum nie napisała....a u mnie bez zmian większych, nadal szukam pracy może coś w maju ruszy byłam w kilku miejscach niby obiecali ale wiecie obiecanki cacanki jak się to mówi...poza tym wzięłam się za ogr ódek kwiatowy..dostałam od koleżanki naszczepki i cebulki pięknych kwiatów i sadzę...a pogoda dopisuje oby tak dalej....
Ptyniu piękny ten Twój ogródek nie zapeszajmy....bo mi już zdarzyło się że inni zachwycali nad moimi wypielęgnowanymi kwiatami i mi już 2 uschły....do licha, naprawdę nie wierzę ale ludzie potrafią być zawistni..nawet pięknych kwiatów zazdroszczą.......dziewczyny która za Was ma tim?
Pozdrawiam i też chcę dołączyć do grona jeśli ono nie jest zamknięte i nie zastrzeżone...
Trzymajcie się cieplutko....i słonecznie
 
czec szystkim nie bylo mnie tu od porodu czyli jakies 3 miesiace:) mam takie pytanie chce leciec do pl na 2 tyg ale nie wiem czy musze miec zgode ojca dziecka czy nie dodam ze nie jestesmy malzenstwem bylam w ambasadzie ale powiedzieli ze nie ma przepisu takiego patrzylam po necie i sa rozne opinie a wy jak mysicie nie spotakala sie ktoras z was z takim czyms?? dzieki za odp:) buzka dla wszystkich
 
reklama
Do góry