reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

cześć mamy polki we włoszech

Evelik u mnie poszly tez zatoki,ale ja przyjmoje otrivin i jak nos sie zatka to tylko otrivin pomaga nic wiecej.Ale woda i tak sie leje.

A zajecia to takie jakby korepetycje.Bo moj maly mowic po wlosku mowi ale jeszcze niewszytko potrafi.Jest wiele slow ktorych nierozumie.I bedzie sie doszkalac co by w maju egzaminy zdac.A boje sie tego ze ja mowie o milion razy gorzej po wlosku niz moj maly a musze ja z nim chodzic.Bo slubny niemoze z pracy wyjsc...
 
reklama
widisz evelik,my nie jestesmy z tych co zabija zwierzaki pod kolami.moj robil wszystko aby go wyminac,ale nie dalo sie.trudno,stalo sie,nie zyje i nic mu zycia nie przywroci.a najgorsze to ze byl to bazant z ripopolamento di zona.dopiero co kilka dni temu byly wypuszczone na nowe miejsce i tak biedaczek skonczyl swoj zywot.gdyby przezyl zadzwoliloby sie do lesnikow aby sie nim zajeli.
a moje zatoki sa tak zawalone ze szok,ale na szczescie antybiotyk pomaga.ja oprocz antka to i inchalacje robie dwa razy dziennie.
 
hej hej dziewyny

u mnie pogoda ladna jest nawet sloneczko:-)
agatkai co z nim zrobiliscie??z tym bazantem??

ojej kurujcie sie moja mama byla na kontroli bo juz 2 tygodnie minely i wciaz zawalone uszy i gardlo i zmienili jej antybiotyk na szczescie oskrzela czyste!!!
 
Witam dziewczyny u nas tez cieplo chc mialy byc deszcze ale fajna pogoda nas na razie nic nie bierze no i dobrze bo juz mam dosc chorob cuccciola pilnuj mame zeby sie wyleczyla dobrze ze oskrzela ma czyste ja rozmawialm teraz z moja babcia i mowila ze taki kaszel ma ze w nocy biedna wcale spac nie moze a umnie w domu tez wszyscy chorzy no ale tam maja pogode sniegu pokolana ze odsniezac nie nadazaja ...a jak z reszta zdrowiejecie dziewczyny ?
 
hejka.melduje sie na apelu:-D.ja juz dzisiaj o niebo lepiej,uszy odkorkowane i lepiej oddycham.
cuciola mysmy biedaczka bazanta zawiezli do mojej szwagierki zeby go oprawila i w niedziele pojdzie do gara bo jest zamrozony.
 
Witam z rana.Wiecie niemam zielonego pojecia jak wyglada Ptynia a snila mi sie.WIedzialam ze to ona.Martwie sie o nia jak ona to wszytko przechodzi i jak Macius to przezywa.Mam nadzieje ze ma w sobie sile.


Z drugiej strony.Wczoraj Max mial zajecia dodatkowe z italiano.Pierwszy raz widzialam dziecko ktore ze szkoly wychodzi tak szczesliwe ze szok.Maestra niby ta sama ale dla 5 rga emigrantow milion razy milsza sympatyczniejsza.Max niechcial do domu wracac :) jestem ciekawa czy beda czesciej robic im te zajecia bo on bardzo chce tak codziennie...Mowi ze nikt nieprzeszkadza nikt niedokoucza nikt niewyzywa.

Kobiety kiedy ta wiosna przyjdzie.Bo puki co przyslowiowe w marcu jak w gancu.Ech wczoraj do 12.30 bylo zimni mokro i wogole ujowo_O 3 zrobilo sie na tyle goraco ze jak o 4 poszlam po malego to sie rozbieralam.Ech i choroba gotowa nie :D
 
fajnie Aniu ze podobaly sie Maxowi te zajecia.nic,tylko chodzic z glowa dumnie uniesiona do gory.
ja juz tez chce wiosny.dzisiaj i u mnie padalo na zmiane ze slonkiem.czy ta chustawka kiedys sie skonczy??i jak tu nie byc chorym w taka pogode:confused:.
a ja dla odmiany mam nerwa na tescia.zaczyna rozki pokazywacdzisiaj caly jego obiad poszedl do psiej miski bo fochy stoil.a mnie dwa razy mowic nie trzeba i bach wszystko znalazlo sie w psiej misce.nie bede opowiadac bo mi sie nie chce,ale sobie obiecalam ze jeszcze jeden taki numer i odesle go spowrotem tam skad przyjechal,bo ja nie jestem ani jego sluzaca ani tymbardziej jego zona:angry::angry::angry::angry::angry::angry:
 
to i tak dobry tesc agatko ze tyle z nim wytrzymalas ja z moim ani dnia nie dalabym rady:no:moj jest straszny taki Pan i Wladca wszystkim i wszystkimi chcialby rzadzic!!!to kiedy idziecie na bazanta??tu u nas obok kuzynoi to je zabijaja i jedza non stop
annafajnie ze spodobaly sie te kursy malemu teraz z ochota bedzie na nie chodzil:tak:


ja tez sie martwie o ​ptynie!!!
 
cuciola ja chyba na wieczor zadzwonie do szwagierki zeby jutro go przywiozla bo ja mam malutka zamrazalke i nie wiele do niej sie miesci.niedlugo bedziemy kupowac zamrazalnik z prawdziwego zdarzenia bo i kaczki za dobre dwa miesiace bedziemy zabijac.moja kolezanka juz sie ustawila w kolejce po krew na czarnine,bleeeeeeeeeeee:baffled:.


wszystkie sie tutaj martwimy o PTYNIE i myslami jestesmy przy niej.
 
reklama
dziewuchy strajkujecie czy jakie licho???? ani widu ani slychu zadnej z Was.ja rano bylam na wizycie w szpitalu i dostalam mase badan do zrobienia i leki.za miesiac do kontroli.
 
Do góry