reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cztery koła dla naszych maluchów

reklama
My już też od dłuuugiego czasu w spacerówce. Musiałam małego przesadzić bo poprostu nie mieścił się już do gondoli. Przez to ze nie potrafił jeszcze siedzieć leżał sobie na płasko. Teraz jak pięknie i dumnie siedzi, wszystko go interesuje i 2 godzinny spacer to czysta przyjemność :)
 
U nas spacerówka była wypróbowana przez tydzień na wyjeździe (ale tylko na płasko) ale wróciliśmy do gondoli. Dopóki Staś nie protestuje to będzie jeździł w gondoli az sam nie siądzie. Jedyne co to dokupiłam mu szelki bo już zaczyna harce wyprawiać (ale też już się prawie nie mieści mimo że gondola spora - często podróżuje z nogami założonymi na brzeg :-) )
 
Ja sobie teraz nie wyobrażam gondoli, po pierwsze przez wielkość Leonarda a po drugie przez to że Leoś siedzi, więc nie ma mowy o leżeniu.
Ale mam sąsiadke która ma synka starszego od Leosia o 1,5 miesiąca i mimo że mały siedzi już dość długo to na spacery w gondoli go zabierają, a mały taki poskurczany jak śliwka w zalewie.....
 
Moja Amelcia miala pol roczek to woze spacerowje typu wozka lira 4-euro cart po Ariadnej, Ami jak miala 5 miesiecy to siedziala. Wole spacerowke niz duze wozka :) tym lekkie
 
reklama
No my już z miesiąc na spacerówce, nie no może przesadziłam 2 tyg, nnie mieściła mi się w gondoli, nogi na zewnątrz i ciągl chciała siedzieć, płakała jak miala na półpłasko, więc spacerówka LUNA, fajna duża, do rozłożenia do spania na całkiem płasko i najważniejsze jeszcze lżejsza niz moja gondola
 
Do góry