reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Łóżeczka dla naszych maluchów

reklama
elzu mam bampera takiego samego :) a jak tez przykrecilam zabawki do lozeczka i stwierdzilam ze jakos takie wielkie sie wydaja :p pol lozeczka mi to przeslonilo
 
elzu tak :) w mothercare to byl jedyny taki najweselszy wzor (bo nie chcialam typowego pink kupowac) no byl jeszcze jeden mozliwy wzor, ale £40 za bampera to uwazalam ze za duzo :-D
 
a to kącik naszego maluszka :) jest to naprawdę tylko kącik :) wszystko już posłane i przyszykowane :) P1120798.jpgP1120799.jpgP1120802.jpgP1120806.jpg
 
edytka fajny kącik. tak wszystkiego w sam raz. nie naćkane za bardzo :-)

ja mam łóżeczko już złożone, ale pościel załóży mó mąż lub ktokolwiek inny, kiedy będę w szpitalu. wszystko jest przygotowane.
 
reklama
Do góry