reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Łóżeczka dla naszych maluchów

reklama
Nakleiłam juz Kubusia Puchatka :) Wygląda to tak. I będzie jeszcze ten baldachim ale musi P stelaż przykrecic.
 

Załączniki

  • DSCF2602.jpg
    DSCF2602.jpg
    16,7 KB · Wyświetleń: 126
  • DSCF2601.jpg
    DSCF2601.jpg
    18,9 KB · Wyświetleń: 139
No tu mnie jeszcze nie było, a że dziś jestem w nastroju do zasypywania zdjęciami to w tym wątku też nie odpuszczę i oprócz łóżeczka pokażę Wam cały pokoik w prawie finalnej wersji. Prawie - bo dziś po tygodniu czekania skontaktowałam się z allegrowiczem, który sprzedał mi zasłony i - oczywiście ich nie ma :angry: A tak chciałam żeby już wisiały. Oprócz tego nie ma jeszcze tej naklejki z drzewem, którą wcześniej wrzucałam - ale na nią poczekamy jeszcze dwa tygodnie...


Tu kącik dla mamusi :-)


Tu okno - firanki są po mojej prababci - przez nią robione, a misie siedzą na łóżeczku dostawnym, które docelowo będzie stało koło naszego łóżka:


A tu przewijak - młotek świadczy tylko o prowadzonych tu pracach ;-) Jeszcze parę ramek zostało do powieszenia...
 
Wiecie co - tak sobie myślę, że to największy plus przeprowadzki do teściów... Zawsze marzyłam o pokoju dla Dziecka i mam taki jaki chciałam :-)
 
reklama
Do góry