reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy :)

reklama
Joanna miałam taki sam podgrzewacz, najlepiej wlej wodę do butelki i nalej do podgrzewacza i sama zobaczysz ile trzeba. Ja tak na czuja wlewałam, ale nie byłam z niego zadowolona, bo woda była albo za gorąca, albo całkiem letnia. Może ten już jest ulepszony. Z czasem jak przeszłam na butelkę to wiedziałam ile czasu wodę podgrzewać w czajniku i podgrzewacz nie był potrzebny :)
Pięknaszyszunia super zakup :)
 
Zakupiłam w h&m bodziaki z czapeczką

P1020901.jpg
 

Załączniki

  • P1020901.jpg
    P1020901.jpg
    21,1 KB · Wyświetleń: 224
aniula99 ja mam skarpetówy z tej serii :)

jeśli natomiast o chusty chodzi to z kolei już z kilku warsztatów słyszałam, że jednak tkana lepsza nawet od samego początku, ale także wiązanie ważne i najbardziej polecane jest: [video=youtube;FpsPolqntLA]http://www.youtube.com/watch?v=FpsPolqntLA[/video]

zresztą same zobaczcie ja byłam na warsztatach i mogłam przetestować poziom dolegania i ułożenia dziecka (lalki) w różnych wiązaniach i to rzeczywiście powoduje, że plecki są okrągłe i główka jest bardzo dobrze przytrzymana. Ja kupiłam chustę tkaną, używaną. Generalnie dziewczyny mówiły, że nawet lepiej jest kupić używaną bo jest już znoszona - łatwiej się ją wiąże. A nową i tak polecały przed włożeniem dziecka przeprać kilka razy, wiązać na niej supły i szarpać, żeby zmiękła :)
 
Ostatnia edycja:
Zostawiam fotki moich łowów ciucholandowych Kupiłam jeszcze taką fajną grubą kamizelkę szaro-pomarańczową z nexta, ale narazie się szuszy. Te złożone to są body.
 

Załączniki

  • DSC02489.jpg
    DSC02489.jpg
    35,9 KB · Wyświetleń: 130
  • DSC02490.jpg
    DSC02490.jpg
    36,9 KB · Wyświetleń: 146
agnieszkaala super ciuszki, ten zielony komplecik - rewelacja:-D U mnie większość ubranek po innych dzieciach, ale też nie mogłam sobie odmówić zakupu (tylko brałam na 68cm, żeby było na później, bo tych najmniejszych mam od groma)

hmprod
i do tego skarpetusie:
hmprod
:happy2:

A teraz w Realu jest promocja na proszek do prania Dzidziuś za 16 zł 1,9kg, dziś zakupiłam ;-)
 
reklama
Agnieszkaala boski, skrzatowy strój!!! :) Ja nabyłam na allegro halloweenowego rampersa. rampers.jpg Co do używek NEXTa to mam sporo, poluję właśnie na allegro i jestem zachwycona jakością tych ubranek!

Macdalenka świetna ta sówkowa seria!!! :)
 

Załączniki

  • rampers.jpg
    rampers.jpg
    61,3 KB · Wyświetleń: 218
Do góry