reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cztery kółka dla malucha :)

Ja miałam ten cosatto i sprzedałam po 3 tygodniach! Owszem prowadził się cudnie, ale siedzenie miał źle wyprofilowane i Jagoda mi zjeżdzała z niego cały czas :angry: i siedziała powyginana w chińskie litery :wściekła/y:
 
reklama
Ja miałam ten cosatto i sprzedałam po 3 tygodniach! Owszem prowadził się cudnie, ale siedzenie miał źle wyprofilowane i Jagoda mi zjeżdzała z niego cały czas :angry: i siedziała powyginana w chińskie litery :wściekła/y:

to samo mogę powiedzieć o Chicco London!!! Pamiętajcie!!! nie zawsze warto tanio kupować... sama się przekonałam, ale niestety nie stać mnie na nowy, więc dalej się nim bujamy... masakra...
 
ja dla 2 dzieci mialam ogolnie 4 spacerowki ,teraz mam Nuna pepp !! nigdy bym go nie zamienila na nic innego zreszta opienie o nim same to mowia.gdybym miala jeszcze 10 dzieci tez bym taki kupila jest maly , leciutki , zwinny ( prowadzi sie go jednym palcem ) moja Inga nadal w nim jezdzi

NUNA,


[URL]http://allegro.pl/wozek-nuna-pepp-spacerowka-bielsko-licorice-i2332511036.html


ja tez go polecam... julka go lubi. jest zwinny, lekki i prowadzi sie go jedna reka :)
 
Do góry