reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cztery kółka dla malucha :)

Ja od narodzin Ameli bylam wierna Espiro:) mielismy Atlantic,bylam bardzo zadowolona z niego,jedyny problemsie okazal ze niemiesci sie do bagaznika poniewaz ma duze pompowane kola...wiec zaczelam szukac nastepcy na wyjazdy;)kolo domu super sprawdzal sie atlantic tym bardziej ze na wsi mieszkam;) i w koncu znalazlam:
Wózek Spacerowy Espiro Magic 4 - Kolekcja 2011 (1810322450) - Aukcje internetowe Allegro

ten rozowy mamy.Jest bardzo lekki, bardzo szybko sie sklada i w pol. w sam raz na zakupy;)jedynie co mialam to skrzypiace kola,ale to szybko dalo sie rozwiazac i odpukac narazie cisza;) tak wiec polecam jesli ktos myslio zakupie:)no jedynie to cena dosc wysoka ale warto!!!!
 
reklama
Nie sądziłam, że będę kupowała jeszcze wózek dla Nelci - ale życia bywa zaskakujące.
Potrzebny okazał mi się wózek spacerowy - ale nie parasolka, bo te to mamy i jestem z niej bardzo zadowolona.
Wybór padł na Bertini x4 Lite.
Jesteśmy po kilku spacerach i powiem, że jestem bardzo zadowolona. Wygodny, świetnie się prowadzi, rewelacyjnie pomyślany i dzięki temu bardzo funkcjonalny. Szybko można przepiąć całe siedzisko aby zmienić jego położenie w stosunku do kierunku jazdy, budka zaciąga się bardzo daleko i daje świetną ochronę przed wiatrem, ma w sobie elementy odpinane i wówczas zostaje tylko przeciwsłoneczna siatka, fajny pomysł z wypinanym koszem, który można zabrać do domu. System skrętnych osi,a nie tylko kół pozwala niemalże w miejscu zawrócić wózkiem. Duże, wygodne kółka. Jeśli, miałabym sie przyczepić to tylko do wagi - jednak ja go nie będę nigdzie wnosiła więc nie jest to problem.
Jestem zadowolona z wyboru,a Nela nie chce z wózka wysiadać :)
 
Dziewczyny potrzebuje pilnej rady. Właśnie na spacerze rozwaliło mi się kółko od wózka i wygląda na to że muszę kupić jakąś nową spacerówkę ale tak maks do 200zł (żeby można było na klatce zostawiać) no i żeby miała funkcję rozkładania i nie całkowita parasolka, żeby chociaż trochę od wiatru i deszczu chroniła:)
Idzie coś takiego w tej cenie znaleść?
 
Zdec- a to w Maclarenie rozwaliło Ci się kółko? Jesli tak to moge Ci dac namiar na serwis w Piekarach śląskich. Ja tam swojego wysyłałam na przegląd i wymiane rączek. W pn wysłałam wozek wa w środe miałam spowrotem w domu:)
 
Dzięki agast:) Zadzwoniłam, okazało się że pan zna sprawę:)
W sumie ok 150zł będzie to kosztować:)
Ale dzisiaj widziałam fajną malutką Inglesimę i zastanawiam się nad jej zakupem:)
Zaraz jedziemy z mężem obejrzeć:)
 
Agast dziekuję Ci jeszcze raz!!!! Jesteś wielka!:)

Wózeczek już wrócił, a wysłałam w środę;) Pan który mi go naprawiał bardzo sympatyczny:) Wymienił wszystko co było zużyte/popsute:) Gdyby nie wyblaknięta budka to wygląda jak nowy i po raz pierwszy działa hamulec, nowiutkie rączki, sama się zdziwiłam bo miał wymienić tylko srebrne końcówki. Mieliśmy oberwany ten zaczep do "łapania" go po złożeniu, też naprawił:) SUPER JESZCZE RAZ WIELKIE DZIĘKI!!!!!

Bardzo polecam ten serwis!!!!!
 
A widzisz! Nam tez odświeżył wózek ze wyglądał i jeżdził jak nowy! tez mieliśmy urwany ten zaczep i tez naprawił:) Rączki tez wymienił i jakieś zużyte części w kołach. :-) Cieszę się ze sie przydałam:)
 
Cześć dziewczyny!
Liczę na Wasze propozycje! :-):tak:
Otóż szukamy wózka parasolki. Obecnie jeździmy peg perego pliko p3 i szukamy czegoś mniejszego, lżejszego. Byliśmy w sklepie za nowym wózkiem i Pan powiedział, że Kuba jest już za duży na parasolki :confused: dziecko nie ma jeszcze dwóch lat i jest za małe żeby cały czas być na nóżkach. Fakt syn jest spory bo ma 92cm wzrostu i 14kg wagi.
Pochwalcie się swoimi wózeczkami :-) jakiś dobry model, ważne żeby był lekki :-) Jedna koleżanka doradziła mi : SUPER PROMOCJA!!!! MAMAS & PAPAS TREK + GRATIS (2276107359) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. i zastanawiam się nad tym modelem :-) bo nie jest aż tak drogi i wydaje się fajny. W sklepie miałam okazję prowadzić tej firmy wózek ale inny model i dobrze się prowadziło. Tyle, że model był droższy.
Również ten fajny, ale dość płytki: COSATTO - WÓZEK SWIFT + Śpiworek - KOLORY 2012 (2282814923) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
Ale znowu czy opłaca mi się kupywać teraz drogi wózek? Mam mętlik w głowie....:confused: A może kupić droższy, bo w październiku będziemy mieli drugą dzidzie i wózeczek zostanie dla drugiego maleństwa.
W każdym razie liczę na Waszą pomoc :-) podpowiedzcie mi :-)
pochwalcie się swoimi wózkami! :-)
Pozdrawiam
 
reklama
z etgo co wiem dziewczyny na forum bardzo polecają mamas&papas ale nie wiem jaki model i też chwalą sobie bardzo maclarene, ja mojego nie polecę bo jest beznadziejny jak dla mnie. Chyba warto kupić droższy skoro druga dzidzia w drodze, nie ma się nad czym zastanawiać, nie zmarnuje się wózeczek, będzie na później.
 
Do góry