reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czuję się gruba, brzydka i nieatrakcyjna :P

puszcza baki... dobre ;D ;D ;D Wyobrazcie sobie sytuacje: wsiadam do tramwaju, wszystkie miejsca zajete, siedza mlode kobiety, chlopaki, babcie i dziadek z laska.. i kto wstaje zeby ustapic mi miejsca ??? Dziadek z laska!!! Dopiero jak wstal i chcial ustapic, zerwala sie mloda kobieta..
 
reklama
;D ;D ;D Typowe Mati, typowe
No ja niedawno odskuteczniałam wyścig do miejsca, a za konkurencję miałam staruszkę o lasce. Niestety staruszka była szybsza ;D ;D ;D
Reszta autobusu miała ubaw - nikt mi nie ustąpił ;D
Usiadłam za kilka przystanków jak już ktoś wysiadł, ale jakoś trafiło na dobry mój dzień i się nie przejęłam tym za bardzo ;D
 
A mi się ostatnio zdarzyła inna historia natomiast:
Wsiadam do autobusu tłok jak cholera, jakaś Pani ustępuje mi miejsca, a tu
za jakieś 3 minuty jakiś brudas do mnei sie drze, że Taka młoda i się rozsiadła,
i że mam złazić i puścić jakąś kobitę.
a ja odwróciłam się i:
Facet może byś zauważył, że jestem w 9 miesiącu ciąży i zamiast mi zwracać
uwagę sam ustąpił tej Pani.
Bezczelny wr.......wrrrrrrrrrrr
 
Efunia to na prawdę straszne, zupełny brak kultury!!!!!!
Ostatnio jakiś gościu jak właził do autobusu to mło mnie nie zgniótł
jakimś ogromnym plecakiem podróżnym,
myślałąm,
że sie wścieknę,
więc teraz sie nie ruszam z domu,
to mam przynajmiej na czym siedzieć i nikt mnie nie gniecie.
 
Patka juz to sobie wyobrazlilam, dobrze ze Ci laski pod noge nie podlozyla ;)
Niestety tak juz jest , ze jak kogos cos nie dotyczy to tego nie widzi :( Najbardziej to mnie denerwuja mlode chlopaki, ktorzy z wielkim zainteresowaniem zaczynaja wypatrywac cos za oknem..
 
grubo się czuję to fakt, ale przestałam już w ogóle myśleć o atrakcyjności...
normalnie nie mam siły :laugh:
za to mam pieruńską zgagę :laugh:
 
reklama
no i popatrz odkąk porodziły wszystkie czują sie piekne bo jakos od października nikt tu nie zagladał ;D a ja mam obwisłe cycki po tym karmieniu, wy też?
 
Do góry