reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czuję się gruba, brzydka i nieatrakcyjna :P

Mialam na mysli, ze jak bez dekoldu, to beda wisiec wyzej ;D
Ja mialam maly biust przed ciaza no i napewno jak zkoncze to bedzie to samo co u ciebie. Push up sobie kupie ;D
Kasiek74 i inne dziewczyny co karmicie, nosicie staniki?
 
reklama
Bo ja nosze taka bluzeczke. Ja ubiore stanik to mie cyce puzniej bola jakos. To dopiero beda MI wisiec ;D
 
Hehe mi już wiszą ;) Raz jeden po tygodniu ściągania nałożyłam stanik na noc... i od razu gorączka ponad 40 stopni i zapalenia piersi.... więc potem to już w dzień nawet bez.. a teraz się dziwię, że wiszą ;D No teoretycznie nie ma co, ale widać sama skóra też może wisieć ;D ;D
 
No coż, Nadia mało juz uzywa piersi ;) i ich wygląd coraz wiekszą litośc wzudza we mnie!
Stanik dopiero teraz zdejmuję na noc, ale nie wiem czy to dobry pomysł, bo sie boję, ze nadepnę sobie na ktorąs piers :p
 
Kasiek nie strasz :( Ja jeszcze karmię, ale już widzę że nie są takie pełne ... a co będzie jak w ogóle nie będę karmić ::)
 
reklama
Do góry