reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy jest jakaś mama z Poznania?

Jak chcecie ciasto to trzeba przyjechać:p A nie że ja codziennie zapraszam i nikt sie nie wybiera:p:p wiec teraz mozecie obejsc sie smakiem:-D:-D:-D
Tygrynka tylko sexu na tym spacerze brakowało z jakimś przystojniakiem z koparki:p
 
reklama
Olisiak odebrany , kawałek mam, zawsze godzinka zejdzie..ale przynajmniej spacerek zaliczony ;-)nie taki intensywny jak Tygrynki :-D

Skrzat kurczaki ja bym chętnie wleciała do Ciebie, jak tylko będę miała auto dam znać i się wproszę:tak:

hejjj co takie pustki? znów trzeba się spotkać widać to pomaga na zastoje na forum :-D
 
Skrzat czy Twoj Zet nie byl dzisiaj z Basia w starym Zoo bo mi się wydaalo ze poznaje Basie i wózek ale nie podeszlam bo sie bałam że to nie Basia

amandae mam nadzieje ze Zosia byla dzielna kozaczynko gratuluje rocznicy

Mi.Pi musisz napisac jak wózek bo wiesz ja tez na etapie ogladania ale S musze jakies argumenty dlaczego taki wozek i takie tam


A ja dzisiaj w starym Zoo miło było ale cza było wraca do chaty bo wreszcie po 3 tyg mama wroci i nadgonimy z porzadkami i pewnie bedzie szykowanko do jej slubu wiec co bedzie zapieprz jak zawsze, juz jestem zmeczona. A w nastepnym tygodniu do kumpeli do swaja jade odwiedzic.
 
Jak chcecie ciasto to trzeba przyjechać:p A nie że ja codziennie zapraszam i nikt sie nie wybiera:p:p wiec teraz mozecie obejsc sie smakiem:-D:-D:-D
Tygrynka tylko sexu na tym spacerze brakowało z jakimś przystojniakiem z koparki:p

taaa faktycznie, tylko tego jeszcze brakowało :-p
o przepraszam, ja się odgrażałam wieki całe ale w końcu zawitałam :-p teraz też zaczynam się odgrażać i w końcu przyjadę:tak: ten 91 to do Ciebie jeździ?

Olisiak odebrany , kawałek mam, zawsze godzinka zejdzie..ale przynajmniej spacerek zaliczony ;-)nie taki intensywny jak Tygrynki :-D
hejjj co takie pustki? znów trzeba się spotkać widać to pomaga na zastoje na forum :-D

dopiero jutro wieczorem będzie pustka ;-) a zaproszenie na kawkę w środę aktualne:tak:
to Ty na piechotkę chodzisz do przedszkola?? wow, nieźle! chciałam powiedzieć zapraszamy na koparki do nas, ale chyba Stasia jeszcze nie zainteresują ;-)

Skrzat czy Twoj Zet nie byl dzisiaj z Basia w starym Zoo bo mi się wydaalo ze poznaje Basie i wózek ale nie podeszlam bo sie bałam że to nie Basia

no to by było niezłe jakbyś obcą Basię zaczepiała ;-)
to tak jak my kiedyś bawiliśmy się na Malcie z panem i jego czwórką dzieci, a na drugi dzień też na Malcie była dodatkowo jego żona z piatym dzieckiem a ja z kumpelą zaczepiałyśmy jej córeczkę i męża że "oo dzień dobry my się już znamy cześć Halinka" itp - mina żony: bezcenna :-D to czym prędzej wyjaśniłyśmy, że wczoraj się bawiliśmy na placu zabaw, że mała sama przychodziła i się przedstawiała, opowiadała różne rzeczy.. kobieta odetchnęła z ulgą :-D
 
kurcze SKrzat, fajny ten płaszczyk. będziesz zamawiać? może ja tez się do zamawienia dołoże, taniej nam wyjdzie.

moje dziecko dzisiaj szaleje. wychodzą jej 3 czwórki na raz, piszczy, nei chce jesc.
wczoraj poszla spac juz o 18 z tego wssytkiego, a mielismy plany isc z nią na cytadelę na plac zabaw.

niech te żeby już wyjdą
 
hej dziewczynki wybaczcie czytac nie bede nie dam rady nadrobic, kurde czuje ze wypadam stad przez ta moja nieobecnosc:(:-:)-( widze nowe mamucie sa ktore serdecznie witam:)

u nas jakos leci,kataru dostalam,wogole beznadziejeni sie czuje, tesknie za mezem..niech juz przyjedzie....a tak to oczywisice ( moze przynudzam) ale z autem jeszcze nie koniec klopotow....:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

buziaki i pozdrowionka:)
 
Marciaaaaaaa straciłam majątek u Ciebie :p może pozmieniaj jeszcze na kup teraz :-Dkupię all:-D

MamaGabi pamiętamy o Tobie :-)nic się nie martw jak wrócisz nadal tu będziemy ;-)
 
Ostatnia edycja:
Mi.Pi. no ja się do delti dot też przymierzałam, ale wyszło jak wyszło, nie teraz finansowo planowaliśmy. A jak Dobra na nowy wózek zareagowała? To teraz już masz nieco spokojniejszą głowę że Ci nie wypadnie, ale pewnie pasy jej się nie podobają? :-)

An82 oj żałuję, że do tego zoo nie przyszłam, ale okazja na pewno będzie, a kto był jeszcze? Jak pleśniawki Bartusia?

Lilou laktacja tak mi się ustabilizowała, ze nic prawie nie odciągnęłam. Jakiś czas wcześniej K. nakarmił Zosię Bebiko na noc. Testowaliśmy czy uśnie inaczej niż przy mamie i cycu i czy nic nie będzie. Wypadło pozytywnie, a mamie wygodniej było mieszankę zrobić. No właśnie ja w sumie tylko ze 3 razy sama byłam (w tym raz nietomna bo z gorączką spałam), żadnych wieczorów bez niej, więc mi ciężko było, co chwilę rezygnowałam, rozmyślałam się itp. Ale udało się, bardzo się cieszę, że wyjechaliśmy bez niej (rany jak to wyrodnie brzmi..)

MamaGabi z niczego nie wypadniesz, pamiętamy o Tobie, czekamy :-) Jak Gabunia?

A my po szczepieniu.. Zosia waży 6700g, płakała przy wkłuciach, ale przeszło jej od razu jak wstałam z krzesełka, a jak z przychodni wyszłam to już spała. Cały dzień zadowolona, je ładnie i śpi. Uff.. tak się boję jakiejś gorączki itp.
 
reklama
Do góry