reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy jest jakaś mama z Poznania?

Marcia a weźmiesz jutro tą z river island?? bo bardzo mi się podoba ale nie wiem czy się w nią zmieszczę :D
a co tam Lilou nakupowała bo nie zdążyłam zobaczyć?? :D
MamaGabi jane że pamiętamy o Tobie, wracaj!!
amandae ale masz dzielną córeczkę :))

a ja sama siedze, znowu chłopaki mają swoje sprawy i wybyli z domu ;)
 
reklama
To był zmasowany atak :-D Marciaa wystawiaj jeszcze póki mam kasę na koncie :-D

Tygrynka przez chłopaka masz na myśli Sebusia też?

Amandea ale Zosia dzielna dziewuszka:-) kino w środę aktualne?
 
wezme ta z river tez ;)

zobacze co mam w szafach ciekawe jeszcze :p mam sporo spodni ale to juz lepiej przymierzyc.

Lilou mam spodniczke fajna czerwona z zary. Taka ciut przed kolanko. Nie pamietam jaki rozmiar bo schowalam ale ja sie juz w nia nie wbije na bank :p wezme to moze na sobote ubierzesz ;)


lilou ta kurtke zmieniam na kup teraz wiec czatuj bo ostatnio sweter wystawilam i w 5!!minut poszedł

jutro powystawiam bo dzisiaj juz nie dam rady nie bede robila halasu:p
 
Marcia to dla mnie bluzki 38 pokazuj! :)
Lilou no w domu mam tylko dwóch chłopaków, męża i syna, szlajają się gdzieś ;) a serio to do teściów poszli i do piotra i pawła na zakupy :)
 
Tygrynka hehe weź mnie uprzedź jak coś będziesz licytować u Marci żebyśmy się nie przebijały :-D
a o której Sebuś chodzi spać? Wy to ale powsinogi jesteście :-D

marcia oo to super :-D dobrze że mamy vip room, i nikt nas nie bedzie widział jutro oglądamy ciuchy :-D
 
Marcia znowu o jedzeniu :p
Lilou ja tylko bluzki, bo w nic innego od Marty nie wejde :D a Seba w rzeczy od Niko też nie ;)
Lilou ja mam jeszcze dla Ciebie parę spodenek dla Stasia, może Ci się spodobają :)

JA TEŻ CHCĘ JUTRO :D

edit: a Seba ostatnio nie zasypia wcześniej niż o 22, więc go nawet nie zmuszam, też dlatego, że wstajemy sobie o 10 :D ale od weekendu zmiana ;)
 
Ja też się nie mogę doczekać :-)

Marciaa a jesz surowe czy pieczone ryby? ja nadal pieczone, choć ostatnio skusiłam się na 3 kawałki surowej :)
 
reklama
Do góry