reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy jest jakaś mama z Poznania?

Chodzimy w trójkę, samej z tak małym dzieckiem było by trudno. Jest specjalna przebieralnia gdzie oboje rodzice wchodzą, ja zajmuje się Dobrą, tata się przygotowuje, później ja, wchodzimy pod prysznic, ale już w męskim, bo tam ciepła woda:-). I tata maszeruje do basenu, później bawimy się chwilkę w trójkę, a potem wymieniamy się by każde mogło choć chwilę popływać. Dziecko w wodzie max. pół godziny
 
reklama
natuska ja sie moge zapytac S czy nie chcialby wydac nektarynke czerwona bo mamy 3 i nie wiem po co bez sensu, ona ma ze 2 metry bo juz troche wyrosla czy mam się pytac go?
 
Normalnie wejście 10 zł, z tym że jedno dostaje rabat na dziecko i wychodzi razem 18 zł.

Na tuska z wymienionych drzew to najszybciej będą wiśnie, nektarynki polecam jeśli masz ciepłe i zaciszne miejsce. Gruszki ostatnio chorują na rdzę i trzeba dużo pryskać.
Trawnik: w tym momencie nawóz tzw jesienny (ostatni dzwonek) tj. bez azotowy,mech:zimą rozsypanie na śnieg dolomitu, nie likwiduje natomiast poprawia strukturę gleby i wpływa na pH. Chwasty: na tegorocznym i o tej porze nie zalecam niczego, oprócz regularnego cięcia. Trawa w zależności od temperatury może rosnąć do grudnia. Ważne by na zimę była niska.

Lilou biegnij na basen, naprawdę super zabawa. Niestety ja się z Wami nie mogę umówić, bo z Tatą Dobrej to nie przejdzie. Ale gdyby kiedyś nie chciał iść to ja bardzo chętnie.

Ha! Jestem WDROŻONA
 
Ostatnia edycja:
Kurteczka jak ja bym chciala isc z Wami jutro....moglabym jeszcze sie wbic jesli moj B wroci z pracy wczesniej by zostal z mala?

Marcia mi si ten sweterek motylek podoba... to jest takie male 38 czy jak normalnie nosze 40 to wejde?

u mnie kupa pracy, B przez week robil zadaszenie tarasu wiec ja dzis sprzatalam, a i bylam w przezmierowie na cmentarzu u dziadkow B.

Skrzat ja tez chetnie cie odwiedze powiedz tylko kiedy? :)
 
Na tuska o zaciszne miałam na myśli odsłonięte od wiatru, ew. mrozu.
Zjadanie kwiatów:-), kiedyś stanełam przy róży i mówię mojej dziecinie powąchaj a ta w sekundę ręce wyciąga, płatki w dłoń i do paszczy:-)
 
Hellooo!

Weekend intensywny towarzysko, dziś dużo pracy. Jutro miły dzień się zapowiada a zwłaszcza wieczór:-D:tak: No może poza szczepieniem na ktore jestesmy umówieni na 11:50 brrr. Mm nadzieję że Marcuś dobrze zniesie i szybko zapomni. Co do basenów to jak któraś chętna to zapraszam do koziegłów, ja często chodzę z małym jak M w pracy a zaczęliśmy jakoś jak miał 5 m-cy i też sama tylko że na zajęcia chodziliśmy i nie miałam problemów z organizacją, wszystko jest do ogarnięcia;-).

Sorka że nikomu nic nie odpiszę ale ze zmęczenia już nic nie pamiętam. Jak coś to do jutra laski:-)
 
hej hej wy to nocne marki jesteście... ja to raczej max do 22 siedzę z m czasami w scrable gramy albo po prostu gadamy sobie:) i wczoraj podczas takiej gatki wyszło że m chce chodzić ze mną na jakieś zajęcia albo taniec towarzyski (skutki oglądania tzg;/ którego nie lubię) albo na jogę (to już bardzo mi się podoba) i w związku z tym teraz poluję na gruponach i innych tego typu str na jakiś kursik:))))) zobaczymy co nam z tego wyjdzie.
Marcia no ciuszki bardzo fajne a że tak się spytam jakichś jeszcze kiecek nie masz do sprzedania? bo ta biała tona ślub u mnie odpada ale jak byś coś znalazła w roz 40 to będzie git:)))
na tuska będziesz piekła swój chleb?? wiem że ost w lidlu była do kupienia taka maszin:)

dobra uciekam na śniadanko
 
reklama
Do góry