reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy jest jakaś mama z Poznania?

Witam z pracy oczywiście :-)
An grtuluje ząbka !! my pierwszy Luli ząb znaleźliśmy 6 grudnia :-)
Tygryś odbieram dzisiaj młodą ze żłoba i tak koło 17 będę w okolicy może zejdziesz z Sebą na to chwilkę posiedzimy ??
MamaGabi czekamy na powrót :-)
MiPi nawet nie wieziałam że mamy bawełnianą rocznicę hihi :-)
Guziczek ale fajnie że twój małż chce z tobą iść na kurs tańca :-) bosko ja mojego w życiu bym nie zaciągnęła :-( jest antytaneczny niestety :-(
Natuska z tego co wiem można przesadzać większe drzewa ale dopytaj zne eksperta ( MiPi) i bierz od An pyszne nektarynki!! Dzieciaki będą miały po co się wspinać na drzewo ;-)
Marcia a jakie masz typy sukienek??? pokaż :-)
Muszę młodą na szczepienie umówić :-( i znowu płacze przy wejściu do żłoba :-( ale poza tym jest kochana i mogła bym ją zacałować :-) Idę na 11 do fryzjera więc wezmę się do pracy ale tylko troszkę ;-)
 
reklama
jak mały usnie to poszperam w szafie...

swoja droga gten morgen. nie spalam pol nocy. musze sie zdrzmenac co by nie pasc wam przy stole:p bo bedzieciem nie niesc ha ha :p
 
Dzień dobry!

Staś się obudził o 5 :30 :szok:na szczęście leżał grzecznie łóżeczku i dał nam pospać ;-)

kozaczino a którą rocznicę mieliście?bo pierwsza to bawełniana z tego co wiem ;-)ale masz fajnie z fryzjerem :-)

guziczek ale masz pomysłowego męża, super jak Wam coś z tego wypali :happy2: musimy się kiedyś na partyjkę scarble umówić;-)ja w ogóle jestem fanką gier planszowych, wszystkich znajomych zarażam:-)

ajentka powodzenia na szczepieniu:tak:

an gratuluję ząbka!
 
Ostatnia edycja:
hej hej
lilou ja tez lubię planszówki:) choć teraz z mężem polujemy na zestaw do pokera z żetonami ( mąż ma nadzieję na rozbieranego hahahaahh) co to kursu tańca to ja własnie nie za bardzo bo jestem z tych co nie koniecznie to lubią;p ale spoko jak można się pośmiać i poruszać to jestem za :happy2: choć ost nawet rozmawialiśmy żeby pochodzić po ściance ale z moimi kolanami to raczej daleko bym nie zaszła;/

Marcia to czekam na wyniki szukania kiecek:)))) niby nie miałam niczego szukać ale cały czas chodzi mi coś po głowie ;p

Wiecie wczoraj byłam na placu zabaw i przez 1.5 h nie przyszła żadna mama z dzieckiem byłyśmy same !!!!! masakra jakaś:eek:
an super że już macie ząbka:)
 
u nas jakos leci,kataru dostalam,wogole beznadziejeni sie czuje, tesknie za mezem..niech juz przyjedzie....a tak to oczywisice ( moze przynudzam) ale z autem jeszcze nie koniec klopotow....:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

czekamy, czekamy...;-)a z autkiem to nieciekawie, takie nieplanowane i to sporo wydatki są mało przyjemne :-(

Ale udało się, bardzo się cieszę, że wyjechaliśmy bez niej (rany jak to wyrodnie brzmi..)


A my po szczepieniu.. Zosia waży 6700g, płakała przy wkłuciach, ale przeszło jej od razu jak wstałam z krzesełka, a jak z przychodni wyszłam to już spała. Cały dzień zadowolona, je ładnie i śpi. Uff.. tak się boję jakiejś gorączki itp.

nie wyrodnie, nie wyrodnie...... taki odpoczynek od dziecka też jest potrzebny, nabiera się nowej energii, ...... ;-) w końcu to był tylko jeden dzień a nie cały tydzień .... ;-) i gratki dla dzielnej córy na szczepieniu.... i oby obyło się bez gorączki po szczepiennej....

Gdzie reszta dziewczyn????

o tez porze już mi się w domu nie chce kompa odpalać.... a jeszcze byłam od 17.00 do 20.00 na zebraniu w szkole i po powrocie głowa kwadratowa :-D

Mi.Pi a chodzisz sama? jak radzisz sobie organizacyjnie? tzn ubieranie siebie, ubieranie Dobrej itp? kurcze mam ochotę się przejść ;)

ja niby chodzę z M, ale nie bierzemy przebieralni rodzinnej, tylko ja idę z młodszym,M ze starszakiem ;-) ja najpierw przebieram na sucho młodego, potem daje mu ciacho w łapke i jak sie uda to wkładam go do kojca i wtedy szybko ja sie przebieram albo biorę go do przebieralni i dopiero potem do kojca.... i ogarniam resztę......:tak:(opis przebierania po kąpieli)

Babcia wyczaiła jednego zęba u Bartka :-)


gratki ..... :tak:
 
hejos,
ja na chwilkę, bo zaraz kumpela, troche mam stresa bo nie widizalysmy sie 2 lata, dluga historia a kiedys najlepsze przyjaciolki!
An82 to babci się kiecka należy, bo za pierwszy ząb temu co zajdzie kupuje się sukienkę:D
Lilou gdzie byłaś jak ja o planszówkach pisałam, w co gracie??? My w oasdików z catanu, carcassonne, cytadelę, i teraz kupilam zet na imieniny Kolejkę PRL:p
Ta knajpa jest na Wrocławskiej????
oki miłego dzionka;)
 
Skrzat to miłego spotkanka! jak 2 lata to macie sobie dużo do opowiadania :) ja tak gram towarzysko jak znajomi przychodzą , monopoly , tabu (dużo śmiechu). bomba, i jungle spead :)

Ja za sprawą Marci ;) mam zamiar zrobić porządek w szafie, do którego zbieram się długi czas..siora się ucieszy bo do niej z lądują ciuchy:-)
dziś też szybciej muszę odebrać Oli bo lecimy do lekarza.
 
Dostałam nakaz zawitania do Was na forum, więc jestem i się witam, ale pewnie nieco czasu zajmie zanim się ogarne - co, jak, z czym i do czego :)
 
reklama
Do góry