reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy jest jakaś mama z Poznania?

reklama
jak minął weekend, piękna pogoda była, więc żadna przy kompie nie siedziała, my w sobotę juz od rana na pełnych obrotach, najpierw M zabrał chłopców na wycieczkę motocyklem, a w południe ruszyliśmy nad Rusałke rowerkami, było rewelacyjnie, chłopcy nawet stopy zamoczyli, podwieczorek w wersji piknikowej tez im się podobał, super :-) a w niedzielę już rodzinnie na działeczce, czyli cały dzień tez na dworze :tak:

Michasia wszystko przed nami może sie uda :tak:kawka, spacer czy plac zabaw........ :-D
 
Się wszystkie weźmiemy.. i zapadła cisza :D
Polecam dziewczyny aplikację baby boom :) mi zawsze brzdęka telefon gdy ktoś odpowie w temacie w którym się udzielam :) no i pod ręką, zawsze można skrobnąć :D

U mnie ciężki okres ostatnio.. przed Wielkanocą mój tata leżał w szpitalu bo miał zawał.. wyszedł w Wielki Piątek.. Mojej siostry syn tak samo 2 tygodnie w szpitalu i wyszedł w Wielki Piątek.. tydzień temu do szpitala z kolei trafił ojciec mojego mężczyzny i po reanimacji w nocy wprowadzili go w śpiączkę farmakologiczną i do dziś nie są wstanie go wybudzić bo nie pracują nerki.. stan bardzo poważny.. dziś jeszcze dzwoni do mnie były małżon że jego córeczka półroczna też w szpitalu nie wiadomo co jej jest i pytał czy u chłopców w szkole i przedszkolu jakieś głośniejsze choróbska były i może oni nie chorując przenieśli na małą bo szukają jakiegoś punktu zaczepienia..
Plaga.. po prostu plaga..
Ehh.. oby majowy weekend był początkiem jakiegoś pozytywnego biegu wydarzeń..
 
reklama
Michasia oj nie wesoło u was w koło ! dobrze ze chłopaki zdrowe :)

Jarzebnka pozdrowienia i dla Ciebie :) Kacper już ma 10 lat? matko kochana kiedy to ja go widziałam chyba jak 5 lat miał :) jak ten czas ucieka ....
 
Do góry