reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy jest jakaś mama z Poznania?

Witam weekend i pon wt spedzilam w Wc wiec luz, Oli nabawila sie kataru ale pozatym ok w srode poszla do przedszkola i bylo niezbyt fanie byla placzliwa a jak wychodzilysmy to chciala zabrac wszystkie rzeczy ;(.
Dzis je odpuscilam bo byla babcia, pewnie by sie zloscila ze ona jest wysylana do przedszkola gdy babcia w domu.
Za to jutro jest zebranie organizacyjne i idziemy trzeba walczyc ;).

Ja nie wiem u piszecie jakby ten 2 byl latwy szybki i przyjemny - ZGLASZAM PROTEST U MNIE TAK NIE BYLO ;(.

NabAWE Spokonie ograniesz sie zobaczysz, u mnie bylo tak ze tesciowa przyjechala M niby mial urlop ale ciagle go nie bylo......... ja do tego z goraczka nie moglam nad wszystkim zapanowac ale jak juz wsyatlam to zapanowalam :).
Uwierz w siebie ja w ciebie wierze ;).

jarzebinka Fajnie ze odpoczelas a K w przedszkolu adoptuje sie bezproblem.
Ostatniio moj M pojachal do kolegi, ma on nowa dziewczyne ktorej mama jest dyrektorka przedszkola i laska stwierdzila szkoda: ze nie poznali sie wczesniej bo pewnie mala dostalaby sie do przedszkola-normalnie rece opadaja a ty czlowiecze glupi wierz w elektroniczne kolejki.
A ja bez zadnej babci sie tu bujam w nieustannej kolejce do zlobka 80 miejsce ;(.
Ostatnio spotkalam jakas Pania ktora ma chlopca (bawi teraz babcia) mlodszego od Julki i maly dostal sie juz do zlobka normalnie az mi zal.
 
reklama
Krklisz nie jest żadną tajemnicą, że dostać się do przedszkola dzięki znajomościom jest o wiele łatwiej. Żeby Oli dostała się do przedszkola musiałaby mieć skończone 2 i pół roku w dniu 1 września a nie ma więc znajomości na niewiele by się zdały. Teraz możecie próbować wbić się do przedszkola na miejsce 3-latka który zrezygnuje więc jeszcze jakieś szanse są. Dowiedzcie się od tej znajomej czy coś takiego będzie w stanie załatwić. Z w ten sposób poszła do przedszkola i nie musiała czekać na nowy nabór a do kolejnej grupy dostała się z automatu.
 
Witam wszystkie mamy z Poznania :) znalazłam wasze forum w necie, i poszukuje mam z Poznania które mają małe dzieciaczki i są chetne żeby czasem się spotkać itp:) Ponieważ za miesiac wyprowadzam się na stałe do Poznania a nikogo tam nie znam fajnie by było znaleść towarzystwo dla siebie jak i dla synka :)
 
jagmar Dokladnie, ale sadze za teraz to juz trzeba sie trzymac tego co mamy a nie fundowac malej kolejnych zmian.

Paulina Witamy i zapraszamy do pisania.
 
hej laseczki. no i dopadła mnie gorączka. synek też chory kaszel goraczka . trzeba się teraz kurowac . aura jesienna zawitała nic się nie chce masakra
 
ale mamy piękny słoneczny dzieńi weekend wg zapowiedzi tez ma byc piękny więc trzeba korzystac....:tak:
Lena zdrówka.....:tak:
Paulina witamy na forum, jak już będziesz w poznaniu to pomyślimy o spacerku zapoznawczym, a w jakim rejonie Poznania będziesz mieszkała? :tak:

a wogóle dziewczyny to kolejne 2 tyg maja byc piękne pogodowo, może bysmy sie spotkały np w starym ZOO na spacerku w godzinach popołudniowych???
 
witam u nas ze zdrowiem już lepiej ,dobrze że pogoda dopisuje bo mozna się wygrzewac na słońcu.synek wykapany zaraz idzie spać . dobrze,że apetyt mu wrócił . pozdrawiam
 
lena Zyczymy zdrowka ;)


Marta Musimy jakis spacerek uskutecznic co?


jarzebinak Pewnie jestem za ;)
Niech bedzie ladnie jak najdluzej,




Dzis mielismy ciekawa sytuacje pojechalismy sobie do Estelli na obiad, zparkowalam na poczatku zatoczki wyciagamy
wozek sadzamy dzieci za na przyjechala jakas Pani poszla do bankomatu my wyciagamy dzieci z auta po chwili M do mnie ty ten samochod
jechdzie!!!!!!!
Okazalo sie ze byla lekka gorka i auto zaczelo sie toczyc w kierunku naszego zderzaka ;(, moj M lapal auto a ja Pania
zeby zaciagnela reczny, dobrze ze pomiedzy naszymi autami bylo jeszcze 1 wolne miejsce bo tak mloglibysmy nie zdazyc.
W piatek bylismy u lekaraza na moj bolacy kregoslup Pani zalecila mi basen x2 tydzien ciekawe jak mi wyjdzie?
 
reklama
Kryklisz właśnie dziś o Tobie myślałam ale pogoda do du.....

łaże na rozmowy czasami dwie dziennie i nic - porażka w większosci zleciania i 6zł za godzine to jest smieszne dla mnie w dzisiejszych czasach. Najgorsze ***** a mają takie wymagania że szok jakieś durne scenki musze przedstawiac. Miałam iśc do pracy już od dziś ale... strwierdziliśmy z m że szukam dalej bo - praca od poniedziałku do niedzieli ( non stop po 8-12 godzin) nie ma wolnego, zlecenie i 7zł na godzinę to mały by zapomniał jak wyglądam :/

A swoją drogą znacie jakiś fajny lupmpeks?
 
Do góry