reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy jest jakaś mama z Poznania?

i Potwierdzam pyszne ciasto śliwkowe :tak:

My niedawno wróciliśmy z ogniska:-)było super, dzieciaki jeździły konno, nawet ja się załapałam :-)hihi jeździłam kłusem i galopem i wszyscy się śmiali że Staś będzie zamiast mleczka pił szejka :-D

Skrzat uporałaś się z bałaganem?? jeszcze raz dziękujemy za gościnę;)

Tygrynka a dlaczego zastrzyki w brzuch?

Poziomka jak spotkanie??

Mi.Pi bardzo Ci dziękuję! a te butki to dla Ciebie czy dla Dobrej? ale dzielna z niej dziewczynka:-)

My dziś dostaliśmy słoiczek od nasze An, i już mnie kusi żeby podać Stasiowi:-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
witam się i ja :-)
wpadam tylko na chwilke , mamy dziś 5 rocznicę ślubu więc muszę się mężulkiem zająć :-) buziaki


jutro wstawię zdjęcia układanek i puzzli które mam do sprzedania:-)


Tygrynka dostajesz fraxiparine?? czy też inne zastrzyki przeciwzakrzepowe??
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Tygrynka podobno to nie jest takie trudne z tymi zastrzykami, moja ciocia robiła sobie i synowi. Ja nie umiałabym się ukłuć, mam złe wspomnienia z dzieciństwa. Tobie życzę zdrowia zdrowia i jeszcze raz zdrowia.

Rikappa 5 to drewniana, więc z tej okazji życzę kolejnych 10 a nawet więcej takich drewnianych:tak::-D

Lilou a może towarzystwo miało rację, spójrz na minę Stasia przy karmieniu.:-)

A buty dla Mnie.
 
Ostatnia edycja:
Hej
Rikapa gratulacje z okazji waszej rocznicy :-)
Tygryś zdrowia :-) zastrzyki nie straszne robiłam R. ;-)
MiPi Dobra to zuch dziewczynka :-) dziewczynki są dzielne !!! Butki fajne bardzo lubię czerwony kolor :-)
Lilou jeździłas konno zazdroszczę :-) i ogniska też :-)
Skrzacie kochany mam nadzieję że i mi w końcu będzie dane wypić u was kawkę :-)
Ja sie dzisiaj w żłobku dowiedziałam że moje dziecko było za karę w kojcu!!! Jak tylko panie się obrócą to ona myk na krzesło z krzesła na stół i parapet!! no paskuda mała ;-) a tak w ogóle to mówią że fajne pogodne dziecko :-)
W ramach ciężkiej pracy dzisiaj w robocie farbowałam sobie włosy :-D kolor wyszedł trochę ciemny ;-( mam nadzieję że sie zmyje nastepnym razem kładę jasny blond a teraz zmykam do łóżeczka miłej nocki :-)
 
Lilou ale miałaś fajny dzień :) te konie - super!
Rikapa wszystkiego dobrego z okazji rocznicy! moje zastrzyki to fraxodi. kurczę, mówicie że dam radę sama ewentualnie mąż? nie chce mi się znowu lecieć do medicovera..
Kozaczino no ładnie Lula grandzi, ciekawe co będzie w przedszkolu w takim razie :D kurczę, szkoda, że pofarbowałaś, miałaś taki śliczny kolorek!
Skrzat a jakieś fotki macie??
Filona a gdzieś Ty wsiąkła??
Guzik i Natuśka - opowiadajcie co to za statusy na fb :D
kurde, rozłożyłam się na całego :/
 
Witam Witam i o zdrowie pytam

Rikipa
gratki rocznicy

lilou - pewnie daj małemu chociaż dwie łyżeczki spróbować :-D (słoiczek otwarty tylko 48h może być), Dobre z tym szejkiem ;)

Guziczek
ja nastepnym razem po ciebie i małą przyjade ;-)

Koza fajne mieszkanie moi znajomi szukają do wynajęcia na dębcu bo na kupno ich nie stać

Marcia ciasto drożdżowe z kruszonka ze śliwek jest pycha



Poziomka jak na wykładzie?


Skrzat
było super pozdrów Zet bo sie nie załapaliśmy jak wrócił ale tak już ze mną jest wszędzie nas pełno.
Dzieki ciasta były pycha i zupa mniam Bartusiowi tez smakowało :-D

My dzisiaj od rana w rozjazdach (co za dziecko wyrośnie jak mama wszędzie lata i ciągnie malucha za sobą) Byliśmy na bardzo miłym spodkaniu u Skrzata potem milusi spacerek po lasku Marcelińskim (Basi sie nie podobało ale co roczne dziecko bedzie patrzyć na liście NUDY;-)) Potem Pojechaliśmy do Przeźmierowa dziadek chciał wziąść małego na spacer i na szczeście przyjechała ciocia i jechaliśmy do Tesco a tam tyle promocji na pierdołki że szkoda gadać kupiłam patelnie za 11zł aluminową i myślałam że mnie mama prześwięci (wiec pomyślałam sobie że zabiore jak się wyprowadze) a ona mówi że mi jej nie odda bo jej sie podoba i fajnie zrobiłam że kupiłam :szok: aaa S załatwił śliwki wiec dwoma samochodami z tesco do mnie do domu po drodze babcie odebralysmy z pracy bo potrzebna pomoc w noszeniu do góry.

Babcia wzięła Bartka a my wszystkie zakupy do wózka i te 20 kg w 2 kartonach na wózek ale to śmiesznie wyglądała S siora mówi że jej przy tym wózku brakowało jeszcze pare wypchanych siatek i wyglądała by jak menel :-D ale się naśmiałyśmy.

Bartuś zjadł, babcia go rozbierała do kąpieli i zdążyła się obrucić i czuję skądś woda leci hihihi a tu Bartuś ją osikał :-D potem nie było już wesoło dla Bartusia bo na niego też poleciało więc zaczął płakać ale poradziłam sobie i spi już od 30 min ;)
 
Witam serdecznie i z przyjemnością zapraszam na kolejny koncert! Po letnich wakacjach zapraszamy maluszki z rodzinami na XI Koncert Dziecinnie Prosty. Tym razem spotkamy się poza granicami Poznania, gdyż gościć nas będzie *Biblioteka Miejska w Puszczykowie przy ul. Wysokiej 1. Koncert odbędzie się w sobotę, 24 września o godz. 11.00.* Jak zwykle wstęp na koncert jest wolny od opłat, ale ze względu na rozmiar sali obowiązuje rezerwacja miejsca telefonicznie: 880271729 lub mailowo: koncert@epozytywka.pl <mailto:koncert@epozytywka.pl> Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. . Jeżeli mają Państwo znajomych i przyjaciół, którzy mieszkają w tej okolicy, bardzo proszę o podesłanie im tej informacji, aby jak najwięcej dzieci mogło uczestniczyć w naszym muzycznym święcie. Załączam również plakacik, który mogą Państwo wydrukować i powiesić choćby na tablicy ogłoszeniowej w Państwa pracy. Dziękuję w imieniu wszystkich dzieci ;-) Z muzycznymi pozdrowieniami Iwona Grenda


Jak co dostałam od kumpeli i dziele sie z wami
 
hej hej
tygryś ja tez robiłam przeciwzakrzepóki mamie i babci więc spoko dasz rade :) wystarczy chwycić sobie fałd skurny i dajesz tylko trzeba wpierw odprowadzić bąbel z powietrzem:) nic strasznego a igiełka jest malutka i cieniutka :))
an dziękuję :) tylko wczoraj nie miałam nawet fotelika bo w naszym autku został;p zawsze robicie te spotkania jak m ma służbę;p
skrzat marcia mmmm narobiłyście smaka:)
a


a ja i mamagabi w przyszłym roku śmigamy do Soliny na dwa tyg właśnie zarezerwowaliśmy termin:))) jupiiiii:)))) ale będzie fajnie
 
Hello,
Ja się witam z rańca:)
Marcia placek wyszedł?
Tygrynka moja kuzynka też z firmy męża należy do Medicavera, ale oprócz tego u nas do zwykłej przychodni, zawsze bliżej i tam też Ci zrobi piguła zastrzyk jak co!
Rikapa dużo szczęścia z okazji 5 rocznicy:D
Kozaczino no pięknie do czego to doszło by farbować włosy w pracy:-Dmusisz tam mieć full roboty:p No i czekam na tą kawę z Tobą jak nie wiem!
Guziku ale fajnie z Soliną i kiedy jedziecie?
Filona, Na-tuska gdzie jesteście jak Was nie ma?

Ja myślę co dzisiaj będziemy z Basią robić, wieczorkiem znajomi przychodzą i zastanawaiam się co na kolację, myślę o paprykach faszerowanych, muszę poszukać przepisu!
Zet pojechał do pracy i znów sama, nie lubię tego:(

To miłego dzionka!
 
reklama
Hej
Skrzat dziekuje bardzo za goscine!!! i przepraszamy za balagan :)
Ciasta obydwa pyszne- tego 3bita sama musze zrobic :)\

wczoraj jak wracalam od Lilou tak mnie brzuch rozbolal ze musialam stanac na poboczu bo nie moglam jechac. jak dojechalam wkoncu to sie okazala ze dostalam @. ;/ uwielbiam... po ciazy mam takie bole ze szok.
cale popoludnie lezalam w lozku wiec nawet nie zagladalam do was!

dzisiaj planuje porzadek w zabawkach Julki i mam ochote na jakies przemeblowanie ale niewiem co z tego wyjdzie. mam taki metraz ze cholera ciezko to rozplanowac!!!
na razie uciekam, wzielam dwie nospy dzis mam nadzieje ze pomoze.
 
Do góry