reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy kupować markowe ubranka dla dzieciaczka?

Jakość ale bez przesady. Niektóre markowe ciuszki mają tylko wyciągać pieniądze z kieszeni i niczym nie różnią się od tańszych zamienników. A dziecko rośnie i ciuch już się nie nada, chyba że dla rodzeństwa lub oddać komuś. Kupując coś dla maleństwa zazwyczaj traci się głowę :) ale wiem że tańsze, bawełniane i jak najbardziej naturalne ubranko będzie najlepsze! Markowe nie zawsze równa się dobrej jakości
 
reklama
Markowe ciuszki dla dziecka to moim zdaniem luksus dla ludzi, którym na prawdę zbywa. Dzieci za szybko wyrastają z takich rzeczy, żeby je markowo obierać. Jeśli jest jakaś super okazja, to czemu nie, ale kupować wyłącznie markowe rzeczy, to przesada.
 
Tez myślę, że liczy się materiał i ogólna jakość wykonania, żeby to nie był jakiś nieoddychający sztuczny poliester i tyle. Marka nie jest tak istotna.
 
Biorąc pod uwagę, że topowe marki szyją ubrania w krajach trzeciego świata, uważam, że skupianie się na marce to napychanie już i tak wypchanej kieszeni.
 
Moim zdaniem można - ale raz na jakiś czas. Bo jednak dziecko wyrasta bardzo szybko i trochę szkoda marnować pieniądze na coś, co nie posłuży za długo...
 
Moim zdaniem można - ale raz na jakiś czas. Bo jednak dziecko wyrasta bardzo szybko i trochę szkoda marnować pieniądze na coś, co nie posłuży za długo...

Mam podobne zdanie. Ubrania dla dzieciaków powinny być też przede wszystkim wygodne i wytrzymałe, a te markowe często skupiają się na byciu modnym, co nie zawsze idzie w parze. Lepsze są ciuszki ładne i schludne, niekoniecznie prosto z wybiegu :)
 
Zgadzam się z dziewczynami ubranka dla dziecka powinny być wygodne i zdecydowanie wytrzymałe. A markowe, rzadko kiedy bywają takie. W stu procentach popieram @malinowy_sorbet najlepiej wybierać schludne ciuszki, bo i tak nasze dzieci z nich wyrosną. ;)
 
Moja mama kupiła mojemu synkowi dwa komplety w jakimś super-uber sklepie w Belgii. Rzeczywiście były prześliczne, ale w jednym po dwóch praniach odprul się zatrzask. Ta sama marka, taki sam skład, jedno body wygląda jak nowe, a drugie już nie nadaje się do noszenia.
 
reklama
niektore ubranka tej samej marki po praniu wygladaja juz jakby byly dluuuugo chodzone a drugie sa jak nowiutkie. Chyba wszystkie lubimy ciuszki lepszej jakosci i czasem fajnie kupic ale dla tych najmniejszych maluchow, ktore tak szybko wyrastaja to czy warto? nieraz taaaak mi sie podobaja sliczne bodziaki dobrej jakosci i oczy by wszystko kupily (i czesto tak jest) ale czasem chyba lepiej odpuscic
 
Do góry