reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy kupować markowe ubranka dla dzieciaczka?

Dokładnie. To sa raczej pieniadze wyrzucone w błoto, ja wolałabym je przeznaczyć na późniejsze zakupy dla malucha (jakieś książeczki, ciekawe zabawki, które będą stymulowały rozwój malucha).
 
reklama
W lumpeksach znalazłam mnóstwo świetnych ubranek dla maluszków, więc jeżeli tylko mam okazję, zawsze chętnie tam zaglądam.
 
Czasem kupuję w outletach, teraz już mi dzieciak wolniej rośnie, więc częściej zabieram na droższe zakupy, ale do 3ciego roku życia w ogóle nie widzę potrzeby, żeby inwestować majątek w ciuchy, bo to kiepska inwestycja :p
 
Ja jestem krejzolką zakupową i kupuję prawie same markowe ciuchy, bo nie umiem się powstrzymać, ale:
a) poluję na wyprzedażach, prawie nigdy nie kupuję w regularnych cenach,
b) bardzo dbam o ciuszki, od razu zapieram itd. i mam nadzieję, że je później dobrze odsprzedam. No ale powiedzmy sobie szczerze, sprzedając ciuszki KappAhl, H&M w idealnym stanie można dostać naprawdę dobrą cenę.
 
Pamiętajmy,że mowa tutaj nie tyle o ubraniach dla nas samych,ile dla naszych dzieci. Moim zdaniem nei zawsze muszą być markowe aby były ładne,dobre i wygodne. Wystarczy poszukać promocji w sklepach internetowych gdzie znajdziemy ładne ubranka w niższej cenie.
 
reklama
Do góry