reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

...Czy macie (znacie) jakis sposób na zaparcia????

woda gazowana wzdyma brzuch i tak n aprawde jest nie wskazana. Kiedys pilam i zawsze mialam duzy brzuch.
W czasie ciazy pan i w aptece ostrzegala mnie przed herbatkami na przeczyszczenie. Nie wolno ich pić podczas ciązy. Dlatego zdecydowalam sie n abłonnik pokarmowy. Bardzo pomógł. Ciagle biore w razie potrzeb jak się rozreguluję ;)
Któraś z was próbowała może?
 
reklama
woda gazowana wzdyma brzuch i tak n aprawde jest nie wskazana. Kiedys pilam i zawsze mialam duzy brzuch.
W czasie ciazy pan i w aptece ostrzegala mnie przed herbatkami na przeczyszczenie. Nie wolno ich pić podczas ciązy. Dlatego zdecydowalam sie n abłonnik pokarmowy. Bardzo pomógł. Ciagle biore w razie potrzeb jak się rozreguluję ;)
Któraś z was próbowała może?
kochana my już dawno po dolegliwościach ciążowych :-D
 
woda gazowana wzdyma brzuch i tak n aprawde jest nie wskazana. Kiedys pilam i zawsze mialam duzy brzuch.
W czasie ciazy pan i w aptece ostrzegala mnie przed herbatkami na przeczyszczenie. Nie wolno ich pić podczas ciązy. Dlatego zdecydowalam sie n abłonnik pokarmowy. Bardzo pomógł. Ciagle biore w razie potrzeb jak się rozreguluję ;)
Któraś z was próbowała może?

A o jaki błonnik konkretnie ci chodzi?
 
Ja też juz dawno po porodzie. :) może nie jasno napisalam.
Chodzi mi o błonnik pokarmowy jako suplement diety. Czy stosowałyście? Np. błonnik xenea.
Mi to baaardzo pomagało.
 
nie wiem, czy to o ten błonnik Xenea dokładnie chodzi, ale słyszałam o jakimś błonniku o smaku jabłkowym. może to to? no i jak to działa? mi też po ciąży pozostała przykra dolegliwość - zaparcia, więc może ten błonnik będzie pomocny :happy:
 
Xenea jest dobra i nie trzeba się obawiać, że to jakaś chemiczna mieszanina, bo jest zrobiona z naturalnych składników, dlatego nie trzeba się obawiać, że zaszkodzi zdrowiu. Za niecałe 6 zł widziałam ja na e-lek.pl, wiec wydaje mi się, ze nie jest to za duża cena, a na zaparcia działa dość dobrze - z tymi jabłkami to różnie bywa:)
 
Dużo błonnika mają otręby, więc pomagają na zaparcia. Ja wcinam sobie 2-3 łyżki dziennie i problemów z zaparciami nie mam ;)
 
reklama
Do góry