reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy mogę byc w ciazy ?

Dołączył(a)
25 Lipiec 2016
Postów
2
Czesc wszystkim. Kochalam sie z chlopakiem dwa razy w dni nieplodne raz przed owulacja i raz po. Trzeci raz w dzien okresu ktory mi sie spóźnił... Teraz pytanie czy moge byc w ciazy ? Normalnie mialam obiawy na okres jak zawsze czyli krosty na buzi bol podbrzusza przy owulacji obolale piersi i jak sie zblizyly dni okresu to doszedl bol podbrzusza. Spóźnia mi sie okres juz 3 dni moge byc w ciazy ?
Bola mnie piersi kuje mnie w podbrzuszu i odczuwam bol w prawej czesci kręgosłupa na dole. Dodam ze mam śluz bialy taki jak na okres
 
reklama
reklama
Beta wykazuje ciążę 6 dni od zapłodnienia.
Szybciej przecież niz test wiec juz normalnie powinna wykazać ciążę jak do miesiączki 4 dni...i masz regularne cykle.
Ja spokojnie Tusia bym jutro poszła na betę.
 
Na pewno na jakiekolwiek objawy ciąży jest zdecydowanie za wcześnie. Jeżeli do stosunku doszło trzy dni temu to mogło nawet nie dość do zapłodnienia, a co dopiero do implantacji. Zdecydowanie nie ma szans na jakiekolwiek objawy.
Ale jak było wiele razy pisane jeżeli jest współżycie może być i ciąża.
Domyślam się, że po porodzie masz już regularny okres i nie karmisz piersią?

Nie mądre jest ryzykowanie ciąży po tak krótkim czasie od cc. Poczytaj o konsekwencjach to może Ci się zachce zabezpieczać.
 
Do góry