reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Wiecie co,mam jeszcze pytanko..czy jak cykl jest bezowulacyjny to pojawia się słabiutka kreska,czy w ogóle nic sie nie pojawia aż do @ ??
 
reklama
NiaNIa to ja Ci tak po cichutku gratuluje;) powtorz go we wtorek, to bedzie formalnosc:) zrob jeszcze owulacyjny:)
 
Dziewczęta wkońcu dobra wiadomość - przed chwilką testowałam jeszcze raz i wyszła niemal identyczna droga krecha :-):tak: (tylko ociupinkę bledsza). Nie wiem czy dobrze zrobiłam, ale przed chwilką było też przytulanko:-p:szok:. Wszędzie czytałam,że nawet po pozytywanym teście owu można jeszcze jakby co do max. 4 godzin. Więc jeśli jeszcze nie był to na 100 % a powiedzmy na 90 % pozytywny test, a poprzednie przytulanko było wczoraj rano,więc wolałam nie ryzykować,że plemniczki nie wytrzymają:szok:;-).
Mam nadzieję,że nie spaprałam sprawy i że będzie jednak z tego dziewczynka:blink::laugh2:!!!!!!!!!!!!!!!
NiaNia ja myślę,że tobie będziemy gratulować we wtorek. Głowa do góry:-D
 
Dziewczyny nawet nie wiedzialam, ze sa bezowulacyjne cykle. Mam nadzieje, ze w te wakacje wszystkie zajdziemy w ciaze.


Mogą być takie niestety :-(. I dlatego testy owu są rewelacyjne pod tym względem,bo wiesz czy wogóle są szanse zajść w ciążę w danym cylku.
Ja również trzymam za nas wszystkie kciuki :-). Obyśmy wszystkie zaszły i to szybko. I najlepiej żebyśmy miały dzieciaczki takiej płci jaką sobie wymarzyłyśmy.
Ale najważniejsze żeby wszystkie "nasze" dzieciaczki były zdrowe!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Mogą być takie niestety :-(. I dlatego testy owu są rewelacyjne pod tym względem,bo wiesz czy wogóle są szanse zajść w ciążę w danym cylku.
Ja również trzymam za nas wszystkie kciuki :-). Obyśmy wszystkie zaszły i to szybko. I najlepiej żebyśmy miały dzieciaczki takiej płci jaką sobie wymarzyłyśmy.
Ale najważniejsze żeby wszystkie "nasze" dzieciaczki były zdrowe!!!!!!!!!!!!!!!!!
Chcialam dziewczynke, ale teraz juz mi wszystko jedno. O Oskara walczylam pare lat, drugi raz nie dam rady tyle czasu czekac!!!!!!!!!!!!
 
Dziewczęta wkońcu dobra wiadomość - przed chwilką testowałam jeszcze raz i wyszła niemal identyczna droga krecha :-):tak: (tylko ociupinkę bledsza). Nie wiem czy dobrze zrobiłam, ale przed chwilką było też przytulanko:-p:szok:. Wszędzie czytałam,że nawet po pozytywanym teście owu można jeszcze jakby co do max. 4 godzin. Więc jeśli jeszcze nie był to na 100 % a powiedzmy na 90 % pozytywny test, a poprzednie przytulanko było wczoraj rano,więc wolałam nie ryzykować,że plemniczki nie wytrzymają:szok:;-).
Mam nadzieję,że nie spaprałam sprawy i że będzie jednak z tego dziewczynka:blink::laugh2:!!!!!!!!!!!!!!!
NiaNia ja myślę,że tobie będziemy gratulować we wtorek. Głowa do góry:-D

Dorotka rewelacja!!!!!!!!!! Bardzo dobrze:-) Ale super wiadomosc:cool: Moim zdaniem rewelka. Wczorajsze plemniczki i tak chyba dożyją bo żeńskie moge zyć od 3-5 dób:tak: Wiec jesli było co najmniej 48 godzin przerwy od tej akcji wczoraj rano to pewnie beda mocne zeby przezyć. Super!!!! A te dzisiejsze swoja droga zwiekszają tą szanse, bo mają jakieś 36 h, wiec meskie s jezscze słabsze niz pełnowartosciowe a zeńskie na bank dadzą sobie radę huraaaaaaaaaaaaaaa!!!!

Reszta jutro bo dłuzej nie mogę.
Ale się cieszę:-)
 
reklama
Do góry