reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Ciekawe jak u Kasi... :-)


Kasia informuję, że o 17był teścior,dalej druga krecha blada, ale mężulo wrócił, więc..;-)no jutro zrobimy przerwe (no tak zakladam ;)No chyba że nagle zrobi sie ciemniejsza krecha.

A słuchajcie..tak a propo wygladu testów..te moje,to ta kreska testowa,to tak na prawde wcale nie jest mocna, tylko różowa,też lekko blada jakby się uprzeć..wiec ta WŁAŚCIWA, to jaka powinna być,aby przestać już? taka jak ona,różowa, czy będzie jeszcze inna

Kupiłam takie testy Testy owulacyjne 20 sztuk czy jesteś płodna ??? (215162983) - Aukcje internetowe Allegro
 
reklama
Kasia informuję, że o 17był teścior,dalej druga krecha blada, ale mężulo wrócił, więc..;-)no jutro zrobimy przerwe (no tak zakladam ;)No chyba że nagle zrobi sie ciemniejsza krecha.

A słuchajcie..tak a propo wygladu testów..te moje,to ta kreska testowa,to tak na prawde wcale nie jest mocna, tylko różowa,też lekko blada jakby się uprzeć..wiec ta WŁAŚCIWA, to jaka powinna być,aby przestać już? taka jak ona,różowa, czy będzie jeszcze inna

Kupiłam takie testy Testy owulacyjne 20 sztuk czy jesteś płodna ??? (215162983) - Aukcje internetowe Allegro

Kasiu dobra nasza hhiihih:-) Tak trzymać :tak:
Ja test miałam inny, ale to nic. Kreska numer dwa powinna być taka sama jak kreska testowa. Tym sie kieruj. Instensywnosc musi byc taka sama.
Z reszta na aukcji masz zdjęcia i interpretację:tak:

U mnie Temperatura DZIEŃ 6 - 36,9 :rofl2::rofl2::rofl2::rofl2::rofl2::rofl2::rofl2::rofl2::rofl2::-p
Lece się kąpać:tak:
 
Moja kuzynka opowiadała, że jak się starała, to miała tylko drugą bledziutką kreskę, a synusia udało im się zmajstrować.
 
Dziewczyny wczoraj mialam 18 dzien cyklu, pojawil sie bialy ciagnacy sluz. Wiec wieczorem byla akcja i 2 dni temu. Moze cos z tego bedzie.
 
Moja kuzynka opowiadała, że jak się starała, to miała tylko drugą bledziutką kreskę, a synusia udało im się zmajstrować.

Gratulacje!!
Sa dwa warianty patrzenia na sprawę:
1. Blada kreska i synek :szok::szok::szok::szok: A my chcemy córki :rofl2:;-):-)
2. Dla tych ktorzy czekaja na dziusia w ogole to super sprawa :rofl2: i bardzo pocieszajce :tak:

Dziewczyny wczoraj mialam 18 dzien cyklu, pojawil sie bialy ciagnacy sluz. Wiec wieczorem byla akcja i 2 dni temu. Moze cos z tego bedzie.

Brawo !!! :tak::tak::tak::tak: Coś czuje ze za dwa tygodnie bedzie prawidziwy wysyp ciazowy :cool::rofl2::-) Super!
Kto sie zalapie jezscze na kwiecien wg kalkulatora ciazy ??


https://www.babyboom.pl/

U mnie porób 14 kwiecien :rofl2::rofl2: tak jak sobie wymarzylam... OJ zeby tylko dotrwac :blink: bo juz zaczynam miec leki co to bedzie ...

PS. w dodatku wygralam na allegro bluzke ciazowa :-p:happy2:
 
NIaNia 3mam kciuki, zrob jutro koniecznie ciazowy
Dorota27 jest bardzo dobrze:) teraz tylko czekaj to testowania ciazowym;)
Kasia kreska musi byc identyczna
Beata no niestety tak sie zdarza, ta metoda tylko zwieksza szanse,wiec nie mozna na 100% sie napalac. JA swoje pierwsze dziecko zmajstrowalam w owulacje- synka. Zobaczymy co bedzie teraz:)
 
Mam nadzieje ze tak bedzie, a TY dlugo sie starasz o dzidzie?

Własciwie to pierwszy w pelnym zangazowaniu i robieniu testow pelna para :happy2:

W poprzednim cyklu przestalam robic testy owu bo mi sie skonczyly :tak:, do tego przesunal sie cyklu i nie trafilismy w jajeczkowanie :tak:

A w jeszcze poprzednim to niby sie nie zabezpieczalismy, testy niby mialam ale nie bylo akcji do konca wiec nie bylo szans na dziusiusia :-)

:rofl2::rofl2::rofl2: Latam co chwile siku :happy2:
Ale beda jaja jak sie okaze ze test ciazowy pokaze jedna kreske :confused2::confused2::-D:blink:

Kiedy zrobic ? Jutro termin miesiaczki wiec robic jutro czy w srode ?
 
reklama
Do góry