reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Truskafffka mnie tez sie nic nie chce na ta pogode, a Alan jest dalej taki grzeczny i dalej tak duzo śpi i rosnie jak szalony,
waży juz ponad 8 kg i już prawie siedzi a 20 będzie miał dopiero 4 miesiące.
Uwielbiam te twoje suwaczki, nie moge sie napatrzyc na twojego Matika.
 
reklama
Hej dziewczyny :-)
Mama mnie wywołała normalnie;-). Zaglądam tutaj co jakiś czas bo niezmiennie wam kibicuję ale jakoś weny brak na pisanie.
U nas nic nowego nie słychać. Młoda dokazuje , chłopcy tacy jacyś doroślejsi mi się wydają. Dzisiaj rano się prawie pobili kto ma leżeć obok Ninki hihi. Nie mogę się już doczekać wakacji bo Ninka niezbyt lubi teraz to poranne odwożenie braci do przedszkola. Z drugiej strony jakoś sobie nie mogę wyobrazić ,że po wakacjach będę miała szkolniaka
a_omojboze.gif.gif
Niby jeszcze zerówka ale kto wie może i pierwsza klasa będzie jak panie uznają ,że się nadaje.
AndziaK widzę ,że wizyta Cię dzisiaj czeka. Trzymam kciuki za zdrową dzidzię i tak jak któraś z dziewczyn napisała :życzę Ci żeby była Zosia ale jeśli nie to żebyś umiała się cieszyć zdrowym dzieciątkiem i cieszyć się tym cudownym stanem jakim jest ciąża
Kosmo Piranha Wow wy już na finiszu :szok: Ale to szybko u kogoś leci. Nie mogę sie doczekać kiedy wkleicie zdjęcia waszych maluszków po drugiej stronie brzuszków. Życzę wam szczęśliwych porodów.
No a reszcie cioteczek które jeszcze się staraja ślę trochę fluidków coby zaskoczyło i u was
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
 
Ja tez sie bałam jak to bedzie jak Alan sie miał urodzic, co prawda ja mam 2 małych dzieci ale miedzy nimi jest tylko 19 miesięcy róznicy, cały czas pracuje ( w domu) i jestem sama bo mąż jest tylko w weekend, i jeszcze dorastający starszy syn. I powiem Wam, ze całkiem nie potrzebne były te moje obawy, bo to sie sprawdza, że im więcej człowiek ma obowiązków to tym bardziej umie sie zorganizowac. Tak, ze nic sie dziewczyny nie martwcie.
 
Ja tez sie bałam jak to bedzie jak Alan sie miał urodzic, co prawda ja mam 2 małych dzieci ale miedzy nimi jest tylko 19 miesięcy róznicy, cały czas pracuje ( w domu) i jestem sama bo mąż jest tylko w weekend, i jeszcze dorastający starszy syn. I powiem Wam, ze całkiem nie potrzebne były te moje obawy, bo to sie sprawdza, że im więcej człowiek ma obowiązków to tym bardziej umie sie zorganizowac. Tak, ze nic sie dziewczyny nie martwcie.

powiem ci ze czasami lepiej jak sie jest samemu z tymi dziecmi bo mi maz chociaz przyjezdza to nie pomaga przy nadii w ogole a jak przyjzdzal do domu od czasu do czasu to chociaz sie ruszyl i cos zrobil przy niej;/ ale coz tak go w domu nauczyli ze facet nie musi sie zajmowac dziecmi i teraz ciezko to wyprostowac;/
 
Daria ja tez na mojego meza nie moge zabardzo lizcyc bo zawsze ma cos do załatwienia i do zrobienia, jedynie wieczorem sie nimi chwile zajmie.
 
Dziekuje za wsparcie jestescie kochane.
Dacie rade ja z 4 chlopakow bede musiala dac rade

Andziak kiedys juz pisalam o takiej kobiecie co ostatni raz z mezem chcieli sprobowac zaplanowac dziecko (dziewczynke) lekarze jej pomagali ale sie nie udalo urodzila czwartego syna ale powiem ci ze kazdy z nich duzo osiagnal i zawsze byli njlepszymi uczniami a jeden studiuje medycyne z wyroznieniem i ona mowi ze jest bardziej z tego dumna niz z tego ze inne kobiety maja corki :-)
 
reklama
Daria ja jestem dumna z moich chlopakow.Bo naprawde zdolne bestie z nich.I nawet z 6 synow bylabym dumna.Ale to niespelnione marzenie bedzie sue za mna ciagnelo do smierci pewnie.I bede poplakiwac jak znajomym i w rodzinie corcia sie urodzi..I bede myslec w czym jestem gorsza ze one moga a ja nie.
 
Do góry