reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Czesc dziewczyny
Nie było mnie kilka dni bo miałam zawrót głowy. W sobote ochrzciliśmy Alana, impreza sie udała, goscie dopisali ( prawie 30 osób było), tylko pogoda taka sobie była, ale mieliśmy chrzciny poźno bo o 18,30 w kosciele, tak ze pogoda nie była już taka ważna. Wczoraj dom sprzątałam, dzisiaj kończe i zycie wraca do normalności. Oczywiscie wszystkie załatwienia na mojej głowie, bo mąż juz wczoraj wieczorem pojechał do pracy. Alan na szczescie juz wyzdrowiał, dzisiaj byłam jeszcze z nim do kontroli. Antybiotyk miał przedłużony na 10 dni wczoraj skończył. Mam nadzieje, że okres z chorobami u nas już się skończył, chociaż jak widze to pogode za oknem to sie zastanawiam czy znowu cos nie złapiemy.
Mama , nastusia dziękuje kochane , ze o mnie pamiętacie
Andziak &&&&& za wizyte, ale jak Ci lekarz powie, ze chłopczyk to też super, żeby tylko dzidzia była zdrowa, ja mam 3 chłopców i jest super
Piranha ja już od dzisiaj trzymam &&&&&&& żeby wszystko było w czwartek ok
 
Ostatnia edycja:
reklama
Daria może dlatego tak bardzo odczuwasz ruchy dziecka bo Ty jestes bardzo szcupła. A jakie imiona wybraliście? I co z wózkiem zdecydowałaś się już na jakiś?
 
hej dziewczynki

nie udzielam sie ostatnio, bo mnie jakieś doły ogarniają. Cały czas się zastanawiam jak damy sobie radę z trójką dzieci? Trochę mnie już też męczy ta ciąża, nasze życie teraz trochę wyhamowało a ja lubie jak coś się dzieje. Chciałbym też napić się wina lub piwa i trochę poszaleć. Czuję się jakby moje życie kończyło się tylko na byciu mamą. Może to spadek hormonów?

Andziak przede wszystkim za Ciebie dzisiaj kciuki trzymam jak pewnie wszystkie tu dziewczyny. Za to żeby jednak była Zosia. A jeżeli to jednak synek to żebyś potrafiła się cieszyć zdrowym dzieciaczkiem.

Daria, moja mała rusza się umiarkowanie, czasami dużo, ale są też długie przerwy, wtedy zazwyczaj sie denerwuję, że za długo nic nie czuję. Ale ruchy nie są w ogóle bolesne, czasami niewygodne. Może to wynika z tego, że Ty jesteś bardzo szczupła i bardziej odczuwasz ruchy maleństwa?

Gal rozumiem Twoją decyzję. Ale wpadaj czasami napisać co u Ciebie. Niekoniecznie tylko o planowaniu, zachodzeniu, suplementach itp ale co u Ciebie po prostu. Będę czekała na Twoje wpisy.

Piranha jestem z Tobą myślami ciągle, pewnie się nieźle denerwujesz ale już niedługo Ją przytulisz! strasznie Ci zazdroszczę.

Mama dzięki za pamięć, pisz bo lubię Cię czytać:-)

Wszystkie Was pozdrawiam, staraczkom przesyłam różowe fluidki.
Ja idę jutro na wizytę, cieszę się, że popodglądam moją małą:-)
 
Hej Kochane!Ja jak zwykle po kilku dniach nieobecnośći
Wpadłam powiedzieć Andziak,że cały czas i ja trzymam &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& aby wszystko wyszło pomyślnie:biggrin2:
Daria ty chyba jesteś w późniejszej ciąży ale moje dziecko figluje tylko w nocy. Cały dzień mam spokój a wieczorami zaczyna i w nocy mnie po kilka razy budzi:-D
Mam dla Was jeszcze dobrą rade na ewentualną zgagę. Pani w aptece poleciła mi GAVISCON i jakby ręką odjął, jak dla mnie dużo lepszy od RENNIE!!!!!
Miłego dzionka!!!!
 
Daria może dlatego tak bardzo odczuwasz ruchy dziecka bo Ty jestes bardzo szcupła. A jakie imiona wybraliście? I co z wózkiem zdecydowałaś się już na jakiś?

co do wozka nie zdecydowalam;/ nie mam pojecia ktory;d
imie do Natan Colin lub Bryan :)

mnie praktycznie caly czas kopie jak siedze czy stoje to normalnie widac jak sie rusza obraca maz sie smieje bo z nadia to samo bylo i mowi oby nie bylo takie jak ona :)

Kate czekamy na zdjecia z chrzcin:)
 
Ostatnia edycja:
moze rzeczywiście przez to ze jestem szczupla bo to tak boli ze ie raz to az stane i sie nie rusze :) z Nadia mialam pelno zdjec jej reki i nogi bo tak bylo widac dokladnie(tylko niestety wszystkie zdjecia przepadły jak mialam wirusa :-(i teraz za wczasu wrzucam na pendrive ) a teraz narazie nie robie bo jak chce zrobic to jak by czulo i sie nie ruszy a jak odloze aparat to od nowa sie zaczyna :) w nocy to tak skacze mowi ze chyba czkawkę ma;p
 
Daria moja koleżanka ma Nataniela to dosyc podobne imie do Natana, fajny chłopczyk. Zdjęcia wrzuce może jutro sie zmobilizuje.
 
Daria moja koleżanka ma Nataniela to dosyc podobne imie do Natana, fajny chłopczyk. Zdjęcia wrzuce może jutro sie zmobilizuje.


Nam sie na poczatku podobal natan i nadia jak by byla chlopcem to miala byc natan ale pozniej sie dowiedzialam ze to imie jehowe i mi sie jakos odechcialo;/ ale znowu maz ze kazde dziecko bedzie mialo imie na N to mu sie nie podoba:) i pewnie zdecyduje jak urodze tak jak z Nadia :)
 
hejka

szaro buro i śpiącooo...a tu zero litości, pracować trzeba..
mam dość seksu na najbliższe dni:-pileż można:-pjuż nie powiem...co mnie boli:-p

Mama jej, tragedia, współczuję bardzo tym ludziom :(
Noemi też miałam taki plan na płodzenie;-)
tyle że ciało...mnie w konia lubi robić i se mogę planować:baffled:
ale ty masz ładny uporządkowany cykl :) trzymam kciuki :)
Misia tak tak, zdecydowanie powinno być radośnie i bez stresu...ehhh...ja też już sobie zapowiedziałam że "co ma być to będzie" o tego hasła staram się trzymać
Kosmo Piranha znam to uczucie, z jednej strony człowiek chce żeby maluch już był po drugiej stronie, z adrugiej... stresior i strach sie czai
ale jak przyjdzie co do czego..to nastanie błoga radość!! a ja już się zdjeć dzieciaków nie mogę doczekać :)
Kate no diabełek wypędzony, choć mały anioł od początku :-)
Patrysiak tak tak...hormony szaleją, tulę :)

miłego dnia wszystkim, postaram sie zaglądać :)
 
reklama
WITAM:)

Ja dzisiaj na glukozie byłam...

Wczoraj juz cos zaczełam Marcelkowi kupować w tym łóżeczko:))

DARIA Natan mi się podoba albo Nataniel(tak chciałąm wcześniej tylko M na nieee takze trzeba było sukac innych imion do wyboru)

Marcelek to nieźle tak akrobatuje mi w brzuszku:))nawet dzisija jak czekałam po glukozie na pobranie krwi to fikał hehe az brzusio podskakiwał non topa :D chyba cukier zasmakował :p a wczoraj wieczorem jak w pepek dostałam to az "podskoczyłam"bo mnie to nawet zabolało ze aż M się zląkł :p

PATRYSIAK ja też sie zastanawiam jak to będzie z trójeczką:)BA z trójeczką urwisków hehe
ANDZIA KCIUKASKI KOCHANA ZA DOBRE WIEŚCI &&&
KATE super że chrzciny udane:)
CZARODZIEJKA ty chyba też po chrzcinach??
MAMA oj masakra z tym domem :/
 
Do góry