reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
czesc dziewczynki!!!

ja tylko wpadlam zyczyc wam milego dzionka, nic na razie nie pisze, jakos tak nie moge wbic sie w rytm domowych obowiazkow :no:, wczoraj tanczylam z automatem, pozniej kosciolek, obiadek i taniec z zelazkiem. Ojej, jest super na wyjezdzie ale pozniej to tak ciezko.....

Jeszcze raz milego dzionka, buziaki:-):-):-)
 
Hej dziewczyny!!!
Wpadłam życzyć miłego dnia i zameldować że u mnie wszystko oki oczekuje @ ale zaczynam się przyzwyczajać że nic mi nie wychodzi i zastanawiałam się juz na wet czy nie odpuścić sobie to planowanie i zachodzenie w ciąże może mi nie jest dane mieć 3 dziecko nie wspomnę o dziewczynce trudno mam 2 zdrowych chłopców i już i cieszyć się że są zdrowi :tak: a nie oczekiwać od losy worka szczęścia na życzenie.
Jakoś tak mój zapał minął nie wiem może spróbuje jeszcze parę cykli ale wątpię raczej spontan bo co miesięczne rozczarowania dołują mnie strasznie a to się odbija na mojej rodzince a nie ma to sensu powinno być miło i radośnie a nie stresująco i nie przyjemnie.
Sorki za dołowanie ale tak mnie naszło żeby się z wami podzielić moimi przemyśleniami w tym temacie.
Pozdrawiam Gorąco i Miłego Dnia Wam Życzę &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& za Wszystkie POWODZENIA
 
i JA witam poniedzialkowo:))))
Wczoraj nie pisalam bo bylismy poza domem. Pojechalismy z dziecmi na basen potem na pizze..wrocilismy wypompowani..dzieci poszly spac o 19:) a my razem z nimi:))))

AndziaK mega mocne Kciuki za Twoje dzisiejsze Usg!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
reklama
Cześć babeczki!

Noemi
, według mnie plan jest bardzo dobry i też bym się na takowy skusiła :-), ładny wykresik!

Mama, masakra z tym domem, straszne nieszczęście! ...ciekawe co się stało. A ten spadek na wykresie wygląda tak jakby organizm szykował się do implantacji (An implantation dip is a short-term decrease in the temperature that happen around the time of expected implantation, about 6-12 days after ovulation), podobno wyrzut estrogenu (obniżający tempkę) w połowie FL jest wyższy w tych szczęśliwych cyklach (Mid-luteal phase estrogen levels, however, have been found to be higher in conception cycles than non-conception cycles and this may also contribute to the greater frequency with which we see this pattern on pregnancy charts) więc trzymam kochana kciuki! Miłej pracki!

misia, każda z nas ma czasem dołki i chwile zwątpienia, życzę by szybko poszły sobie precz! ...a może jednak @ nie przylezie? :-) Który dziś masz dpo?

Kinga, miłego dzionka i miłej pracki! :-)

Andziak, jestem myślami z Tobą i będę z całych sił trzymać kciuki za Twoją wizytę!

Aguska, dziś spakuję, mam nadzieję, że się w nią pomieszczę :-D
 
Do góry