reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Natusia widzisz takie zmory z tych ciał naszych, robią nas w konia:angry:
Ciekawe co się pokićkało teraz, poprzedni cykl ładny miałaś :)
trzymam kciuki jednak, może by tak małe co nieco...nie skusisz się?

ja nie wiem jak to u mnie będzie, czy owulka była/nie była..ale jak to powiedziała moja gin-seksic się..do skutku hehehe
no to podziałaliśmy...aż nas sprzęty do płodzenia rozbolały:-D
Marzycielka :)))))))))
 
reklama
Truskaffka, te co mają 2 miesca po przecinku są wg mnie tylko b.dokladniejsze i ładnie na wykresie wychodzi, ale prób tym co kupiłas pomiary i zob.jakie wyjdą;))
no właśnie ..dlatego wolałabym taki z dwoma miejscami po przecinku..no ale trudno, inwestować znów nie bedę...bo przecież zaraz w ciąży będę:-D

Marzycielka ja zaraz po zalaniu spermą, też mam wysokie ph i sylk rusza do akcji. Przed, w trakcie, po, rano i czasem jeszcze w południe...aż ph w okolicach 4,0-4,5 ląduje ;)
a sperma ma wyższe ph, nie ma bata -tak mi sie wydaje-żeby po spermie mieć ph ok 4,5
 
no baaa...mój prezes mały już nieraz mówi że słyszy jak dzidziuś w moim brzuchu oddycha...więc nie ma to tamto...ciąża musi być

ja przeważnie mam ph w okolicach 4,5
po spermowych akcjach na pasku fiolecik, więc wysoko :p ale zbijam. Wiesz, teraz nie mierze za każdym razem ph. Po prostu obraliśmy taktykę-tak jak pisałam, sylk przed, w trakcie, po. Rano sprawdzam ph. Jeśli jest ładne 4,5 to nic nie robię, jak podchodzi pod 5..to jeszcze odrobinę sylka zapodaję
 
Pewnie masz racje Truskafffka ale trochę sie przerazilam jak zobaczyłam to Ph. Zawsze miałam w okolicach 4.5 i nawet zaczęłam podejrzewać ze może mam złe te paski skoro cały czas wskazują podobny wynik. No ale dzisiaj sie przekonałam ze działają.
 
Truskaffka, wiem że aby miec dzidzię trzeba działać ale jakoś nie mam dziś weny... a poza tym coś się źle czuje;// no tak to jest, że jak człowiek chce zacząć to się wszytsko biadoli, a tak ładne miałam cykle ostati wgl...

Marzycielko,
noo tak podchodzi ph po przytulankach, ja mam jeszcze podwyższone przy płodnym śluzie... więc zapodaj sylka i daj znac czy spada-u mnie marnie wieć zobacze czy replens sobie poradzi..jak nie to juz nie wiem sama co robic...irygace?;;//

A Ty bynajmniej wiesz, że paski działaja:-D
 
no właśnie miałam podobnie, też ph w tych okolicach i się zastanawiałam "what the f..."heheh
myślałam że mam to low coś tam...co Piranha pisała, ale jak po akcji ph wzrosło to się przekonałam hehe
poza tym czasami faktycznie piękne 4,0 a czasem ewidentnie pod 5,0 podchodzi
 
reklama
Do góry