reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Dziekuje :*
Marzycielka ...niespodzianka niezapomniana! Z dwojka plci nie znalam, ale tym razem to byla niespodzianka zyciowa normalnie:-) bo ani przez mysl mi nie przeszlo, ze to moze byc dziewczynka, nawet bezimienna byla kilka dni bo nie mielismy imienia dla dziewczynki. Choc mm ciagle wymyslal, bo wierzyl ze bedzie cora..ja mu caly czas mowilam zeby nawet nie kombinowal bo Gabriel na 100% bedzie;-) Dzis mi sie smiac chce z tego!
 
reklama
Ollena naprawde wogole nie wierzylas ze to moze byc dziewczynka? przeziez napewno tez marzylas tak jak my zeby miec corke :-) normalnie jestem w szoku :szok: jak tez czulam i w pierwszej ciazy i drugiej ze bedzie synek, ale czasami przychodzily mi mysli ze jednak moze bedzie dziewczynka ;-)

a jak malutka, bo na zdjeciach widac ze taki anioleczek z niej i wogole imie bardzo ladne :tak:
 
Ollena corcia boska.No patrzec nie moge bo az sie lezka kreci.
Ja z mezem nie gadalam jakos nie mam ochoty sie wkurzac..
A jesli chodzi o chlopca to ok.myslalam ze gorzej bedzie.Szkoda ze imienia nie mam.Mam tez zabiegany tydzien bo wesele w sobote.Wiec nie mam czasu myslec.Lezka za corka jeszcze nie raz sie zakreci ale nic na to nie poradze ze nigdy jej miec nie bede.
Ja tez ollena nie wierze w planowanie
Przynajmniej w moim przypadku z noim mezem.Moglabym sie 12 chlopakow dochowac a corki nie.
Troche znow mi smutno bylo.
 
Ostatnia edycja:
witajcie,
pozniej poczytam co tam napisalyscie a teraz zbliza sie godzina zero i
pilka_nozna11.gif
mecz!!!! Ja 3mam mocno kciuki za nasza druzyne, jejku boje sie o tych naszych chlopakow ale mam nadzieje ze dadza rade. Do boju Polska!!!!!!
 
Cześc wszystkim :-)
Dawno mnie nie było przez przeprowadzkę,masa spraw do załatwienia przy okazji no ale nareszcie naczyna byc spokój
Waszej "produkcji" nie nadrobię,nawet nie próbuję ;)

Ollena-Piekna ta Twoja biedroneczka!! Przypomniało mi się jak Laura była taka malusia ;-) Super imię wybraliście :-)

Patrysia,fajnie Cię zobaczyc-śliczna kobietka z Ciebie!!
 
Ostatnia edycja:
MissBella no wykresik piekny :-) obysmy wszystkie taki mialy :tak: wyczytalam u ciebie ze w trakcie owulacji juz zaczal sie u ciebie bol (.)(.) i tak sie zastanawiam ze moze ja faktycznie mam pozno te owulacje bo od kilku cykli zaobserwowalam ze u mnie bol (.)(.) zaczyna sie juz 10 dni przed kolejna @. a teraz zaczelam mierzyc tempke i wlasnie jakos przed tym ostatnim spadkiem juz zaczely mnie bolec. kurcze zla jestem ze nie moglam zrobic testu wczoraj i przedwczoraj :wściekła/y:
i jeszcze wiecie co sobie narobilam :szok: wlasnie mialam zrobic teraz test owulacyjny poszlam do kibelka wszystko przyszykowalam, ale jakos tak mnie naszlo zeby sobie sprawdzic wczesniej Ph, no i tak sie sie zapatrzylam na ten pasek testowy ze zamiast wysiusiac do kubeczka wszystko poszlo do kibelka :-D
no i musze czekac kolejne 2 godziny :wściekła/y:

Jagienka ale bym wycalowala ta twoja niunie. slodziutka dziewczynka :-)
 
Ostatnia edycja:
tusia, ja na tym zdjęciu nie widzę nuba.

ladies, a możesz podesłać linki? Z tego co ja czytałam to właśnie niedobór różnych witamin z grupy B (w tym m.in. B12) powoduje różne wady wrodzone u dziecka. Moja lekarka oczywiście wiedziała o B-Complexie, poza tym łykasz go tylko do pozytywnego testu a nie do 12 tygodnia ciąży ...choć wiele kobiet łyka B-Complex przez całą ciążę, ja czytałam o samych plusach tych witamin jeśli chodzi o zajście w ciążę a ryzyko wszelkich wad wrodzonych wzrasta wraz z niedoborem tych witamin. Podeślij linki bo jestem bardzo ciekawa.

kate, też uważam, że w dobie obecnej technologii ciężko o pomyłkę ...tzn. jest to możliwe jeśli jest np. stary sprzęt USG albo lekarz nie ma wprawnego oka ale zapewne nieczęsto się to zdarza.

Mama, ano wywiało mnie na ostatnie zakupy przed szpitalem, wrąbałam też pożegnalną pizzę :-D

Ollena, ale przecież działania dzień przed owu czy w owu to żadne planowanie synka :-), odsunięcie od owulki nie ma prawdopodobnie żadnego znaczenia więc ja wierzę w zwiększenie szans na daną płeć dzidziusia (zaplanować w 100% się nie da). A Twoja córcia jest przecudowna i prześliczna!

Jagienko, ale śliczny słodziak z Twojej Laurusi, ucałuj ją ode mnie!

Marzycielko, hehehe, co się odwlecze to nie uciecze :-D

A ja cały dzień zasypiam, nawet kawa nie daje rady, czuję się dosłownie jakbym miała nogi z waty ...jutro też się nie wyśpię bo z samego rana wizyta w szpitalu no a w czwartek to tym bardziej ;-)
 
Ostatnia edycja:
Miss a TY już wiesz co nosisz pod serduszkiem? Jak wyglądały twoje staranka?

Chyba lepiej już z moją infekcją...dzisiaj zauważyłam taki lekko różowy śluz zawsze mi się pojawiał przed @ może jutro dostanę. Cholewcia dzisiaj byłam taka głodna i pozwoliłam sobie na placki ziemniaczane....kawy nie pije, pomidorów nie jem, herbaty też nic a dzisiaj te placki....

Piranha nic nie będę robić z tą lutką, ale jak już będą staranka to bedę brać tak lekarz kazał.
Truskafka aż zasnąć już po mierzeniu tempki nie mogłai leciałam test zrobić bo faktycznie piękny ten mój wykres mam nadzieję, ż następny równie piękny będzie.
 
reklama
Noemi, widać, że masz sporo progesteronu więc powinnaś bez problemu zajść w ciążę i ją utrzymać ...no i to sprzyja poczęciu córeczki :-) Oczywiście lutka w FL jak najbardziej wskazana (tym bardziej, że bromka zazwyczaj odstawia się w ciąży), będę Ci z całego serca kibicować!

Ewcik, kciuki za monitoring, mam nadzieję, że albo jest piękny dorodny dominujący pęcherzyk albo jeszcze lepiej ślad po jego pęknięciu.
 
Ostatnia edycja:
Do góry