reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

P O L S K A
G O O O O L L L L A A A A A A A !!!!!!!!!




hej Babeczki;)))

Piranha,
<priv>daj znac jak wyniki!!! Oby Ci już nic nie przekładali bo się nastwiasz a tu zonk... nie mogę uwierzyć, że to jużżżżżżżżżżżż zazdroszczę ;**************
Oby Krzyś dobrze zniósł rozłakę z mamusią...dobrze, że tata z nim bedzie i dziadkowie;)))

Mama,
jaki piekny wyresik! nie chcę juz zachwalać żeby nie zapeszać;))) Ale &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& Nadal trzymam:tak: I te zawroty głowy............. ale ja nic nie mówię:-D

Marzycielko,
może owu było? szkoda, że testów nie robiłaś...ale ten dzisiejszy skok chyba dobrze świadczy! No i były przytulanka, więc zaciskam &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

Ollena.... cud miód z Córeczki?:)) A kto wybrał tak piekne imię?:) No i Ty to miałaś szczęście... Ja też już postanowiłam, że jak się uda zajść w ciąży to chcę mieć niespodzianke... i nie zmienię zdania:))

Jagienko, czy ta panienka to Laurusia?:)) jej tak miał się nazywac mój synek:-D jeśli się uda girl to może i Laura będzie:tak: a Wy do swojeg domku się przeprowadziliście? Pamiętam, że coś wspominałas, ale to tak dawno temu, że nie pamiętam;-)

tasha, a ty już powoli kupujesz wyprawkę?:))wszystko tez w rózu?:-Dojj ja bym tak zaszalała:tak:

Miss, nie wiem czemu , ale czuje, ze u Ciebie będzie pipulka... tak od serca nie że mówię to specjalnie...tak jakoś czuję:tak:;*********************

Noemi, ja nieraz tak miałam, że tem b.wysoka a nasteppnego dnia nagły spadek nawet do 35,00 i @...ale każda z nas jest inna:))

Ewcik, zaciskam&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& obyś wróciła zadowolona po wizycie, czekamy na wieści!!!;*

Kinga, ojjjjć ale musiałaś byc zła...też nieraz mi posta utnie albo się skasuje...:wściekła/y:Bedę wdzieczna jak znadziesz chwilke, żeby opisac co i jak z Ta szyjką;))

Kosmo, no to dalej się przytulać a dzidzia sama zdecyduje:))

kate, super, że mały juz zdrowy! I jaki jest grzeczniutki.... Buziaki Dla Niego!;***

Andziak... po prostu TULĘ;****************
Przyjemności na weselu;)) co ubierasz?

Kasia, u nas słoneczko na zmianę z przelotnym deszczem, ale ślę tylko SŁONKO:tak: ja też patrze na mecz, szkoda, że ni było remisu..;// no i na Greków patrzec nie moge...:no:

Daria, z facetami tak juz jest;)), a mojemu wszystko jedno co będzie tylko żeby zdrowe było;)) ale on się b.niz ja boi ciazy i porodu:-Dwidzial jak to przechodzilam...:))

Truskaffcia, jak tam się dziś czujecie?:-D

czarodziejko?????????????????

Gal ??????????????????

Mnie od kilku dni gardło boli... biore jakies tabl. oby pomogło bo nie moge na koniec roku zachorowac... i jakoś mi smutno... nie wiem czemu...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Natusiu,my wemigrowaliśmy do skandynawii kochana a dokładniej do Norwegii ;-)
Piranha,dziękuję i ucałuję na pewno tym bardziej że właśnie słyszę że już sie naspała..:dry: strasznie jej się wszystko rozregulowało...
 
Natusia a czemu ci smutno :-( tule cie mocno kochana :-) my tak podobnie w tym cyklu, pod gorke i z gorki :-D tez mi dokucza bol gardla i jakos tez mi tak dzisiaj niedobrze, szczegolnie rano i teraz ;-)
 
Jagienko, to jesteście tam sami? tzn bez rodziny? Na pewno Ci ciężko więcpodwójnie Cię podziwiam!!!:***

Marzycielko, nie wiem... mam od wczoraj zły nastrój tzn nic mnie nie cieszy, mdli mnie i to gardło... jakaś taka nijaka jestem... nawet m nie tu zaczepia i daje propozycje :-D a mnie to wnerwia... grrrr
Ale jak nie ten to nasz będzie nastepny cykl...
Tylko się obawiam bo mi w Johans (tyma kalendarzu czy jakos tak) wyszedl w lipcu chłopiec...a wielu z Wam się spełnił....

Piranha ;******

Patrzę na mecz.... ciaryyyyy , młody lezy już dawno. ;-)

jesssu prawie był golllllllllll
 
Piranha no ja bardzo się cieszę zmianami od momentu brania bromka i liczę na to, że w następnym cyklu nam się poszczęści... spróbuję tak jak mówiłam na 2 dni przed owu stop a potem 0+12, będę pilnowała ph, może nawet irygację jakąś sobie szczelę w okolicach owu musi się udać, tylko czy z córcią...wiem że zostaje jeszcze parę % że sie nie uda ale zwiększę szansę na maxa...i będę liczyć na trochę szczęście. Zastanawiam się tylko nad licorice root, czy podawać mojemu M, grzecznie łyka wszystkie suplementy to tyle dobrze.
 
Moze teraz mi sie uda dokonczyc.Smutno mi bylo .Przyszla sasiadka .I mowi do chlopcow.Co teraz bedzie chlopiec czy dziewczynka.A chlopcy chorem dziewczynka.Bo my nie mamy dziewczynki.A ona a jak bedzie chlopiec.A Filip jak bedzie to ja sie nim zajmowal nie bede.A Bartek ma byc dziewczynka .Smutno mi sie zrobilo.
Bo gwiazdke z nieba bym dzieciom dala.I troche przykro wtedy.Wiem ze jak sie maly urodzi to beda sie cieszyc.Ale jak podrosnie beda wspominac o.dziewczyce.Tak bylo jak sie Kuba urodzil.
Szkoda ze imienia nie mam.
A z kreacja mam problem.Bo za krotka kupilam czarna i biala satyne i musze pokombinowac i wszyc ale jeszcze nie wiem.jak
 
Ostatnia edycja:
Natusia ja tez sobie to kiedys z ciekawosci obliczylam i w czerwcu wychodzi dziewczynka a w lipcu tez chlopiec. ale wiesz z tymi kalendarzami jest tak ze jednym sie sprawdzi a innym nie. mi np dokladnie sprawdzil sie ten chinski.

Moj maly tez juz spi, wiec troszke spokoju na wieczor ;-)
 
dziewczyny, już jestem po wizycie..
załamałam się:-( mam 22dc, wczoraj test owu wyszedł pozytywny, a ginka mówi, że nie widzi żadnego dominującego pęcherzyka i że w tym cyklu owu nie będzie... wyć mi się chce.. to czemu test pokazuje co innego? przepisała mi Clo i kazała brać w przyszłym cyklu od 3 dc przez 5 dni. W 12dc przyjść na monit, ale ona wtedy ma urlop, więc nie wiem, co zrobię..
ona mówi, że nie wierzy w żadne test owu, temparetury itd, mówi, ze najlepiej iść na żywioł..

ollena ale cudną masz córcię. Jak wyglądały Twoje staranka?

jagienka Laurka przepiękna, taki promyczek
 
reklama
Do góry