reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Agagsm, Ewelin hahaha mnie tam te strzykawki jakoś są bliskie :D własnie się zastanawiałam czy ten sylk dawać strzykawką albo (czystą) gruszką do nosa :D ale jak na czubku palca to ok... to ona taki mocny? :D ale dla pewności można na dwa czubki palców? :D

Tak już bardziej powaznie to ja już nie wiem, jak zachować kwasne ph i nie wybić wszystkich, to chyba niemożliwe jest :D albo trzeba mieć wiele szczęścia.
 
reklama
czesc dziewczyny

ale mam duzo do nadrobienia...........

jestesmy juz w domku
Antoś (ksywa Marian) urodzil sie w Dzien Matki, ale mam fajny prezent ;) o 23:20 przez niestety cc
czujemy sie bardzo dobrze
emocjonalnie zupelnie inaczej przezywam drugie dziecko, jestem taka szczesliwa! Młody jest na razie grzeczny , spi nawet po 4 godziny, jest zupelnie inny niz Kubuś
mam tyle mleka, ze wykarmiłabym cała wioske w Afryce ;) Kubuś też pije, ale z butelki ;=
macierzynstwo jest wspaniałe!

elmo i dziewczyny kiedy testujecie_, trzymam kciuki
 
Mama_kubulki: gratulacje dla ciebie! niech synuś rośnie duży i zdrowy:tak:najważniejsze, że wszystko dobrze i już jesteście w domku!
Ewelin: jakby kto serial z tego zrobił, to normalnie boki zrywać co te kobiety wymyślają, nie?
:-p
Polisia: śluz ma zdolność polaryzacji i dąży do tego niższego - więc niby mała ilość na czubku palca wystarczy i od tego jedna od drugiej cząsteczka przejmuje ładunek niższy - czy jakoś tak. Ale mnie jakoś to nie przekonywało, więc owszem mało brałam, ale strzykawką żeby głębiej:) poza tym ile to jest szczypta? takie pojęcie względne, nie?:zawstydzona/y: ja to i na palec umiem wycisnąć tego żelu dużo - tylko zanim wsadzisz to do środka to połowa zostaje na zewnątrz:baffled:
 
dobre jesteście z tymi kilogramami i strzykawkami.
Ale ja nie wytrzymałam i zrobiłam test 20ml, bo jest mi ciągle niedobrze i dziś piersi raz pękają a raz nie i wiecie co?

POKAZAŁA SIĘ CIENIOWATOSC KRESKI :eek::happy::laugh2::-)
szczerze to nie wiem czy się cieszyć czy jednak ja mam jakiś poważny problem ze zdrowiem
 
Cześć Wam!

Niedawno wróciłam od swojego gina i pokazałam mu opis tamtego usg i powiedziałam co tamten gin w piątek mówił. Ten mój powiedział , że zrostów na jajnikach nie widac na usg i że mam się tym nie przejmować :cool: No i zbadał grubość mojego endometrium i ppowiedziała, że jest 15mm :szok: A jakby tego było mało, to powiedział, że pęcherzyk musiał peknąć, bo go już nie ma:szok: Na pytanie moje , czy mógł się juz zluteinizowany pęcherzyk wchłonąć, to powiedział, że na pewno tak szybko by się nie wchłonął. Kużwa zgłupiałam z tym wszystkim. Jeden tak, drugi inaczej. A jakby tego było mało, to ja z M wieczorem w piątek zaszalelismy z Panem O , jak gin powiedziała że już pęcherzyk nie pęknie. A on w takim razie mógł peknąć pod wpływem seksu i oragzmu , bo czytałam, że na peknięcie najlepszy jest seks. No i jakaby z tego cos wyszło to murowany chłopak:szok: Kuzwa na ta dziewczynkę to nawet z tego powodu, że bez orgazmu jest trudniej, bo w przypadku oragazmu plemniki są zasysane i na pewno jest wtedy łatwiej zajść i chyba te pęcherzyki pekają:baffled:

Tak więc juz sama nie wiem co mam o tym wszystkim mysleć, bo tak sprzeczne wiadomości mi podali, a i ten mój gin powiedział, że im grubsze endometrium tym lepiej.
Ach, zgłupiec z tym wszystkim można :baffled:

Piranha - dzieki za odpwiedźdź, sama widzisz, że nic już nie wiem, i nie wiem co mam o tym mysleć, bo jeżeli endometrium miałoby 15mm to byłoby chyba dobre w fazie lutealnej. Zastanawiam sie czy warto robić progesteron, żeby zobaczyc jaki jest.

Elmo- dzieki bardzo za pamięć! Hocków klocków cd u mnie.......... A za Ciebie mocno zaciskam kciuki, bo te bóle brzucha jak na @ są bardzo obiecujące:tak::-) Powodzenia!

Polisia, krystianmartin, Matik i dziewczynki starające się zaciskam kciuki &&&&&&&&&&&

Agagsm- gratuluje serdecznie ! A czy to znaczy, że w tym cyklu co się udało nie stosowałaś suplementów dziewczynkowych ?

Dziewczynki , musze obiad szykować, więc przepraszam, że tak na szybko.

Pozdrawiam Was wszystkie serdecznie!
 
Matik czy można już gratulować???????????????

Mama kubulki: GRATULACJE NIECH SIĘ SYNUŚ ZDROWO CHOWA A RANKA PO CC SZYBKO GOI
 
Ostatnia edycja:
Matik-ło masz!!! Ale super wiadomość,:tak::-)Trzymam kciuki za coraz mocniejszą krechę na teście&&&&&&&&&&&&&&&&

Mamakubulki- gratuluję synusia! Niech się zdrowo chowa !
 
Hahaha dziewczyny uśmiałam sie do łez :-D A gruszka do nosa rozwaliła mnie na łopatki :-D Hahahaha
Kurde zeby nam jakis admin wątku nie zablokował za rozprzestrzenianie takich glupot :-D

Mamakubulki no wreszcie jestes! Super wiesci przynosisz, kurde fajnie ze jestescie juz w domu i tacy szczesliwi. Niech maly zdrowo sobie rosnie a Ty odpoczywaj ile sie da. I jak znajdziesz chwilke napisz cos wiecej, dlaczego cesarka?
Ja testuje w czwartek ale obawiam sie ze i to bedzie za wczesnie. Modle sie zeby glupia @ mnie nie nawiedzila bo sie chyba z nia pobije :wściekła/y:

Matik zrob jeszcze test z rana jak sie potwierdzi bedziemy gratulowac :tak:

Lukaa no to Ci powiem ze chyba Cie ten doktorek zastrzelil informacjami. I komu tu wierzyc. Jesli by tak bylo to tylko sie cieszyc :tak: Prywatnie bylas nie? Ze tez potrafia przekazywac tak sprzeczne informacje, nie do pomyslenia! Jestem zbulwersowana.
 
reklama
tak zrobię tylko muszę pojechać do apteki :no: nie chce mi się wierzyć , może uda mi się kupić na mniejszy jeszcze poziom 10ml to może pokaże lepiej. Ale jaja no ni jeszcze mamy czas i wszystko może się zmienić więc nie tryskam radością ale tak tyciu tyciu już się cieszę

to ten mój wykres temperatur to już całkiem nie rozumiem
 
Ostatnia edycja:
Do góry