reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Ja Was podczytuje ..:-)
I notuje hehehe .. bo praktykowac to nie bede:-( ... wiec musze wsiooo notowac;-)
Trzymam kciuki:))))
Ania .. musimy Cie jeszcze wykorzystać jako naszą ekspertke póki sie nie rozpakowalaś;-) bo potem bedzie ciężko Cie zastać tu;-):-)
Buziaki:)
 
reklama
w ostatnim cyklu serduchowałam do 12 dc bo tak test wyszedł , a owulka była 16 dc bo 17 był juz bialy śluz....

No to dziewczyny do kiedy psia krew ja mam serduchować do dzisiaj wieczór czy jutro rano czy jeszcze jutro wieczór!?!?!!?:rofl2::-D

Piszcie...będz\ie na kogo zwalać :)
:-D:-D:-D:-D:-D

Zakładając że w tym cyklu tez będzie w 16 dniu owulka czyli za trzy dni to serdu**** dzis, jutro juz na pewno nie. A zawsze masz owulke w 16dc?
 
w ostatnich 6 cyklach raz zadrzyło się 17 dc.

No to jak lekarz powiedział że za 2-3 dni owulka to po poprzednich cyklach można stwierdzić że bedzie za 3 dni. Dawaj dziś serducho i nie oglądaj się na nic...szkoda tylko ze wczoraj sedrduchowałaś bo niby zaleca się co dwa dni..ale nic.... dawaj dzis wielkie serce w pozycji klasycznej hihihihi:-D:tak::-);-)
 
anuffi nio musisz dzis seduchować:tak::-) tak w pozycji klasycznej i podobno dobrze by było bez orgazmu:-D:-D:-D hehe chodzi tylko o plemniczki...
 
Tak więc na walnym zgromadzeniu ustalono :
serduchować dzisiaj w pozycji klasycznej i najlepiej bez orgazmu....brawo dziewczynki ...ja się dostosuję ...hmmm nie wiem tylko jak z tym orgazmem:-D:-D:-D:-D:-D:rofl2::-D:-D:-D:-D
 
reklama
:-D:-D:-D pamiętam jak z Dorotą27 i Kasią2005 też tak sobie kombinowałyśmy ....:tak::-D:-D Trzymam kciuki !!!!

anufifi przyjemność na 1 miejscu a kto wie, może skończy się dwiema kreseczkami- trzymam kciuki.

Ale przyznać muszę, że tak wesoło to długo tu tak nie było.....:-D;-):-D

POZDRAWIAM
 
Do góry